نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه تکمیلی درمان

مایلید برای هزینه های درمانی خود پس انداز کنید؟ بیمه تکمیلی درمان، سرمایه گذاری هدفمند شماست برای مواقعی که با پرداخت هزینه های درمانی رو به رو می شوید. این بیمه زیر مجموعه بیمه اشخاص است و در زمان بیماری، وقوع حادثه یا خسارت، هزینه های مربوط به خدمات درمان اعم از خرید دارو،عمل جراحی و ویزیت پزشکان و... را تا سقف تعهدات بیمه نامه پوشش میدهد.خوشبختانه می توانید این بیمه نامه را در دو نوع انفرادی و گروهی تهیه کنید.از آن جایی که این بیمه کارایی بالایی داشته و از حمایت کافی برخوردار بوده، اغلب متقاضیان می دانند که بیمه تکمیلی چیست؛ اما قصد داریم شما را با مزایا و پوشش های بیمه نامه تکمیلی آشنا کنیم تا با خیال آسوده نسبت به ثبت نام این بیمه اقدام نمائید.

بیمه تکمیل درمان سامان

انواع بیمه تکمیلی درمان سامان

بیمه سامان به منظور فراهم سازی رفاه بیشتر برای تمامی اقشار جامعه، بیمه تکمیلی درمان را در انواع مختلف ارائه می کند تا هم افراد مشاغل آزاد و هم افرادی که در ارگان ها مشغول به کار هستند بتوانند از خدمات بیمه نامه درمان تکمیلی بهره ببرند

بیمه تکمیلی خانواده و انفرادی

بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی برای آن دسته از متقاضیانی که جزء مشاغل آزاد هستند و هیچ بیمه درمانی پایه ای ندارند، در دسترس می باشد.این دسته از افراد می توانند به صورت انفرادی و تک نفره نسبت به خرید بیمه تکمیلی انفرادی اقدام کنند؛ یا اینکه برای افراد خانواده خود نیز بیمه نامه را به صورت خانوادگی تهیه نمایند.جالب است بدانید، حتی پدر و مادر خود را نیز می توانید بیمه کنید.بیمه سامان جز معدود شرکت های بیمه ایست که بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی بدون داشتن بیمه درمانی پایه، در اختیار بیمه گذاران قرار داده است.
* توجه داشته باشید چنانچه برای صدور این بیمه نامه تعداد افراد بیمه شونده 3 نفر به بالا باشند از 15% تخفیف بیشتر بهره مند می شوید. برای آگاهی از شرایط و نرخ این بیمه نامه میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت نام و استعلام آنلاین

بیمه تکمیلی گروهی و شرکتی

بیمه تکمیلی گروهی و شرکتی برای سازمان و ارگان هایی طراحی شده که قصد دارند پرسنل خود را علاوه بر بیمه درمانی پایه، تحت پوشش بیمه تکمیلی گروهی نیز قرار دهند. خوب است بدانید با تهیه این بیمه نامه اعضای خانواده کارکنان نیز میتوانند از پوشش های این بیمه استفاده کنند.هر سازمان با توجه به تعداد پرسنل خود می تواند این بیمه نامه رو با کلوزهای متفاوت تهیه کند. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید این بیمه نامه، با شرایط و قوانین آن آشنا شوید، برای کسب اطلاعات بیشتر، بیمه تکمیلی و شرکتی را مطالعه کنید.

تکمیل فرم و استعلام

ثبت نام بیمه تکمیلی

در رابطه با ثبت نام بیمه تکمیلی باید بگوئیم که انفرادی و گروهی بودن آن مهم است. بیمه سامان امکان ثبت و صدور بیمه نامه های تکمیل درمان انفرادی و خانوار را به صورت اینترنتی و آنلاین، با وارد شدن به صفحه خرید بیمه تکمیلی انفرادی فراهم ساخته است. برای متقاضیان بیمه تکمیلی گروهی ، فقط یک تماس تلفنی کافیست؛ تا در اسرع وقت نماینده شرکت بیمه به ارگان یا سازمان متقاضی مراجعه نموده و تمامی امور مربوط به ثبت و صدور بیمه نامه را انجام دهد.

