نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه تکمیلی گروهی و شرکتی

اغلب شرکت ها و سازمان ها برای رفاه حال کارکنان خود و کم کردن هزینه های درمانی آنها بیمه تکمیلی گروهی و شرکتی رو برای تمامی پرسنل قراردادی، رسمی، پیمانکاری،... تهیه میکنند. حتی پرسنل بازنشسته ی سازمان ها هم میتوانند تحت پوشش این بیمه نامه قرار بگیرند. و همچنین استفاده از بیمه تکمیلی برای تمامی اعضای خانواده بیمه گذار (پدر، مادر، همسر، فرزند، سایر افراد تحت تکفل) وجود دارد و در صورتیکه بیمه گذار فوت کند اعضای خانواده آن با پرداخت حق بیمه خود، می توانند از این بیمه نامه استفاده کنند. امکان استفاده از پوشش های بیمه نامه برای پرسنل تا پایان قرارداد کاری آنها وجود دارد و در آخر می توانند به صورت بیمه انفرادی و خانوادگی بیمه نامه خود را ادامه دهید. دوره انتظار برای سازمانهای کمتر از 250 نفر حداقل 9 ماه و برای سازمان هایی با پرسنل بیش از 1000 نفر لغو خواهد شد . البته همه سازمان ها برای تهیه این بیمه نامه باید واجد شرایطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است باشند.

تکمیل فرم و استعلام مشاهده پوشش ها
بیمه تکمیل درمان انفرادی سامان

خرید بیمه تکمیلی گروهی

چنان چه تصمیم دارید برای مجموعه یا شرکت خود در جهت خرید و صدور بیمه تکمیلی گروهی اقدام کنید، کافیست با نمایندگی بیمه سامان تماس بگیرید تا در اسرع وقت، کارشناس بیمه برای عقد قرارداد و هماهنگی های آن به حضورتان برسد.برای استعلام قیمت و نرخ پوشش های این بیمه نیز می توانید فرم پرسشنامه را دانلود و پر کنید تا هزینه آن خدمتتان اعلام گردد.در نظر داشته باشید هر چه تعداد متقاضیان این بیمه نامه بیشتر شود، حق بیمه کمتری پرداخت خواهید کرد.

تکمیل فرم و استعلام تماس با مشاور

شرایط بیمه تکمیلی گروهی:

شرایط بیمه تکمیلی گروهی و شرکتی

حداقل 50 درصد از پرسنل شرکت تمایل به تهیه بیمه تکمیلی رو داشته باشند.

همه افراد سازمان باید تحت پوشش بیمه پایه تامین اجتماعی باشند.

شرط سلامت برای تمامی افراد سازمان لغو خواهد شد.

حداقل برای 100 نفر از پرسنل خود این بیمه نامه را تهیه کنید. البته امکان تهیه بیمه نامه برای تعداد کمتر از 100 نفر هم وجود دارد با این تفاوت که از پوشش های کمتری استفاده خواهند کرد.

اگر تعداد پرسنل سازمان کمتر از 1000 نفر باشه، شرکت بیمه فقط افراد 60 سال به پایین را بیمه خواهد کرد البته افراد 60 الی 70 سال با پرداخت 50% حق بیمه اضافه تر و افراد 70 سال به بالا با پرداخت حق بیمه دو برابر امکان استفاده از این بیمه نامه را دارند.

برای سازمان های 1000 نفر به بالا محدودیت سنی لغو خواهد شد و همه پرسنل حق بیمه یکسانی پرداخت خواهند کرد.

حق بیمه با توجه به سن بیمه گذاران برای هر یک از پرسنل متفاوت است.

در نظر داشته باشید همه افراد مجموعه باید از میان طرح های مختلف این بیمه نامه، یک طرح مشترک را انتخاب کنند.اما برای پوشش ها حق انتخاب دارند.

