نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه تمام خطر پیمانکاران

بیمه تمام خطر پیمانکاران

اگر پیمانکار یک پروژه باشید، قطعا می دانید زمان و میزان هزینه های پرداختی بر زیان و سوددهی شما موثر است. اما بیمه تمام خطر پیمانکاران چگونه مانع ضرر و زیان پیمانکاران خواهد شد؟ از زمان شروع پروژه تا اتمام آن، خطرات زیادی پیمانکار را تهدید خواهد کرد. برای جبران خسارت های ناشی از بلایای طبیعی، سهل انگاری پرسنل، آتشسوزی، سرقت ابزار و مصالح کار و… پیمانکار موظف به پرداخت مبالغ سنگینی خواهد شد. و همین امر برای ضرر آن کافیست. این بیمه نامه جز بیمه مهندسی است که با تهیه آن، بیمه گر خسارت های وارده به پیمانکار را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد. گاهی اوقات برای دریافت سود، نیازی به سرمایه گذاری در بانک ها نیست، بلکه مناسب ترین راه آن، تهیه بهترین بیمه نامه می باشد. در این مقاله سعی بر این داریم تا ابهاماتی که برای مخاطبین این بیمه وجود دارد پاسخگو باشیم؛ مواردی از این قبیل:

مخاطبین بیمه تمام خطر پیمانکاران چه کسانی هستند

مخاطبین بیمه تمام خطر پیمانکاران، تمامی پیمانکارانی هستند که در حوزه های ذیل مشغول به فعالیت می باشند:

مخاطبین بیمه تمام خطر پیمانکاران سامان چه کسانی هستن؟

پوشش های بیمه تمام خطر پیمانکاران

پیمانکاران با پرداخت حق بیمه، تحت پوشش های بیمه تمام خطر پیمانکاران قرار می گیرند. کلوز های بیمه تمام خطر پیمانکار عبارت اند از:

خطرات تحت پوشش بیمه تمام خطر پیمانکاران

با خرید این بیمه نامه، بیمه گر موظف است در برابر خطرات تحت پوشش بیمه نامه تمام خطر پیمانکاران، بیمه گذار را حمایت کند. این خطرات عبارت اند از:

بیمه تمام خطر پیمانکاران چه مواردی رو تحت پوشش قرار میده؟

استثنائات عمومی بیمه تمام خطر پیمانکاران سامان

بیمه تمام خطر پیمانکاران سامان چه مواردی رو پوشش نمیدهد؟

استثنائات خسارت های مالی بیمه تمام خطر پیمانکاران

شرایط عمومی و آیین نامه بیمه مهندسی تمام خطر پیمانکاران

توصیه میکنیم قبل از خرید این بیمه نامه حتما شرایط عمومی و آیین نامه بیمه مهندسی تمام خطر پیمانکاران سامان را مطالعه کنید؛ تا با آگاهی کامل از شرایط برای خرید این بیمه نامه اقدام کنید.

نحوه دریافت خسارت بیمه تمام خطر پیمانکاران

تفاوت بیمه تمام خطر نصب و تمام خطر پیمانکاران

با آنکه هدف اصلی تمامی بیمه نامه ها یکسان است، اما تفاوت بیمه تمام خطر نصب و تمام خطر پیمانکاران تنها در پوشش های آنها می باشد. بطور کلی بیمه تمام خطر نصب، تجهیزات قابل نصب در پروژه را که ارزش مالی زیادی نسبت به مصالح پروژه دارد پوشش خواهد داد. اما در بیمه تمام خطر پیمانکاران کلیه خسارت های فیزیکی و غیرقابل پیش بینی در جریان فعالیت پروژه را پوشش می دهد.

 بیمه تمام خطر نصب با تمام خطر پیمانکاران چه تفاوتی دارد؟

قیمت و نحوه محاسبه بیمه تمام خطر پیمانکاران

با توجه به حوزه فعالیت های مختلف پیمانکاران، قیمت و نحوه محاسبه بیمه تمام خطر پیمانکاران برای هر بیمه گذار متفاوت می باشد. اما بطور کلی در تعیین هزینه بیمه تمام خطر پیمانکاران فاکتورهای زیر موثر هستند:

هزینه بیمه تمام خطر بر عهده کیست

هزینه بیمه تمام خطر بر عهده کیست؟ این سوال اغلب متقاضیانی است که برای خرید بیمه نامه اقدام می کنند! با در نظر گرفتن ماهیت این بیمه نامه، با قرارداد و توافق طرفین (کارفرما و پیمانکار)، بیمه تمام خطر پیمانکار قابل خرید است. اما بطورکلی کارفرما می توانید این بیمه نامه تهیه کند.

اطلاعات بیمه مهندسی