نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

خرید و صدور بیمه نامه مهندسی سامان

قصه بیمه مهندسی ازونجایی شروع شد که دیگ های بخار مورد استفاده صنعت انگلستان باعث ضرر و زیان شد! خرید و صدور بیمه نامه مهندسی سامان تنها راهکار جبران خسارات و زیان هایی هست که امکان داره طی پروژه عمرانی و زیربنایی و در جریان ساخت و ساز به سازه های ساختمانی و صنعتی، ماشین آلات و حتی جان افراد ثالث وارد بشه.

 بیمه نامه مهندسی سامان

انواع بیمه نامه مهندسی سامان

متنوع بودن خطراتی که احتمال وقوع دارن باعث شد تا این بیمه به چند دسته زیر تقسیم بندی بشه:
- تمام خطر پیمانکاران
- تمام خطر نصب
- شکست ماشین آلات
- ماشین آلات پیمانکاری
- بیمه تجهیزات الکترونیک

خرید و صدور بیمه تمام خطر پیمانکاران سامان

برای پروژه های احداث و ساخت و سازی که با منعقد کردن قرارداد بین کارفرما و پیمانکار شروع میشه، خرید بیمه تمام خطر پیمانکاران سامان همراه خیلی خوبیه.از زمان شروع قرارداد تا پایان میتونه پشتیبانی کنه.این بیمه نامه برای پروژه های عمرانی و راه سازی قابل استفادست.اگر نیاز به اطلاعات بیشتری راجب این بیمه دارین پیشنهاد میکنیم حتما همه چیز راجب بیمه مهندسی سامان رو بخونین.

خرید و صدور بیمه تمام خطر نصب سامان

پروژه های ساخت و ساز در جریان، خطرات بزرگ و هزینه بری رو با خودشون به همراه دارن؛ خرید و صدور بیمه تمام خطر نصب سامان راهکار شرکت بیمه سامان برای پوشش دادن این نوع خطرات هست.هر خطری که مربوط به نصب سازه (اسکلت فلزی)، ماشین آلات، تجهیزات در این پروژه ها باشه تحت حمایت این بیمه قرار می گیره.بهتره بدونین مدت این بیمه نامه بسته به زمان پروژه متفاوته و می تونه چند ماهه و چند ساله باشه. در واقع این بیمه نامه قطعات و تجهیزات و ماشین آلاتی رو ساپورت میکنه که در واحدهای تولیدی دیگری ساخته و در محل اجرای پروژه نصب شده باشن.

خرید و صدور بیمه شکست ماشین آلات سامان

پیش بینی ضرر و خسارت احتمالی برای انواع ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات مکانیکی یه امر ضروریه.اگر در جهت خرید و صدور بیمه شکست ماشین آلات سامان اقدام نکنین مجبور میشین بخشی از پس انداز یا حتی درآمدتون رو صرف زیان هایی که برای دستگاه ها و ماشین آلاتتون پیش اومده پرداخت کنین.علاوه بر این که این بیمه نامه برای موسسات صنعتی کوچک و بزرگ بسیار کارآمده، برخی از موسسات مالی هم رغبت خودشون رو نشون دادن.حتما واستون سوال شده که چه موسساتی راغب شدن! منظور موسسات مالی هست که اعتبار لازم رو برای خرید این دستگاه ها و ماشین آلات فراهم میکنن.

خرید بیمه تمام خطر ماشین آلات پیمانکاری سامان

برای پروژه های بلند مدت و پروژه هایی که در محل اجرای اون ها چند پیمانکار از ماشین آلات خودشون استفاده میکنن، خرید و صدور بیمه تمام خطر ماشین آلات پیمانکاری سامان رو بهتون پیشنهاد می کنیم.قطعا برای تمام پیمانکارن زمان مورد نیاز و هزینه های منطقی از عوامل مهم و سرنوشت ساز یک پروژه ها محسوب میشه.این بیمه نامه به صورت یک ساله صادر میشه و از پوشش های تمام خطرش میشه به مدت یک سال و بدون توجه به این که این ماشین آلات در کدام محل استفاده شدن، بهره برد.چرا که امکان داره یک پیمانکار ماشین آلاتش را در محل های مختلف و به صورت کوتاه مدت در جریان کار بذاره.

مطالب مرتبط
بیمه شکست ماشین آلات سامان

بیمه شکست ماشین آلات سامان صاحبان موسسات صنعتی کوچک و بزرگ را در برابر زیان های ناگهانی ناشی از شکست ماشین آلات صنعتی ایمن خواهد کرد برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بیمه تمام خطر پیمانکاران

تهیه بیمه تمام خطر پیمانکاران برای تمامی پیمانکاران امری واجب است چرا که به کمک این بیمه نامه از خسارت و ضرر مالی جلوگیری خواهند کرد برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بیمه تمام خطر نصب

بیمه تمام خطر نصب خسارت های فیزیکی غیر قابل پیش بینی در پروژه ها را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد برای اطلاع از شرایط و نکات بیمه تمام خطر نصب کلیک کنید


نظرات خود را برای ما ارسال کنید