پوشش های بیمه تکمیلی گروهی

hosp
بیمارستانی

پوشش بیمارستانی بیمه تکمیلی گروهی سامان

جبران هزینه های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مرکز جراحی محدود وDay care. تبصره : اعمال جراحی Day care به جراحی هایی اطلاق می شود که مدت زمان مورد نیاز برای مراقبت های بعد از عمل در مرکز درمانی، کمتر از یک روز باشد. هزینه همراه افراد زیر 7 سال و بالاتر از 70 سال در (بیمارستان ها). هزینه آمبولانس مشروط به بستری شدن بیمه شده در مراکز درمانی و یا نقل و انتقال بیمار به سایر مراکز تشخیصی - درمانی طبق دستور پزشک معالج.

surgery
اعمال جراحی مهم

پوشش عمل های جراحی مهم بیمه گروهی تکمیلی سامان

هزینه های 6 عمل اصلی شامل : قلب، مغز و اعصاب به استثناء دیسک ستون فقرات، کبد و ریه و پیوند کلیه و مغز و استخوان با احتساب بند یک جدول (با 3 ماه دوره انتظار) .

paraClinick
پاراکلینیکی

پوشش پاراکلینیکی بیمه تکمیل گروهی و شرکتی سامان

پاراکلینیکی گروه اول
انواع اسکن، انواع سی تی اسکن، ماموگرافی، سونوگرافی، رادیوتراپی، ام آر آی، انواع آندوسکوپی و اکوکاردیوگرافی.

پاراکلینیکی گروه دوم
هزینه های مربوط به تست ورزش، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، آنژیوگرافی چشم،...به شرط استفاده از دفترچه بیمه گر اول در صورت عدم استفاده از دفترچه، هزینه ها با کسر 10% فرانشیز اضافی پرداخت می شود. .

lib
خدمات آزمایشگاه

پوشش خدمات آزمایشگاهی بیمه تکمیلی شرکتی و گروهی سامان

جبران هزینه های خدمات آزمایشگاهی به غیر از چکاپ و غربالگری شامل آزمایش های تشخیص پزشکی، پاتولوژی، آسیب شناسی، ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب .

ambo
آمبولانس

پوشش آمبولانس بیمه تکمیلی گروهی سامان

هزینه آمبولانس مشروط به بستری شدن بیمه شده در مراکز درمانی و یا نقل و انتقال بیمار به سایر مراکز تشخیصی - درمانی طبق دستور پزشک معالج .

bornBaby
زایمان

پوشش زایمان بیمه تکمیلی گروهی سامان

تعهد بیمه گر برای هزینه زایمان شامل فقط فرزند اول الی سوم بیمه شده با 9 ماه دوره انظار می باشد .

medic
ویزیت و دارو

پوشش ویزیت و دارو بیمه تکمیل درمان شرککتی و گروهی سامان

تعهد بیمه گر برای هزینه های ویزیت و دارو ( بر اساس فهرست داروهای مجاز کشور صرفاً مازاد بر سهم بیمه گر اول ) و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری .

tooth
دندانپزشکی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی گروهی سامان

جبران هزینه های دندانپزشکی ( به جز ایمپلنت، ارتودنسی، دندان مصنوعی و جراحی لثه ) به شرط عکس قبل و بعد درمان .

sex
نازایی

پوشش نازایی بیمه تکمیلی گروهی و شرکتی سامان

نازایی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط IUI، ZIFT، GIFT ، میکرواینجکشن و IVF منظور می گردد با 9 ماه دوره انتظار .

eye
رفع عیوب انکساری چشم

پوشش رفع عیوب انکساری چشم بیمه تکمیلی گروهی سامان

شامل لیزیک، لازک در صورتی که به تشخیص پزشک معتمد بیمه گر، درجه نزدیک بینی، دوربینی، آستیگمات یا جمع قدر مطلق نقص بینایی هرچشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به علاوه نصف آستیگمات) 3 دیوپتر یا بیشتر باشد، در غیر اینصورت غیر قابل پرداخت می باشد .

ear
سمعک

پوشش سمعک بیمه درمان تکمیلی گروهی سامان

بین 3 تا 9 ماه دوره انتظار .

hosp
جراحی های مجاز سرپایی

پوشش جراحی های مجاز سرپایی بیمه درمان تکمیلی شرکتی سامان

هزینه مانند شکستگی ها، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، تخلیه کیست و لیزر درمانی به استثناء، رفع عیوب دید چشم .

