نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه مسافرتی

اگر تا بحال به خارج از کشور سفر کرده باشید حتما با بیمه مسافرتی آشنا هستید. تهیه این بیمه نامه برای اخذ ویزا در اغلب سفارت خانه ها الزامیست اما توصیه می شود قبل از هر سفر این بیمه نامه را تهیه کنید. ممکن است پیشامد های ناگهانی مانند بیماری، مفقود شدن مدارک شخصی و چمدان ها، و … اتفاق بیفتد، با تهیه این بیمه نامه افراد در مقابل اکثر تهدیدات احتمالی هنگام سفر حمایت خواهند شد. در ادامه با پوشش ها و مزایای آن آشنا خواهید شد.

خرید و استعلام خرید و استعلام مسافرین ورودی مشاهده پوشش ها
بیمه مسافرتی  پوشش کرونا سامان

بیمه مسافرتی چیست

اگر از کسانی که این بیمه را تهیه کردند، بپرسید بیمه مسافرتی سامان چیست؟ اولین پاسخی که می شنوید این است که قبل از سفر حتما این بیمه را فراهم کنید. چرا که داشتن بیمه نامه سفر در کشور غربت به شما خیلی کمک خواهد کرد. با پرداخت حق بیمه به شرکت بیمه گر، برای شما بیمه نامه مسافرتی صادر میشود و می توانید از خدمات بی وقفه اش استفاده کنید. خیلی ها بر این باورند که ما احتیاط می کنیم و خسارتی هم رخ نمی دهد، پس نیازی به هزینه کردن برای بیمه سفر نیست؛ ولی اگر در سفر درگیر کووید 19 و راهی بیمارستان شوید، متوجه خواهید شد که هزینه حق بیمه واقعا به صرفه تر از هزینه های درمان در غربته! حتی خسارت های وارد شده به شما بخاطر تاخیر پرواز، گم شدن مدارک و چمدان های شما و… تا سقف تعهدات مشخص شده در بیمه نامه پرداخت خواهد شد.

ثبت نام و استعلام آنلاین
بیمه مسافرتی سامان

مزایای بیمه مسافرتی

* تا زمانیکه با مزیت های بیمه مسافرتی آشنا نشوید، از اهمیت آن اطلاعی نخواهید داشت! برخی از این مزایا عبارت اند از:

مزایای بیمه مسافرتی سامان

ارائه پشتیبانی 24 ساعته در تمامی نقاط جهان.

دارای اپراتور های فارسی زبان.

برای تهیه بیمه مسافرت خارج از کشور سامان محدودیت سنی وجود ندارد.

بیمه سامان تمامی خسارت ها را بصورت مستقیم به مراکز درمان در سراسر دنیا پرداخت کرده و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای توسط بیمه گذار نیست.

امکان تهیه طرح های مطابق نیاز متقاضی بیمه نامه وجود دارد.

پیگیری خسارت به وجود آمده بر عهده شرکت بیمه می باشد و نیازی به پیگیری شرکت های خارجی نیست.

پوشش های بیمه مسافرتی

hosp
بیمارستانی

پوشش بیمارستانی بیمه مسافرتی

پوشش بیمارستانی بیمه مسافرتی سامان شامل هزینه بستری شدن در بیمارستان، هزینه درمان و مداوا به علت بیماری کرونا و سایر بیماری ها میشه( به استثناء بیماری های مزمن که از قبل سابقه داشته باشه و هزینه های مربوط به زیبایی)

ambo
آمبولانس

پوشش آمبولانس بیمه مسافرتی

هزینه های آمبولانس برای انتقال فرد بیمه شده به نزدیک ترین درمانگاه در صورتی که به خاطر حادثه یا بیماری آسیب دیده باشه و یا اگر نیاز باشه به مرکز درمانی مجهزتری منتقل بشه. حتی در صورت نیاز بیمه مسافرتی سامان هماهنگی های لازم رو انجام میده تا فرد بیمه شده با آمبولانس هوایی به ایران برگرده.

tooth
دندانپزشکی

پوشش دندانپزشکی بیمه مسافرتی

اقدامات فوری برای درمان درد دندان و پوسیدگی دندان یکی دیگه از پوشش های بیمه مسافرتی سامان هست که کمتر شرکت بیمه ای داره.

