Enamad logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا

دوست داری وقتی میری سفر خیالت از همه چیز راحت باشه؟بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا احتیاط متفکرانه شماست؛ برای زمانی که به سفر می رین. بیمه مسافرتی سامان به همه جوانب فکر کرده، حتی به اینکه اگر توی سفر درگیر بیماری کووید 19 شدی، بهترین پشتیبانی رو داشته باشه.با پرداخت میلغ کمی به عنوان حق بیمه، از بیمه نامه کرونا مخصوص سفر سامان که خیلی پوشش های متنوعی هم داره، روی آرامش خودتون سرمایه گذاری می کنین.

خرید و استعلام خرید و استعلام مسافرین ورودی مشاهده پوشش ها
بیمه مسافرتی سامان

کرونا و بیمه مسافرتی سامان

توی این کره خاکی کسی هست که از سفر و مسافرت بدش بیاد؟! بعید میدونم مخالفی پیدا کنیم؛ به خصوص اگر این سفر با آرامش خاطری مثل بیمه مسافرتی سامان همراه باشه. تصور کن بری سفر و هیچ نگرانی و تشویشی نداشته باشی؛ حتی تصورشم لذت بخشه. امیدواریم سفر خیلی خوب پیش بره، اما امکان بیماری، سرقت و اتفاقای ناخوشایند در هر مسافرتی هست که باید پیش بینیشون کرد. بیمه مسافرتی سامان راهکار فوق العاده ایه برای وقتی که سفر هستین و مدارکتون رو توی کشور غریب گم میکنید، یا بخاطر بیماری مجبور به بستری شدن در بیمارستان میشین و هزاران اتفاقی که شاید حتی فکرشو هم نمیکنید. به همین خاطر هست که مارتین بوبر میگه هر سفر دنیایی از ناشناخته ها در خودش داره که مسافر از اون بی خبره. ما از قبل خبر نداریم قراره چطور پیش بره، ولی بیمه مسافرتی سامان از تمام اون ناشناخته ها و خطرای احتمالی باخبره و به همین خاطر هم خدماتی رو پوشش میده تا شما سفر خوبی رو تجربه کنین. عده کمی به این فکر کردن که شاید وقتی سفر هستن از منزلشون سرقت شده باشه و حتی سفری با بیماری کرونا داشته باشن. حالا اگر یکی ازین اتفاقا رو تجربه کنن علاوه بر اون خاطره تلخ سفر، هزینه زیادی رو هم باید پرداخت کنن؛ چرا که اختلاف نرخ ارز کشور ما با کشورای دیگه یه حقیقت تلخه. پس هروقت خاستین برین سفر، بیمه مسافرتی سامان رو فراموش نکنین.

ثبت نام و استعلام آنلاین

پوشش های بیمه مسافرتی سامان

hosp
بیمارستانی

پوشش بیمارستانی بیمه مسافرتی سامان

پوشش بیمارستانی بیمه مسافرتی سامان شامل هزینه بستری شدن در بیمارستان، هزینه درمان و مداوا به علت بیماری کرونا و سایر بیماری ها میشه( به استثناء بیماری های مزمن که از قبل سابقه داشته باشه و هزینه های مربوط به زیبایی)

ambo
آمبولانس

پوشش آمبولانس بیمه مسافرتی سامان

هزینه های آمبولانس برای انتقال فرد بیمه شده به نزدیک ترین درمانگاه در صورتی که به خاطر حادثه یا بیماری آسیب دیده باشه و یا اگر نیاز باشه به مرکز درمانی مجهزتری منتقل بشه. حتی در صورت نیاز بیمه مسافرتی سامان هماهنگی های لازم رو انجام میده تا فرد بیمه شده با آمبولانس هوایی به ایران برگرده.

tooth
دندانپزشکی

پوشش دندانپزشکی بیمه مسافرتی سامان

اقدامات فوری برای درمان درد دندان و پوسیدگی دندان یکی دیگه از پوشش های بیمه مسافرتی سامان هست که کمتر شرکت بیمه ای داره.

فوت

پوشش فوت بیمه مسافرتی سامان

در صورتی که شخص بیمه شده در سفر فوت کنه، هزینه برگرداندن جسد شخص فوت شده با بیمه سامان هست.

اعضای خانواده

پوشش اعضای خانواده بیمه مسافرتی سامان

درصورتی که شخص بیمه شده بیش از ده روز در بیمارستان بستری شده باشد،بیمه سامان بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده به ایران را نیز انجام می دهند.

Asset 24
حقوقی

پوشش حقوقی بیمه مسافرتی سامان

تقبل هزینه های مطالبه حقوقی و دعوی بیمه شده و همچنین هزینه های مشاوره حقوقی (در صورتی که مطابق با قوانین مدنی کشور مربوطه تحت پیگیری و اقدام باشد).

