Enamad logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

خرید آنلاین بیمه تکمیل درمان انفرادی و گروهی سامان

موافقید برای سلامتی خود سرمایه گذاری کنید؟ بیمه تکمیل درمان سامان، سرمایه گذاری هدفمند شماست؛ این بیمه یکی از زیر مجموعه های بیمه اشخاص است که در زمان بیماری، وقوع حادثه یا خسارت، هزینه های مربوط به خدمات درمان اعم از داروها، جراحی ها و ویزیت پزشکان و... را پوشش می دهد.

خرید و استعلام مشاهده پوشش ها سوالات متداول شرایط خرید خدمات آنلاین
بیمه تکمیل درمان سامان

انواع بیمه تکمیل درمان سامان

سلامتی ارزشمندترین نعمتی است که انسان در زندگی خود تجربه می کند، چنان چه خدایی نکرده، به سلامتی شما خدشه ای وارد شود، نداشتن دغدغه مالی و جبران هزینه های درمان، آرامشی است که در روند بهبود و بازگشت سلامتیتان خیلی مؤثر است.به شما اطمینان می دهیم با تهیه این بیمه آرامش خواهید داشت. بیمه تکمیل درمان سامان به دو دسته انفرادی یا خانواده و گروهی یا شرکتی تقسیم می شود.

بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی

مفتخریم به این که بیمه سامان، تنها شرکت بیمه ایست که بیمه تکمیل درمان رو به صورت انفرادی یا خانوادگی به افراد ارائه می دهد. به بیانی دیگر، افرادی که عضو سازمان، شرکت و یا مجموعه ای نیستند و از مشاغل آزاد جامعه به حساب می آیند می توانند از این نوع بیمه استفاده نمایند. بیمه تکمیل درمان انفرادی یا خانوادگی سامان پرداخت کلیه هزینه های بیمارستانی، زایمان، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و … را که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم بر اساس ضوابط و شرایط بیمه نامه تقبل می نماید.
* توجه داشته باشید چنانچه برای صدور این بیمه نامه تعداد افراد بیمه شونده 3 نفر به بالا باشند از 15% تخفیف بیشتر بهره مند می شوید. برای آگاهی از شرایط و نرخ این بیمه نامه میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت نام و استعلام آنلاین

بیمه تکمیلی شرکتی و گروهی

شرکت ها یا ارگان ها جهت جبران هزینه های درمان پرسنل خود اقدام به خرید بیمه تکمیلی به صورت گروهی یا شرکتی از بیمه سامان می کنند.بیمه نامه های تکمیلی گروهی شرایط مخصوص به خود را دارند .برای آگاهی از شرایط و قیمت این نوع بیمه نامه فرم پرسشنامه را از لینک زیر دانلود و ارسال نمایید تا از شرایط و نرخ آن مطلع شوید.

تکمیل فرم و استعلام

مزیت های بیمه تکمیل درمان سامان

اولین امتیازی که با تهیه این بیمه می توانید داشته باشید، استفاده از پوشش های متنوع این بیمه است؛ البته تا سقف تعهدات و تمهیدات شرکت بیمه سامان.این فرصت را دارید تا با توجه به توان مالی و شرایط خود، طرح مناسب خود را انتخاب کنید.هزینه های عمل جراحی خود را تحت پوشش بیمه تکمیلی کاهش می دهید و برای پرداخت هزینه های سرسام آور بستری در بیمارستان چاره ای داشته باشید. دغدغه مالی شما نسبت به پرداخت هزینه های جراحی، پاراکلینیکی، زایمان و ناباروری، عمل های مربوط به عیوب انکساری چشم و گوش و … که در مرحله استعلام بیمه تکمیلی گروهی و انفرادی می توانید بررسی کنید، مدیریت می شود.

خدمات آنلاین بیمه تکمیل درمان سامان

همونجور که میدونید این روز ها با وجود بیماری فراگیر کرونا مردم بیشتر تمایل دارن تا از راه دور و با اینترت خدمات و نیاز های خودشون رو دریافت کنن که بیمه سامان این امکان رو فراهم کرده

خرید آنلاین بیمه تکمیل درمان سامان

فقط کافیه وارد لینک زیر بشین و برای خرید و صدور آنلاین بیمه تکمیلی سامان اقدام کنین. در خانه بمانید و از خدمات اینترنتی این بیمه استفاده کنین.