فوت

پوشش فوت بیمه مسافرتی

در صورتی که شخص بیمه شده در سفر فوت کنه، هزینه برگرداندن جسد شخص فوت شده با بیمه سامان هست.

اعضای خانواده

پوشش اعضای خانواده بیمه مسافرتی

درصورتی که شخص بیمه شده بیش از ده روز در بیمارستان بستری شده باشد،بیمه سامان بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده به ایران را نیز انجام می دهند.

Asset 24
حقوقی

پوشش حقوقی بیمه مسافرتی

تقبل هزینه های مطالبه حقوقی و دعوی بیمه شده و همچنین هزینه های مشاوره حقوقی (در صورتی که مطابق با قوانین مدنی کشور مربوطه تحت پیگیری و اقدام باشد).

Asset 16
بازگشت غیر منتظره

پوشش بازگشت غیر منتظره بیمه مسافرتی

در صورتی که بیمه شده به دلیل مسائل بحرانی و وخیم پزشکی و فوت یکی از بستگان مجبور به بازگشت به ایران بشه و نتونه از بلیط اصلی استفاده کنه؛ بیمه مسافرتی سامان هزینه برگشتش رو پرداخت میکنه.

medic
ارسال دارو

پوشش ارسال دارو بیمه مسافرتی

داروی ضروری که پزشک تائیدش کنه ولی تو اون کشور نتونی تهیه کنی؛ هماهنگی های لازم برای ارسالش با بیمه مسافرتی سامان انجام میشه.

Asset 19
خرید های اضطراری

پوشش خرید های اضطراری بیمه مسافرتی

درصورتی که تو تحویل بار تاخیر بیشتر از 12 ساعت باشه و نیاز به استفاده از وسایل اضطراری مثل لباس، مسواک داشته باشی، بیمه مسافرتی هزینه خریدشون رو بهت پرداخت میکنه.( یه استثناء هم داریم، که اگر چمدان شما گم شده باشه و از بند تاخیر در تحویل چمدان استفاده کرده باشین، هزینه ای پرداخت نمیشه) .

Pass
مفقود شدن مدارک

پوشش مفقود شدن مدارک بیمه مسافرتی

زمانی که مدارک شناسائی خارج از کشور، گذرنامه و گواهینامه بین المللی شما گم بشه، قطعا علاوه بر راهنمایی و کمک رسانی بهتون، هزینه تهیه مجدد اون ها بهتون پرداخت میشه

hosp
یافتن و ارسال بار

پوشش یافتن و ارسال بار بیمه مسافرتی

در پیدا کردن بار و وسائل شخصی و همچنین ارسالشون کمک میشه .

Asset 20
ارسال پیام های فوری

پوشش ارسال پیام های فوری بیمه مسافرتی

اطلاعات راجب به مراکز درمانی، داروخانه ها و پزشکان رو به شخص بیمه شده اطلاع رسانی میکنه و در صورت وجود پیام فوری، حتما به شخص بیمه شده ارسال میشه.

Asset 16
ضرر تاخیر هواپیما

پوشش ضرر تاخیر هواپیما بیمه مسافرتی

هزینه هایی که به دلیل تاخیر(بیش از 6 ساعت) هواپیما صورت گرفته باشه مثل اقامت هتل و غذا ، بهتون پرداخت میشه(البته با ارائه اصل صورتحساب و تائیدیه شرکت هواپیمایی).

Asset 18
ارسال وجه الضمان

پوشش ارسال وجه الضمان بیمه مسافرتی

فرستادن وجهی برای ضمانت( مشروط به این که وجه در ایران به شرکت بیمه سامان به عنوان سپرده، پرداخت شده باشه).