شرایط سنی بیمه تکمیلی گروهی

یکی دیگر از مواردی که هنگام تهیه بیمه تکمیلی گروهی باید توجه کنید، شرایط سنی بیمه تکمیلی گروهی است. تعداد بیمه شدگان در محدودیت سنی تاثیر گذار است به طوری که برای گروه های زیر 1000 نفر محدودیت سنی تا 60 سال است و بیمه گذاران تا 60 سال بیمه خواهند شد. البته امکان تهیه این بیمه نامه برای افراد در بازه سنی 60 الی 70 سال، با پرداخت 50% حق بیمه بیشتر میسر است. همچنین افراد بالای 70 سال می توانند با پرداخت حق بیمه دو برابر این بیمه نامه را تهیه کنند. برای گروه های 1000 نفر به بالا شرایط سنی لغو خواهد شد.

دوره انتظار بیمه تکمیل گروهی

بیمه تکمیلی شرکتی سامان با توجه به تعداد افراد بیمه شده، دوره انتظار بیمه تکمیل گروهی متفاوتی دارد. دوره انتظار برای جراحی حداقل 3 ماه و برای زایمان 9 ماه است. دوره انتظار برای گروه های بالای 1000 نفر لغو خواهد شد.

تکمیل فرم و استعلام

فرانشیز بیمه تکمیل درمان گروهی

اغلب متقاضیان هنگام تهیه این بیمه نامه به دنبال ارزانترین فرانشیز بیمه تکمیل درمان گروهی هستند. بیمه گذاران میتوانند بیمه تکمیلی درمان گروهی سامان را با فرانشیز 10 درصد تهیه کنند، بطور مثال اگر هزینه درمان شما 1/000/000 تومان باشد شما فقط 10درصد از این مبلغ رو پرداخت خواهید کرد و مابقی به عهده شرکت بیمه است. البته مقدار فرانشیز با توافق طرفین قابل تغییر می باشد.

تعهدات بیمه تکمیلی گروهی

بیمه سامان در قبال حق بیمه ای که دریافت می کند، تعهدات بیمه تکمیلی گروهی رو در اختیار بیمه گذاران قرار میدهند، سقف تعهدات بیمه تکمیلی با توجه به طرح انتخابی بیمه گذاران متفاوت است که شامل خدمات بستری، جراحی جزئی و تخصصی، پاراکلینیکی مثل سونوگرافی، ام آر آی، نوار قلب و.... می باشد. لازم به ذکر است افرادی که بیماری خاصی دارند در استفاده از این پوشش ها با محدودیت رو به رو خواهند شد. هر سازمان میتواند سقف تعهدات بیمه نامه را با توافق شرکت بیمه، انتخاب کند. این در صورتی است که تمامی پرسنل تحت پوشش یک طرح مشابه هستند.

تکمیل فرم و استعلام
مطالب مرتبط
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی یکی از کاربردی ترین پوشش های بیمه تکمیلی است این پوشش بیمه تکمیلی هزینه خدمات دندان پزشکی که تحت بیمه پایه نیستند را تقبل خواهد کرد

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان هستی؟ پس به مواردی مثل فرانشیز و مراکز طرف قرارداد و پوشش ها حتی پاراکلینیکی و سقف تعهدات و دوره انتظار توجه کن

بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی

بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی سوال متقاضیان است که با مطالعه تفاوت بیمه تکمیلی و بیمه عمر از آن مطلع خواهید شد هر دو بیمه نامه با هدف مشترک خدمات متفاوتی را ارائه می دهند

فرانشیز بیمه تکمیلی چیست

اگر با فرانشیز بیمه تکمیلی آشنا نیستید کلیک کنید فرانشیز بخشی از خسارت است که بیمه گذار موظف به پرداخت آن می باشد مبلغ فرانشیز بیمه متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد

بهترین بیمه تکمیلی

اگر در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی مردد هستید کلیک کنید در این مقاله با در نظر گرفتن تمامی جوانب به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین بیمه نامه را برای درمان انتخاب کنید

بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو

با کمک بهترین بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو معده هزینه جراحی عمل خود را کاهش دهید البته بیمه سامان تنها بیمه گذاران بیمه تکمیلی گروهی را در برابر این هزینه ها حمایت می کند

طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان

شرکت بیمه سامان طرح های SME بیمه تکمیلی را برای کاهش هزینه های درمانی کارکنان به کسب و کارهای کوچک که کمتر از پنجاه نفر در آن مشغول به کار هستند ارائه می کند


نظرات خود را برای ما ارسال کنید