خرید آنلاین

مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیل درمان سامان

همونطور که میدونین با مراجعه به مراکز طرف قرارداد بیمه سامان شما تا سقف تعهد تحت پوشش بیمه نامه نیاز به پرداخت هزینه ندارین، پس برای دسترسی به اطلاعات، شماره تماس و آدرس بیمارستان های و آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه تکمیل درمان سامان روی لینک زیر کلیک کنین.

مراکز درمانی طرف قرارداد

ثبت آنلاین خسارت بیمه تکمیل درمان سامان

برای اعلام خسارت بیمه تکمیلی باید وارد لینک زیر بشی تا مدارکت به صورت آنلاین ثبت بشه و در دست بررسی قرار بگیره.

ثبت آنلاین خسارت

استعلام خسارت بیمه تکمیل درمان سامان

برای پیگیری وضعیت خسارت بیمه تکمیلی ثبت شده وارد لینک زیر بشین تا بتونین استعلام بگیرین.

استعلام خسارت

پوشش های بیمه تکمیل درمان سامان

hosp
بیمارستانی

پوشش بیمارستانی بیمه تکمیلی سامان

جبران هزینه های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مرکز جراحی محدود وDay care. تبصره : اعمال جراحی Day care به جراحی هایی اطلاق می شود که مدت زمان مورد نیاز برای مراقبت های بعد از عمل در مرکز درمانی، کمتر از یک روز باشد. هزینه همراه افراد زیر 7 سال و بالاتر از 70 سال در (بیمارستان ها). هزینه آمبولانس مشروط به بستری شدن بیمه شده در مراکز درمانی و یا نقل و انتقال بیمار به سایر مراکز تشخیصی - درمانی طبق دستور پزشک معالج.

surgery
اعمال جراحی مهم

پوشش عمل های جراحی مهم بیمه تکمیلی سامان

هزینه های 6 عمل اصلی شامل : قلب، مغز و اعصاب به استثناء دیسک ستون فقرات، کبد و ریه و پیوند کلیه و مغز و استخوان با احتساب بند یک جدول (با 3 ماه دوره انتظار) .

paraClinick
پاراکلینیکی

پوشش پاراکلینیکی بیمه تکمیلی سامان

پاراکلینیکی گروه اول
انواع اسکن، انواع سی تی اسکن، ماموگرافی، سونوگرافی، رادیوتراپی، ام آر آی، انواع آندوسکوپی و اکوکاردیوگرافی.

پاراکلینیکی گروه دوم
هزینه های مربوط به تست ورزش، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، آنژیوگرافی چشم،...به شرط استفاده از دفترچه بیمه گر اول در صورت عدم استفاده از دفترچه، هزینه ها با کسر 10% فرانشیز اضافی پرداخت می شود. .

lib
خدمات آزمایشگاه

پوشش خدمات آزمایشگاهی بیمه تکمیلی سامان

جبران هزینه های خدمات آزمایشگاهی به غیر از چکاپ و غربالگری شامل آزمایش های تشخیص پزشکی، پاتولوژی، آسیب شناسی، ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب .

ambo
آمبولانس

پوشش آمبولانس بیمه تکمیلی سامان

هزینه آمبولانس مشروط به بستری شدن بیمه شده در مراکز درمانی و یا نقل و انتقال بیمار به سایر مراکز تشخیصی - درمانی طبق دستور پزشک معالج .

bornBaby
زایمان

پوشش زایمان بیمه تکمیلی سامان

تعهد بیمه گر برای هزینه زایمان شامل فقط فرزند اول الی سوم بیمه شده با 9 ماه دوره انظار می باشد .

medic
ویزیت و دارو

پوشش ویزیت و دارو بیمه تکمیلی سامان

تعهد بیمه گر برای هزینه های ویزیت و دارو ( بر اساس فهرست داروهای مجاز کشور صرفاً مازاد بر سهم بیمه گر اول ) و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری .

tooth
دندانپزشکی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی سامان

جبران هزینه های دندانپزشکی ( به جز ایمپلنت، ارتودنسی، دندان مصنوعی و جراحی لثه ) به شرط عکس قبل و بعد درمان .