Asset 17
ارسال پول نقد

پوشش ارسال پول نقد بیمه مسافرتی

در صورتی که پولتون رو به دلیل سرقت، مفقود شدن، بیماری یا حادثه از دست بدین؛ پول نقد واستون ارسال میشه(البته این وجه باید قبلا به عنوان سپرده به شرکت بیمه داده شده باشه تا بتونین ازش استفاده کنین).

بیمه کرونا در سفر، حمایتی متفاوت از شما

با وجود بحران کوئید 19 بیمه کرونا در سفر به بیمه گذاران کمک بسیاری خواهد کرد. در واقع پوشش کرونا یکی از پرکاربرد ترین پوشش های بیمه مسافرتی سامان است. در این پوشش در کنار پرداخت هزینه های درمانی بیمه گذار، تمامی هزینه های دوران قرنطینه فرد پرداخت خواهد شد. قطعا در این شرایط عاقلانه ترین انتخاب خرید بیمه مسافرتی با پوشش کرونا است تا در صورت ابتلا به کرونا دیگر نگران هزینه های متفرقه نباشید.

خرید بیمه مسافرتی

اگر برای خرید بیمه مسافرتی وقت ندارید نگران نباشید! امکان تهیه بیمه نامه بصورت آنلاین نیز وجود دارد. فقط کافیست در قسمت خرید، اطلاعات خود را تکمیل و حق بیمه تعیین شده را پرداخت کنید. اما پیشنهاد می کنیم قبل از تهیه آن شرایط عمومی بیمه مسافرتی را مطالعه کرده تا با دید بازتری این بیمه نامه را تهیه کنید.

خرید آنلاین

هزینه بیمه مسافرتی سامان

هزینه بیمه مسافرتی سامان با توجه به شرایط متقاضی متفاوت خواهد بود. سن بیمه گذار، مدت سفر، کشوری که به آن سفر میکنید در هزینه بیمه نامه تاثیر گذار خواهد بود، با مطالعه شرایط عمومی بیمه نامه با عوامل تاثیر گذار در مبلغ بیمه نامه بیشتر آشنا خواهید شد.

مدت اعتبار بیمه نامه مسافرتی

اغلب بیمه گذاران نگران مدت اعتبار بیمه نامه مسافرتی هستند؛ اعتبار این بیمه نامه به دوران سفر شما بستگی دارد. اما در نظر داشته باشید سفر شما نباید بیشتر از 92 روز طول بکشد. اگر پیش بینی می کنید سفر شما بیشتر از 92 روز است؛ برای خرید بیمه مسافرتی بلند مدت اقدام کنید.لازم بذکر است در حین سفر امکان تمدید این بیمه نامه وجود ندارد.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید، نحوه تمدید بیمه مسافرتی را مطالعه نمایید.

استثنائات بیمه مسافرتی

* در کنار تمامی پوشش ها، استثنائات و محدودیت هایی برای بیمه مسافرتی نیز وجود دارد که شرکت بیمه هیچ هزینه ای در قبال آنها پرداخت نخواهد کرد:

استثنائات بیمه مسافرتی سامان

خسارت های به وجود آمده بر اثر بی توجهی و بی احتیاطی بیمه گذار.

خسارت های ناشی از مشارکت در اقدامات جنایی.

خسارت های ناشی از بلایای طبیعی ماند سیل، بهمن، خشکسالی، سونامی و...

عوارض ناشی از شرکت در فعالیت های ورزشی مانند: مسابقات اتومبیلرانی، ورزش های رزمی، سقوط آزاد، کوه نوردی و…

خسارت های ناشی از شرکت در شرط بندی، درگیری، نزاع.

اشخاص مقیم دائم و دانشجویان ایرانی خارج از کشور.

مدارک لازم برای بیمه نامه مسافرتی

مدارک لازم برای بیمه نامه مسافرتی همان اطلاعات شخصی متقاضی، کدملی، شماره گذرنامه می باشد و با تکمیل این اطلاعات میتوانید به راحتی این بیمه نامه را بصورت آنلاین هم تهیه کنید.

