نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

خرید آنلاین بیمه باربری و حمل و نقل سامان

قبول دارین هر جا که احتمال زیان و خسارت برای شما وجود داشته باشه، بیمه سامان سعی بر حضور و همراهی داشته؟خرید آنلاین بیمه باربری و حمل و نقل سامان یکی دیگه از راهکارای هوشمندانه این بیمه هست؛ برای صاحبان کالا و بازرگانانی که کالا و محموله های خودشون رو به وسایل حمل و نقل میسپارن. بیمه باربری سامان در سه نوع داخلی، ترانزیتی و صادراتی - وارداتی قابل صدور هست.

خرید آنلاین بیمه باربری و حمل و نقل سامان

خرید اینترنتی بیمه نامه باربری داخلی سامان

اگر مقصد و مبدا محموله و کالای شما داخل ایرانه، میتونین از خدمات خرید اینترنتی بیمه نامه باربری داخلی سامان استفاده کنین.شرایطی که برای این بیمه نامه در نظر گرفته شده، بر اساس قوانین داخل ایران تدوین شده. موارد تحت پوشش این بیمه خطراتی مانند آتش سوزی، انفجار، تصادف، تصادم و واژگونی وسیله نقلیه هستن .اگر حق بیمه بیشتری رو پرداخت کنین خطرات اضافه دیگه ای مثل سرقت کلی محموله، خطرات ناشی از تخلیه و بارگیری محموله، آبدیدگی، برخورد جسم خارجی با بار و افتادن و سقوط کالا از روی وسیله نقلیه رو پوشش میده.

خرید آنلاین بیمه باربری و حمل و نقل سامان

صدور آنلاین بیمه نامه حمل و نقل ترانزیت سامان

حتما اطلاع دارین برای محموله هایی که از ایران عبور می کنند و مبدا و مقصد بار کشورهای دیگه ای هستن بیمه نامه باربری ترانزیت سامان قابل استفادست.نرخ حق بیمه این بیمه نامه بستگی به فاکتورهایی مثل نوع کالا، نوع وسیله نقلیه، نوع بسته بندی، نوع پوشش و کلوز، کشور مبدأ و مقصد داره و برای محاسبه قیمت باید این عوامل مشخص بشن.

خرید اینترنتی بیمه باربری وارداتی صادراتی سامان

خب میرسیم به کالاهایی که یا مبدا یا مقصد اون ها ایران هستن؛ بیمه باربری وارداتی صادراتی سامان برای این دسته محموله ها در نظر گرفته شده. در واقع منظورمون واردات به ایران و صادرات به خارج از کشوره.این بیمه رو در چند قسمت بسته به پوشش هایی که داره میتونین تهیه کنین.

مطالب مرتبط

مطلبی موجود نیست.


نظرات خود را برای ما ارسال کنید