پوشش های بیمه تکمیل درمان سامان

hosp
بیمارستانی

پوشش بیمارستانی بیمه تکمیلی سامان

جبران هزینه های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مرکز جراحی محدود وDay care. تبصره : اعمال جراحی Day care به جراحی هایی اطلاق می شود که مدت زمان مورد نیاز برای مراقبت های بعد از عمل در مرکز درمانی، کمتر از یک روز باشد. هزینه همراه افراد زیر 7 سال و بالاتر از 70 سال در (بیمارستان ها). هزینه آمبولانس مشروط به بستری شدن بیمه شده در مراکز درمانی و یا نقل و انتقال بیمار به سایر مراکز تشخیصی - درمانی طبق دستور پزشک معالج.

surgery
اعمال جراحی مهم

پوشش عمل های جراحی مهم بیمه تکمیلی سامان

هزینه های 6 عمل اصلی شامل : قلب، مغز و اعصاب به استثناء دیسک ستون فقرات، کبد و ریه و پیوند کلیه و مغز و استخوان با احتساب بند یک جدول (با 3 ماه دوره انتظار) .

paraClinick
پاراکلینیکی

پوشش پاراکلینیکی بیمه تکمیلی سامان

پاراکلینیکی گروه اول
انواع اسکن، انواع سی تی اسکن، ماموگرافی، سونوگرافی، رادیوتراپی، ام آر آی، انواع آندوسکوپی و اکوکاردیوگرافی.

پاراکلینیکی گروه دوم
هزینه های مربوط به تست ورزش، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، آنژیوگرافی چشم،...به شرط استفاده از دفترچه بیمه گر اول در صورت عدم استفاده از دفترچه، هزینه ها با کسر 10% فرانشیز اضافی پرداخت می شود. .

lib
خدمات آزمایشگاه

پوشش خدمات آزمایشگاهی بیمه تکمیلی سامان

جبران هزینه های خدمات آزمایشگاهی به غیر از چکاپ و غربالگری شامل آزمایش های تشخیص پزشکی، پاتولوژی، آسیب شناسی، ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب .

ambo
آمبولانس

پوشش آمبولانس بیمه تکمیلی سامان

هزینه آمبولانس مشروط به بستری شدن بیمه شده در مراکز درمانی و یا نقل و انتقال بیمار به سایر مراکز تشخیصی - درمانی طبق دستور پزشک معالج .

bornBaby
زایمان

پوشش زایمان بیمه تکمیلی سامان

تعهد بیمه گر برای هزینه زایمان شامل فقط فرزند اول الی سوم بیمه شده با 9 ماه دوره انظار می باشد .

medic
ویزیت و دارو

پوشش ویزیت و دارو بیمه تکمیلی سامان

تعهد بیمه گر برای هزینه های ویزیت و دارو ( بر اساس فهرست داروهای مجاز کشور صرفاً مازاد بر سهم بیمه گر اول ) و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری .

tooth
دندانپزشکی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی سامان

جبران هزینه های دندانپزشکی ( به جز ایمپلنت، ارتودنسی، دندان مصنوعی و جراحی لثه ) به شرط عکس قبل و بعد درمان .

sex
نازایی

پوشش نازایی بیمه تکمیلی سامان

نازایی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط IUI، ZIFT، GIFT ، میکرواینجکشن و IVF منظور می گردد با 9 ماه دوره انتظار .

eye
رفع عیوب انکساری چشم

پوشش رفع عیوب انکساری چشم بیمه تکمیلی سامان

شامل لیزیک، لازک در صورتی که به تشخیص پزشک معتمد بیمه گر، درجه نزدیک بینی، دوربینی، آستیگمات یا جمع قدر مطلق نقص بینایی هرچشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به علاوه نصف آستیگمات) 3 دیوپتر یا بیشتر باشد، در غیر اینصورت غیر قابل پرداخت می باشد .

ear
سمعک

پوشش سمعک بیمه تکمیلی سامان

بین 3 تا 9 ماه دوره انتظار .

hosp
جراحی های مجاز سرپایی

پوشش جراحی های مجاز سرپایی بیمه تکمیلی سامان

هزینه مانند شکستگی ها، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، تخلیه کیست و لیزر درمانی به استثناء، رفع عیوب دید چشم .

مزایای بیمه تکمیلی سامان، تفاوت را احساس کنید

برای بررسی مزایای بیمه تکمیلی کمی وقت بگذارید و مقاله فواید بیمه تکمیلی درمان سامان را مطالعه فرمایید. اما مختصر و مفید بگوئیم با این بیمه نامه :

مزیت های بیمه تکمیل درمان

سقف هزینه های درمانی خود را کوتاه می کنید.

از پوشش های متنوع و محتاطانه آن مستفیض می شوید.

کم هزینه ترین روش برای جبران مخارج درمانی استفاده ازین بیمه است.