ثبت نام و استعلام آنلاین

سقف تعهدات بیمه مسافرتی

حتما این ضرب المثل را شنیده اید که هر چقدر پول بدهی، همان قدر آش میخوری! در رابطه با میزان حمایت و تعهدات این بیمه نامه باید گفت که دقیقا هر چقدر پوشش های بیشتری را خرید کنید و بیشتر هزینه کنید، از حمایت بیشتری نیز برخوردار می شوید.

راهنمای پیگیری خسارت در سفر

بهتر است بعد از بروز حادثه به دنبال راهنمای پیگیری خسارت در سفر نباشید! و قبل از شروع سفر در رابطه با آن اطلاعات کاملی کسب کنید. در هنگام بروز حادثه کافیست با راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. برای اعلام خسارت وارد شده شما تا 10 روز فرصت دارید با شرکت بیمه تماس گرفته و مدارک لازم را به آن تحویل دهید. اما اگر در شرایطی بودید که خطر جانی شما را تهدید می کرد، پس از بهبودی کامل با ارائه مدارک مربوطه برای دریافت خسارت به شرکت بیمه مراجعه کنید.

00420234622768 +989843 Claims@eurocross.ir

نحوه پرداخت خسارت در سفر

نحوه پرداخت خسارت در سفر دو حالت دارد. در حالت اول کافیست بیمه گذار خسارت وارد شده را به شرکت های کمک رسان اعلام کرده تا آنها خسارت های وارد شده را تقبل کنند. در حالت دوم ممکن است امکان پرداخت خسارت برای شرکت کمک رسان وجود نداشته باشد در این شرایط بیمه گذار باید هزینه ها را پرداخت کرده و بعد از سفر با مراجعه به شرکت بیمه سامان و ارائه مدارک مربوطه هزینه ها را تا سقف تعهدات تعیین شده در بیمه نامه دریافت کند.

شرکت های کمک رسان بیمه نامه سفر

شرکت Mideast ،Allianz، SOS برخی از شرکت های کمک رسان بیمه نامه سفر هستند که در هنگام بروز خسارت به بیمه گذارن کمک خواهند کرد. در واقع آنها شرکت های بیمه ای هستند که با شرکت بیمه سامان همکاری میکنند و در خارج از کشور وظایف بیمه سامان را انجام می دهند.

بیمه مسافرتی سامان برای همه سفر ها الزامی است؟

بیمه مسافرتی سامان برای سفر های خارج از کشور استفاده میشود برای سفر های داخلی (گردشگری) میتوانید از بیمه تور های گردشگری استفاده کنید. اما برای سفر به کشور های دیگر مثل آمریکا، کانادا، آفریقا، عربستان، کشورهای حوزه خلیج فارس، ترکیه و..بهتر است بیمه مسافرتی سامان را تهیه کنید. بیمه سامان حتی خسارات و هزینه های مربوط به حوادث تروریسم را نیز، پوشش میدهد. برای سفر به کشورهایی که درگیر جنگ هستند مثل عراق، سوریه شما میتوانید از این بیمه نامه استفاده کنید.

بیمه مسافرتی سامان از چه زمانی شروع میشود؟

فرقی نمیکند بیمه نامه را چه زمانی تهیه کرده باشید؛ ولی زمانی که مهر خروج از کشور روی پاسپورت شما ثبت شود، مدت استفاده شما از این بیمه نامه شروع می شود.

چند نکته پایانی در مورد بیمه سفر:

درصورت عدم استفاده از بیمه نامه شما تا 6 ماه پس از صدور بیمه نامه فرصت دارید آن را باطل کنید.
اگر شما دارای اقامت بلند کشوری هستید نیازی به دریافت بیمه نامه مسافرتی سامان ندارید.
برای دریافت بیمه نامه مسافرتی سامان محدودیت سنی وجود ندارد.
برای استفاده از بیمه مسافرتی حتما مبدا شما باید کشور ایران باشد.
همچنین بیمه نامه فقط در کشور ایران قابل تمدید است.

