Enamad logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه مسافرتی سامان تحت پوشش کرونا چیست؟

بیمه مسافرتی چیست؟

اگه از کسانی که این بیمه رو تهیه کردن بپرسین بیمه مسافرتی سامان چیست؟ اولین جوابی که می شنوین اینه که قبل از سفر حتما این بیمه رو فراهم کن چرا که داشتنش توی کشور غربت خیلی بهت کمک میکنه . با پرداخت حق بیمه به شرکت بیمه گر، برای شما بیمه نامه ای صادر میشه و می تونین از خدمات بی وقفش استفاده کنین. خیلی ها بر این باورند که ما احتیاط می کنیم و اتفاقی هم نمیوفته و نیازی به هزینه کردن برای بیمه سفر نیست. ولی اگه توی سفر درگیر کووید 19 و راهی بیمارستان شدین، متوجه خواهید شد که هزینه حق بیمه واقعا به صرفه تر از هزینه های درمان توی غربته! حتی خسارت های وارد شده به شما بخاطر تاخیر پرواز، گم شدن مدارک و چمدان های شما و...پرداخت میشه و همچنین خیلی از خطرات سفر رو تا سقف مشخص شده توی بیمه نامه ای که تهیه کردین جبران میکنه. بهت قول میدم بعد از خوندن این مقاله وسوسه میشی قبل از سفرت این بیمه نامه رو تهیه کنی.

اصطلاحات بیمه مسافرتی سامان

اصطلاحات بیمه مسافرتی سامان:

انواع پوشش های بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان شامل چه مواردی می شود؟

مطمئنم بعد از آشنایی کامل با پوشش های بیمه نامه مسافرتی سامان شگفت زده میشی چرا که بیمه سامان شرایطی رو تحت پوشش قرار میده که شما هیچ وقت خودت رو توش تصور نمیکنی.

قبل از خرید این بیمه نامه بهت پیشنهاد می کنم با تمام پوشش هاش آشنا بشی تا بتونی بهترین انتخاب رو بکنی!

مزیت های بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان چه مزایایی دارد؟

علاوه بر پوشش های کاملی که این بیمه نامه داره، مزیت هایی داره که دونستنش خالی از لطف نیست مثل:

انواع بیمه نامه مسافرتی سامان

با در نظر گرفتن مدت زمان مسافرت و تعداد مقصد مورد نظر دو نوع بیمه نامه داریم:

  1. اگه شما قصد سفر به یه کشور رو دارید و کمتر از یکماه باز میگردید از بیمه نامه مسافرتی سینگل استفاده کنید.
  2. اما اگر قصد سفر به چند کشور در مدت طولانی دارید از بیمه نامه مسافرتی مولتی استفاده کنید.

بهترین بیمه مسافرتی خارج از کشور با کرونا

بهترین بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

این روزا هرجا پا میذاری صحبت از واکسینه شدن هست و تقریبا اکثر اطرفیان ما واکسینه شدن، اما باز هم ترس از مبتلا شدن در ما وجود داره. و البته بعضی از اطرافیان هم عقیده دارن که با زدن واکسن کرونا دیگه نیازی به رعایت پروتکل ها و خدمات مربوطه ندارن اما دیگه برای همه ما واضح و روشن هست که واکسن ها ایمنی 100 درصد ندارن و باید مثل قبل همه چیز رو کنترل و رعایت کنیم. همچنین ویروس کرونا یا همون کووید 19 جرات سفر رفتن رو از اکثر ما گرفته .علاوه برکشنده بونش هزینه های درمان بسیار بالایی داره. بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا، بیمه نامه ای تهیه کرده تا در هنگام سفر راحتر باشه . تصور مبتلاشدن به این ویروس در کشور خودت وحشتناکه حالا فرض کن توی کشور غریب درگیر این بیماری بشی . علاوه بر جسمت ذهنت درگیر این میشه که چجوری از پس هزینه های درمانم بربیام؟ با دریافت بیمه نامه مسافرتی در حین سفر اگه بخاطر مبتلا شدن به کرونا در بیمارستان بستری شدی دیگه درگیری ذهنی در مورد هزینه ها نداری چرا که بیمه سامان هزینه های درمان و دریافت دارو های شمارو تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت میکنه . و یا زمانی که شما باید به علت وجود شرایط نامطلوب به ایران برگردی هزینه بازگشت شمارو تقبل میکنه و اگه طول درمان شما بیشتر از 10 روز شد هزینه بازگشت یک نفر از بستگان درجه یک شما رو بیمه مسافرتی سامان پرداخت خواهد کرد. پس پیشنهاد میکنم قبل از شروع سفر بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا رو تهیه کنید.