sex
نازایی

پوشش نازایی بیمه تکمیلی سامان

نازایی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط IUI، ZIFT، GIFT ، میکرواینجکشن و IVF منظور می گردد با 9 ماه دوره انتظار .

eye
رفع عیوب انکساری چشم

پوشش رفع عیوب انکساری چشم بیمه تکمیلی سامان

شامل لیزیک، لازک در صورتی که به تشخیص پزشک معتمد بیمه گر، درجه نزدیک بینی، دوربینی، آستیگمات یا جمع قدر مطلق نقص بینایی هرچشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به علاوه نصف آستیگمات) 3 دیوپتر یا بیشتر باشد، در غیر اینصورت غیر قابل پرداخت می باشد .

ear
سمعک

پوشش سمعک بیمه تکمیلی سامان

بین 3 تا 9 ماه دوره انتظار .

hosp
جراحی های مجاز سرپایی

پوشش جراحی های مجاز سرپایی بیمه تکمیلی سامان

هزینه مانند شکستگی ها، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، تخلیه کیست و لیزر درمانی به استثناء، رفع عیوب دید چشم .

شرایط خرید بیمه تمکیلی سامان

محدودیتی که در اکثر شرکت های بیمه گذار به جز بیمه سامان وجود دارد، الزام داشتن یک بیمه پایه برای استفاده از بیمه تکمیلی است.خوشبختانه شرکت بیمه سامان، به جهت حفظ آرامش خاطر مراجعین خود این محدودیت را برداشته است.چنان چه از بیمه پایه استفاده نمی کنید با پرداخت حق بیمه بیشتر(تقریبا 18%)می توانید از خدمات این بیمه استفاده کنید و بیمه نامه شما نیز بدون هیچ تفاوتی با سایرین صادر خواهد شد.لازم بذکر است در بیمه نامه تکمیلی گروهی که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم سه نکته وجود دارد:

نکته اول: شرکت بیمه گذار موظف به معرفی حداقل 100 نفرپرسنل با خانواده، به شرکت بیمه است.

نکته دوم : کلیه پرسنل و متقاضیان باید از پوشش بیمه های تامین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح برخوردار باشند.

نکته سوم : حداقل 50% کارمندان شرکت بیمه گذار باید متقاضی بیمه تکمیلی سامان باشند.

سوالات متداول بیمه تکمیل درمان سامان

لوگو بیمه سامان

فرانشیز در بیمه تکمیل درمان به چه معناست ؟

لوگو بیمه سامان

در پرداخت هزینه های درمان به میزان سهمی که شخص بیمه شده موظف به پرداخت آن است، فرانشیز بیمه تکمیلی گفته می شود. فرض کنید که هزینه های درمان شخصی 1/000/000 تومان برآورد شود و فرانشیز در بیمه نامه 10% ثبت شده باشد؛ پرداخت مبلغ 100/000تومان از این 1/000/000 تومان به عهده شخص بیمه شده است و مابقی هزینه های درمان بر عهده شرکت بیمه گر .

لوگو بیمه سامان

میزان فرانشیز در بیمه تکمیل درمان چقدر می باشد ؟

لوگو بیمه سامان

میزان فرانشیز بیمه تکمیلی طبق شرایط مندرج در بیمه نامه تعیین می شود که در بیمه تکمیلی انفرادی این میزان 10% و در بیمه تکمیل درمان گروهی 10%، 20% و یا 30% است.

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار در بیمه های تکمیل درمان به چه معناست؟

لوگو بیمه سامان

به مدت زمانی که پس از گذراندن آن بیمه شده می تواند از خدمات بیمه تکمیلی استفاده کند، دوره انتظار گفته می شود . در دوره انتظار شرکت بیمه گر تعهدی نسبت به پرداخت و جبران هزینه های مربوطه ندارد که این دوره بسته به نوع بیمه تکمیلی متفاوت است. بیمه سامان به منظور حفظ حقوق مراجعین خود دوره انتظار را در نظر گرفته است.

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار در بیمه های تکمیل درمان برای کدام پوشش ها می باشد؟

لوگو بیمه سامان

در بیمه تکمیل درمان پوشش های زایمان، بیماری های مزمن و عمل های جراحی شامل دوره انتظار هستند؛ مابقی پوشش ها شامل دوره انتطار نمی شوند و از فردای خرید این بیمه نامه قابل استفده هستند.