چرا بیمه مسافرتی سامان بخریم؟

* علاوه بر پوشش هایی که برای این بیمه در نظر گرفته شده و با شما در میون گذاشتیم، باید به این موضوع هم اشاره کنیم که بیمه مسافرتی سامان، مزیت هایی نسبت به بقیه بیمه های مسافرتی داره که نمیشه نادیدشون گرفت.

شرح

می تونی از تاکسی های لوکس فرودگاه با 100% تخفیف استفاده کنی.

از خدمات CIP فرودگاه با 100% تخفیف استفاده کن.

اگر سفرت رو کنسل کنی، هزینه های قبل از سفرت رو جبران می کنیم.

شاید مجبور بشی زودتر از موعد، از سفرت برگردی! هزینه هاش رو تقدیمت می کنیم.

فقط بیمه سامانه که تا سقف 70,000 یورو، پوشش داره.

خسارت مربوط به بیماری حادی که از قبل وجود داشته رو پرداخت می کنیم.

باور کن حتی برای سرقت و حوادثی که برای منزلتون اتفاق میفته و در طول سفرین، بیمه شدین.

موبایل، تبلت و یا لپ تاپت دزدیده میشه؛ نگران نباش، هزینش رو تقبل می کنیم.

برنامه ریزی های تجاری، آموزشی و ورزشیت کنسل شده، هزینه هاش رو پرداخت می کنیم.

ریا نباشه؛ بیمه سامان ده سال سابقه کاری داره، با تیم متخصص در صنعت گردشگری.

بیمه سامان میگه تا با منی در یمنی؛ چرا که با بیش از 55,000 مرکز درمانی سرتا سر جهان در ارتباطه.

مطالب مرتبط
نحوه استعلام بیمه مسافرتی

ازنحوه استعلام بیمه مسافرتی بصورت آنلاین آگاه شوید تا در هر مکان و هر زمان را با تلفن همراه خود از قیمت و اعتبار بیمه سفر خود مطلع شوید

بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

با تهیه بیمه مسافرتی با پوشش کرونا هزینه دوران قرنطینه کویید 19 بیمه گذار و هزینه ی بازگشت یکی از اعضای خانواده آن در صورت وجود شرایط نامطلوب را شرکت بیمه تقبل خواهد کرد

شرایط عمومی بیمه مسافرتی

شرایط عمومی بیمه مسافرتی سامان امکان تهیه بیمه سفر را برای تمامی سنین مقدور ساخته و تا زمانی که مهر خروج از کشور در پاسپورت زده نشود مدت اعتبار بیمه نامه شروع نخواهد شد

بیمه مسافرتی کانادا

بیمه مسافرتی کانادا در کنار اجباری بودنش با پشتیبانی 24 ساعته و سقف تعهدات 70000 یورویی دانشجویان، توریست ها و مسافران کاری را حمایت کرده تا سفری بدون نگرانی را تجربه کنید

بیمه مسافرتی شینگن

بیمه مسافرتی شینگن مانند ویزای شینگن برای سفر الزامیست و در صورت نداشتن بیمه مسافرتی سفارتخانه ویزایی برای شما صادر نخواهد کرد در ادامه بیشتر با این بیمه نامه آشنا می شوید

بیمه مسافرتی اتباع خارجی

بیمه مسافرتی اتباع خارجی تبعه خارجی و ایرانی های مقیم کشور های خارجی را در هنگام سفر به ایران در برابر پیشامدهای احتمالی حمایت خواهد کرد تا سفری بدون نگرانی را تجربه کنند

بهترین بیمه مسافرتی

با انتخاب بهترین بیمه مسافرتی سفری بدون استرس و نگرانی را تجربه کنید برای خرید بیمه مسافرتی میزان پوشش های بیمه نامه و سقف تعهدات و حق بیمه و غیره را در نظر بگیرید


نظرات خود را برای ما ارسال کنید