آیا بیمه مسافرتی برای سفر به ترکیه اجباریست؟

سرزمین تاریخی عثمانی ها، با وجود سواحل زیبای مدیترانه و مناطق گردشگری شگفت انگیز امروزه تبدیل به یکی از کشورهای محبوب بین ما ایرانی ها شده. داشتن بیمه مسافرتی برای سفر به ترکیه امری ضروریست، پس قبل از سفر برای خرید بیمه مسافرتی سامان برای سفر به ترکیه اقدام کنید! همونطور که میدونید پول رایج کشور ترکیه لیر هست و خرج و مخارج توی این کشور می تونه برای ما سنگین باشه، و خوب هنگام بروز مشکلات احتمالی مثل بروز بیماری،گم شدن مدارک و چمدانها و ...شما مشمول پرداخت هزینه های سنگین میشین و طبیعیه که با خرید بیمه نامه مسافرتی ترکیه فشار کمتری به شما وارد میشه و خاطرات بهتری از این سفر برای شما باقی خواهد ماند.

بیمه مسافرتی سامان برای همه سفر ها الزامی است؟

بیمه مسافرتی سامان برای سفر های خارج از کشور استفاده میشود برای سفر های داخلی میتونید از بیمه نامه درمانی استفاده کنید. اما برای سفر به کشور های دیگه مثل آمریکا، کانادا، آفریقا، عربستان، کشورهای حوزه خلیج فارس، ترکیه و..بهتر است بیمه مسافرتی سامان رو تهیه کنید. بیمه سامان حتی خسارات و هزینه های مربوط به حوادث تروریسم رو پوشش میده، برای سفر به کشورهایی که درگیر جنگ هستن مثل عراق، سوریه شما میتونین از این بیمه نامه استفاده کنید.

مدت اعتبار بیمه مسافرتی سامان چقدر است؟

مدت بیمه مسافرتی سامان بستگی به مدت زمان سفر شما داره ولی به این توجه کنید که سفر شما نباید بیشتر از 92 روز متوالی طول بکشه. در صورتی که پیش بینی میکنی که سفرت بیشتر از 92 روز طول بکشه می تونی از بیمه نامه های بلند مدت 6 ماهه و یکساله استفاده کن.

بیمه مسافرتی سامان از چه زمانی شروع میشود؟

فرقی نمیکنه بیمه نامه رو چه زمانی تهیه کرده باشی ولی زمانی که مهر خروج از کشور روی پاسپورت شما ثبت بشه، مدت استفاده شما از این بیمه نامه شروع می شود

هنگام بروز خسارت چکار کنیم؟

به محض به وجود اومدن مشکل با شماره تلفن و ایمیل زیر با ما در تماس باشید.

00420234622768

داخلی2 - 989843+

Claims@eurocross.ir

برای اعلام خسارت وارد شده شما تا 10 روز فرصت دارید تا مجدد با شرکت بیمه تماس گرفته و مدارک لازم رو به شرکت بیمه تحویل بدید. اما اگه در شرایطی هستید که خطر جانی شما رو تهدید میکنه نیازی نیست فورا تماس بگیرید و پس از بهبودی با در دست داشتن مدارک پزشکی برای دریافت خسارت اقدام کنید.

و چند نکته پایانی:

اگر شما دارای اقامت بلند کشوری هستید نیازی به دریافت بیمه نامه مسافرتی سامان ندارید.

برای دریافت بیمه نامه مسافرتی سامان محدودیت سنی وجود نداره.

برای استفاده از بیمه مسافرتی حتما مبدا شما باید کشور ایران باشد.

همچنین بیمه نامه فقط در کشور ایران قابل تمدید است.

درصورت عدم استفاده از بیمه نامه شما تا 6 ماه پس از صدور بیمه نامه فرصت دارید اون رو باطل کنید.

چگونه بیمه مسافرتی سامان بخریم؟

بیمه سامان این امکان رو براتون فراهم کرده که بصورت آنلاین خرید بیمه مسافرتی سامان رو انجام بدید و دغدغه رفت و امد نداشته باشید.