با هر میزان بودجه ای که دارید می توانید برای خرید آن اقدام کنید.

اگر از مشاغل آزاد و بدون بیمه پایه درمانی باشید، باز هم می توانید این بیمه را ثبت نام کنید.

و در آخر چه چیزی بهتر از این است که به هنگام بیماری آرامش خود را حفظ کنید و فقط استراحت بفرمائید.

بیمه سامان اولین شرکت بیمه ای است که بیمه تکمیلی را بصورت انفرادی ارائه داده ودر حال حاضر فقط از 3 شرکت بیمه، امکان تهیه بیمه تکمیلی انفرادی وجود دارد.

تعهدات بیمه سامان نسبت به حق بیمه پرداختی بیمه گذار، مطلوب و به صرفه می باشد.

نحوه پرداخت حق بیمه تکمیلی

یکی از موارد مهمی که اکثر متقاضیان می خواهند بدانند، نحوه پرداخت حق بیمه تکمیلی است. بیمه سامان 6 طرح با پوشش ها و حق بیمه های متفاوت ارائه داده که بیمه شده می تواند این طرح ها رو بصورت آنلاین یا آفلاین خریداری کند. بیمه گذارحق بیمه طرح های آنلاین را باید بصورت نقدی پرداخت کند که البته 10% تخفیف نقدی به شخص تعلق خواهد گرفت اما طرح های آفلاین را میتواند بصورت اقساط پرداخت کند. شرایط پرداخت اقساط حق بیمه تکمیلی سامان به شرح زیر است:
- ⅓ کل مبلغ حق بیمه پرداخت و مابقی در 3 فقره چک به فاصله 2 ماه به 2 ماه و یا 6 فقره چک به فاصله 1 ماه به 1 ماه تسویه شود.
- اقساط باید حداکثر ظرف مدت 6 ماه تسویه شود.
- امکان پرداخت اقساط به مدت 12 ماه برای شرکت هایی که بیمه تکمیلی تهیه کرده اند مقدور است که البته باید ⅓ آن بصورت نقدی پرداخت کنند.

خسارت بیمه تکمیلی درمان

بیمه گذاران پس از وقوع پیشامدی برای دریافت خسارت بیمه تکمیل درمان سامان اقدام میکنند. درواقع روند دریافت خسارت از شرکت بیمه با توجه به مراکزی که در آن درمان می شود فرق میکند ولی بطور کلی بیمه گذار پس از حادثه باید تمامی مدارک مربوط به پروسه درمانی خود را به شرکت بیمه ارائه دهد. بیمه سامان موظف است مدارک پزشکی بیمه گذار رو بررسی کند و هزینه های درمانی بیمه شده رو تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت کند. پیشنهاد میکنم برای دریافت اطلاعات کامل تر نحوه دریافت خسارت بیمه تکمیلی رو مطالعه کنید.

فرانشیز بیمه تکمیلی

در پرداخت هزینه های درمان به میزان سهمی که شخص بیمه شده موظف به پرداخت آن است، فرانشیز بیمه تکمیلی گفته می شود. فرض کنید که هزینه های درمان شخصی 1/000/000 تومان برآورد شود و فرانشیز در بیمه نامه 10% ثبت شده باشد؛ پرداخت مبلغ 100/000تومان از این 1/000/000 تومان به عهده شخص بیمه شده است و مابقی هزینه های درمان بر عهده شرکت بیمه گر خواهد بود.میزان فرانشیز بیمه تکمیلی طبق شرایط مندرج در بیمه نامه تعیین می شود که در بیمه تکمیلی انفرادی این میزان 10% و در بیمه تکمیل درمان گروهی 10%، 20% و یا 30% است.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی سامان

با مراجعه به مراکز طرف قرارداد بیمه سامان تا سقفی که در بیمه نامه مشخص شده، نیازی نیست شما هزینه ای پرداخت کنید. برای دسترسی به اطلاعات، شماره تماس و آدرس بیمارستان های و آزمایشگاه های طرف قرارداد بیمه تکمیل درمان سامان روی لینک زیر کلیک کنید.