Asset 16
بازگشت غیر منتظره

پوشش بازگشت غیر منتظره بیمه مسافرتی سامان

در صورتی که بیمه شده به دلیل مسائل بحرانی و وخیم پزشکی و فوت یکی از بستگان مجبور به بازگشت به ایران بشه و نتونه از بلیط اصلی استفاده کنه؛ بیمه مسافرتی سامان هزینه برگشتش رو پرداخت میکنه.

medic
ارسال دارو

پوشش ارسال دارو بیمه مسافرتی سامان

داروی ضروری که پزشک تائیدش کنه ولی تو اون کشور نتونی تهیه کنی؛ هماهنگی های لازم برای ارسالش با بیمه مسافرتی سامان انجام میشه.

Asset 19
خرید های اضطراری

پوشش خرید های اضطراری بیمه مسافرتی سامان

درصورتی که تو تحویل بار تاخیر بیشتر از 12 ساعت باشه و نیاز به استفاده از وسایل اضطراری مثل لباس، مسواک داشته باشی، بیمه مسافرتی هزینه خریدشون رو بهت پرداخت میکنه.( یه استثناء هم داریم، که اگر چمدان شما گم شده باشه و از بند تاخیر در تحویل چمدان استفاده کرده باشین، هزینه ای پرداخت نمیشه) .

Pass
مفقود شدن مدارک

پوشش مفقود شدن مدارک بیمه مسافرتی سامان

زمانی که مدارک شناسائی خارج از کشور، گذرنامه و گواهینامه بین المللی شما گم بشه، قطعا علاوه بر راهنمایی و کمک رسانی بهتون، هزینه تهیه مجدد اون ها بهتون پرداخت میشه

hosp
یافتن و ارسال بار

پوشش یافتن و ارسال بار بیمه مسافرتی سامان

در پیدا کردن بار و وسائل شخصی و همچنین ارسالشون کمک میشه .

Asset 20
ارسال پیام های فوری

پوشش ارسال پیام های فوری بیمه مسافرتی سامان

اطلاعات راجب به مراکز درمانی، داروخانه ها و پزشکان رو به شخص بیمه شده اطلاع رسانی میکنه و در صورت وجود پیام فوری، حتما به شخص بیمه شده ارسال میشه.

Asset 16
ضرر تاخیر هواپیما

پوشش ضرر تاخیر هواپیما بیمه مسافرتی سامان

هزینه هایی که به دلیل تاخیر(بیش از 6 ساعت) هواپیما صورت گرفته باشه مثل اقامت هتل و غذا ، بهتون پرداخت میشه(البته با ارائه اصل صورتحساب و تائیدیه شرکت هواپیمایی).

Asset 18
ارسال وجه الضمان

پوشش ارسال وجه الضمان بیمه مسافرتی سامان

فرستادن وجهی برای ضمانت( مشروط به این که وجه در ایران به شرکت بیمه سامان به عنوان سپرده، پرداخت شده باشه).

Asset 17
ارسال پول نقد

پوشش ارسال پول نقد بیمه مسافرتی سامان

در صورتی که پولتون رو به دلیل سرقت، مفقود شدن، بیماری یا حادثه از دست بدین؛ پول نقد واستون ارسال میشه(البته این وجه باید قبلا به عنوان سپرده به شرکت بیمه داده شده باشه تا بتونین ازش استفاده کنین).

چرا بیمه مسافرتی سامان بخریم؟

* علاوه بر پوشش هایی که برای این بیمه در نظر گرفته شده و با شما در میون گذاشتیم، باید به این موضوع هم اشاره کنیم که بیمه مسافرتی سامان، مزیت هایی نسبت به بقیه بیمه های مسافرتی داره که نمیشه نادیدشون گرفت.

شرح

می تونی از تاکسی های لوکس فرودگاه با 100% تخفیف استفاده کنی.

از خدمات CIP فرودگاه با 100% تخفیف استفاده کن.

اگر سفرت رو کنسل کنی، هزینه های قبل از سفرت رو جبران می کنیم.

شاید مجبور بشی زودتر از موعد، از سفرت برگردی! هزینه هاش رو تقدیمت می کنیم.

فقط بیمه سامانه که تا سقف 70,000 یورو، پوشش داره.

خسارت مربوط به بیماری حادی که از قبل وجود داشته رو پرداخت می کنیم.

باور کن حتی برای سرقت و حوادثی که برای منزلتون اتفاق میفته و در طول سفرین، بیمه شدین.

موبایل، تبلت و یا لپ تاپت دزدیده میشه؛ نگران نباش، هزینش رو تقبل می کنیم.

برنامه ریزی های تجاری، آموزشی و ورزشیت کنسل شده، هزینه هاش رو پرداخت می کنیم.

ریا نباشه؛ بیمه سامان ده سال سابقه کاری داره، با تیم متخصص در صنعت گردشگری.

بیمه سامان میگه تا با منی در یمنی؛ چرا که با بیش از 55,000 مرکز درمانی سرتا سر جهان در ارتباطه.

مطالب مرتبط

نظرات خود را برای ما ارسال کنید