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار بیمه های تکمیل درمان برای بیماری های مزمن چندماه است؟

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار عمل های جراحی و بیماری های مزمن بین 3 تا 9 ماه می باشد.

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار در بیمه های تکمیل درمان برای زایمان چندماهه؟

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار زایمان و هزینه های مربوط به نازایی ۹ ماهه.

لوگو بیمه سامان

کسی که دفترچه بیمه نداشته باشه میتونه بیمه تکمیل درمان انجام بده؟

لوگو بیمه سامان

بله میتونه انجام بده فقط باید ۱۸درصد حق بیمه بیشتری پرداخت کنه.

لوگو بیمه سامان

حتما باید همه اعضای خانواده بیمه بشن یا میشه فقط یکی از اعضای خانواده بیمه بشه؟

لوگو بیمه سامان

میشه فقط یکی از اعضای خانواده بیمه بشن فقط برای افراد زیر ۱۸سال اگه بخوان بیمه بشن چون خودشون نمیتونن بیمه گذار باشن باید یکی از والدین (پدر یا مادر) بیمه بشن و فرزند تحت تکفل اونا بیمه بشه.

لوگو بیمه سامان

روش های پرداخت هزینه های پزشکی توی بیمه های تکمیل درمان چطوریه؟

لوگو بیمه سامان

- مراجه به مراکز طرف قرارداد(تا سقف تعهد تحت پوشش بیمه نامه نیاز به پرداخت هزینه نیست)
- دریافت معرفی نامه برای بستری در بیمارستان های طرف قرارداد قبل از بستری
- ثبت آنلاین مدارک و تحویل مدارک به شرکت بیمه پس از تایید آنلاین

لوگو بیمه سامان

استثنائات بیمه تکمیل درمان چیه؟

لوگو بیمه سامان

عمل های جراحی زیبایی، عمل دیسک ستون فقرات، عمل های جراحی مربوط به چاقی مانند بای پس معده یا اسلیو معده، عمل تعویض مفصل زانو، سقط جنین(مگر در موارد قانونی با تشخیص پزشک)، ترک اعتیاد، خودکشی و اعمال مجرمانه، هزینه اتاق خصوصی، هزینه همراهان بیمار بین ۷ تا ۷۰ سال، لوازم آرایشی و بهداشتی که جنبه دارویی ندارند، ارتودنسی، ایمپلنت، جراحی لثه، دندان مصنوعی ، آزمایش و سنوگرافی غربال ، هزینه چکاب و واکسن

لوگو بیمه سامان

حداکثر سن بیمه شده چقدره؟

لوگو بیمه سامان

حداکثر سن بیمه شده توی بیمه های تکمیل درمان ۷۰ سال تمامه

لوگو بیمه سامان

آیا عمل لیزیک در بیمه های تکمیل درمان سامان پوشش داره؟

لوگو بیمه سامان

این پوشش در حال حاظر در بیمه تکمیل درمان انفرادی موجود نیست اما در بیمه تکمیل درمان گروهی چنانچه انتخاب شود به شرط اینکه درجه نزدیک بینی، دور بینی، آستیگمات یا جمع قدر مطلق نقص بینایی هر چشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به علاوه نصف آستیگامات) ۳ دیوپتر یا بیشتر باشه ، از محل پوشش رفع عیوب انکساری قابل پرداخته

لوگو بیمه سامان

آیا داروهای خارجی تحت پوشش بیمه تکمیل درمان هستند؟

لوگو بیمه سامان

بله، مطابق با تعرفه های وزارت بهداشت، به شرط اینکه معادل ایرانی داشته باشند.

لوگو بیمه سامان

شرط سلامت در بیمه تکمیل انفرادی به چه معناست؟

لوگو بیمه سامان

در بیمه تکمیل درمان انفرادی، افرادی که دارای بیماری خاصی می باشند احتمال بیمه نشدن و یا استثنا شدن آن بیماری وجود دارد. لذا پیشنهاد می شود این بیمه نامه را زمان سلامت خرید نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات خود را برای ما ارسال کنید