حق بیمه تکمیلی سامان

بیمه گذار در قبال خدماتی که شرکت بیمه ارائه میدهد موظف به پرداخت حق بیمه تکمیلی سامان می باشد. حق بیمه بصورت سالیانه توسط شرکت بیمه محاسبه خواهد شد. هر شخص با توجه به شرایطش ، حق بیمه متفاوتی نسبت به دیگران پرداخت خواهد کرد. همچنین بیمه گذار با انتخاب هر یک از طرح های بیمه تکمیلی، حق بیمه متقاوتی پرداخت میکند برای آگاهی بیشتر،جدول حق بیمه و طرح های بیمه تکمیلی را مطالعه کنید.لازم به ذکر است موارد دیگری بر مقدار حق بیمه شما تاثیر گذار است:
- سقف تعهدات و پوشش های بیمه نامه
- طرح انتخابی بیمه شده
- تعداد بیمه گذاران
- سن بیمه شده

سوالات متداول بیمه تکمیل درمان سامان

لوگو بیمه سامان

فرانشیز در بیمه تکمیل درمان به چه معناست ؟

لوگو بیمه سامان

در پرداخت هزینه های درمان به میزان سهمی که شخص بیمه شده موظف به پرداخت آن است، فرانشیز بیمه تکمیلی گفته می شود. فرض کنید که هزینه های درمان شخصی 1/000/000 تومان برآورد شود و فرانشیز در بیمه نامه 10% ثبت شده باشد؛ پرداخت مبلغ 100/000تومان از این 1/000/000 تومان به عهده شخص بیمه شده است و مابقی هزینه های درمان بر عهده شرکت بیمه گر .

لوگو بیمه سامان

میزان فرانشیز در بیمه تکمیل درمان چقدر می باشد ؟

لوگو بیمه سامان

میزان فرانشیز بیمه تکمیلی طبق شرایط مندرج در بیمه نامه تعیین می شود که در بیمه تکمیلی انفرادی این میزان 10% و در بیمه تکمیل درمان گروهی 10%، 20% و یا 30% است.

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار در بیمه های تکمیل درمان به چه معناست؟

لوگو بیمه سامان

به مدت زمانی که پس از گذراندن آن بیمه شده می تواند از خدمات بیمه تکمیلی استفاده کند، دوره انتظار گفته می شود . در دوره انتظار شرکت بیمه گر تعهدی نسبت به پرداخت و جبران هزینه های مربوطه ندارد که این دوره بسته به نوع بیمه تکمیلی متفاوت است. بیمه سامان به منظور حفظ حقوق مراجعین خود دوره انتظار را در نظر گرفته است.

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار در بیمه های تکمیل درمان برای کدام پوشش ها می باشد؟

لوگو بیمه سامان

در بیمه تکمیل درمان پوشش های زایمان، بیماری های مزمن و عمل های جراحی شامل دوره انتظار هستند؛ مابقی پوشش ها شامل دوره انتطار نمی شوند و از فردای خرید این بیمه نامه قابل استفده هستند.

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار بیمه های تکمیل درمان برای بیماری های مزمن چندماه است؟

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار عمل های جراحی و بیماری های مزمن بین 3 تا 9 ماه می باشد.

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار در بیمه های تکمیل درمان برای زایمان چندماهه؟

لوگو بیمه سامان

دوره انتظار زایمان و هزینه های مربوط به نازایی ۹ ماهه.

لوگو بیمه سامان

کسی که دفترچه بیمه نداشته باشه میتونه بیمه تکمیل درمان انجام بده؟

لوگو بیمه سامان

بله میتونه انجام بده فقط باید ۱۸درصد حق بیمه بیشتری پرداخت کنه.

لوگو بیمه سامان

حتما باید همه اعضای خانواده بیمه بشن یا میشه فقط یکی از اعضای خانواده بیمه بشه؟

لوگو بیمه سامان

میشه فقط یکی از اعضای خانواده بیمه بشن فقط برای افراد زیر ۱۸سال اگه بخوان بیمه بشن چون خودشون نمیتونن بیمه گذار باشن باید یکی از والدین (پدر یا مادر) بیمه بشن و فرزند تحت تکفل اونا بیمه بشه.

لوگو بیمه سامان

روش های پرداخت هزینه های پزشکی توی بیمه های تکمیل درمان چطوریه؟

لوگو بیمه سامان

- مراجه به مراکز طرف قرارداد(تا سقف تعهد تحت پوشش بیمه نامه نیاز به پرداخت هزینه نیست)
- دریافت معرفی نامه برای بستری در بیمارستان های طرف قرارداد قبل از بستری
- ثبت آنلاین مدارک و تحویل مدارک به شرکت بیمه پس از تایید آنلاین

لوگو بیمه سامان

استثنائات بیمه تکمیل درمان چیه؟

لوگو بیمه سامان

عمل های جراحی زیبایی، عمل دیسک ستون فقرات، عمل های جراحی مربوط به چاقی مانند بای پس معده یا اسلیو معده، عمل تعویض مفصل زانو، سقط جنین(مگر در موارد قانونی با تشخیص پزشک)، ترک اعتیاد، خودکشی و اعمال مجرمانه، هزینه اتاق خصوصی، هزینه همراهان بیمار بین ۷ تا ۷۰ سال، لوازم آرایشی و بهداشتی که جنبه دارویی ندارند، ارتودنسی، ایمپلنت، جراحی لثه، دندان مصنوعی ، آزمایش و سنوگرافی غربال ، هزینه چکاب و واکسن

لوگو بیمه سامان

حداکثر سن بیمه شده چقدره؟

لوگو بیمه سامان

حداکثر سن بیمه شده توی بیمه های تکمیل درمان ۷۰ سال تمامه

لوگو بیمه سامان

آیا عمل لیزیک در بیمه های تکمیل درمان سامان پوشش داره؟

لوگو بیمه سامان

این پوشش در حال حاظر در بیمه تکمیل درمان انفرادی موجود نیست اما در بیمه تکمیل درمان گروهی چنانچه انتخاب شود به شرط اینکه درجه نزدیک بینی، دور بینی، آستیگمات یا جمع قدر مطلق نقص بینایی هر چشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به علاوه نصف آستیگامات) ۳ دیوپتر یا بیشتر باشه ، از محل پوشش رفع عیوب انکساری قابل پرداخته

لوگو بیمه سامان

آیا داروهای خارجی تحت پوشش بیمه تکمیل درمان هستند؟

لوگو بیمه سامان

بله، مطابق با تعرفه های وزارت بهداشت، به شرط اینکه معادل ایرانی داشته باشند.

لوگو بیمه سامان

شرط سلامت در بیمه تکمیل انفرادی به چه معناست؟

لوگو بیمه سامان

در بیمه تکمیل درمان انفرادی، افرادی که دارای بیماری خاصی می باشند احتمال بیمه نشدن و یا استثنا شدن آن بیماری وجود دارد. لذا پیشنهاد می شود این بیمه نامه را زمان سلامت خرید نمایید.

مطالب مرتبط
بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو

با کمک بهترین بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو معده هزینه جراحی عمل خود را کاهش دهید البته بیمه سامان تنها بیمه گذاران بیمه تکمیلی گروهی را در برابر این هزینه ها حمایت می کند

تفاوت بیمه تکمیلی sos و بیمه سامان

تفاوت بیمه تکمیلی کمک رسان و بیمه تکمیلی سامان در فرانشیز و تعرفه و سقف تعهدات و تخفیفات و دوره انتظار و محدودیت سنی آنها می باشد برای اطلاعات دقیق تر کلیک کنید

بهترین بیمه تکمیلی

اگر در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی مردد هستید کلیک کنید در این مقاله با در نظر گرفتن تمامی جوانب به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین بیمه نامه را برای درمان انتخاب کنید

فرانشیز بیمه تکمیلی چیست

اگر با فرانشیز بیمه تکمیلی آشنا نیستید کلیک کنید فرانشیز بخشی از خسارت است که بیمه گذار موظف به پرداخت آن می باشد مبلغ فرانشیز بیمه متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد

بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی

بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی سوال متقاضیان است که با مطالعه تفاوت بیمه تکمیلی و بیمه عمر از آن مطلع خواهید شد هر دو بیمه نامه با هدف مشترک خدمات متفاوتی را ارائه می دهند

جدول حق بیمه  و طرح های بیمه تکمیلی

با مشاهده جدول حق بیمه و طرح های بیمه تکمیلی متوجه میشوید امکان تهیه بیمه نامه با هر شرایط مالی برای بیمه گذار مقدور بوده و در قبال حق بیمه های کم تعهدات مطلوبی دریافت میکنند.

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی یکی از کاربردی ترین پوشش های بیمه تکمیلی است این پوشش بیمه تکمیلی هزینه خدمات دندان پزشکی که تحت بیمه پایه نیستند را تقبل خواهد کرد

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان هستی؟ پس به مواردی مثل فرانشیز و مراکز طرف قرارداد و پوشش ها حتی پاراکلینیکی و سقف تعهدات و دوره انتظار توجه کن

طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان

شرکت بیمه سامان طرح های SME بیمه تکمیلی را برای کاهش هزینه های درمانی کارکنان به کسب و کارهای کوچک که کمتر از پنجاه نفر در آن مشغول به کار هستند ارائه می کند


نظرات خود را برای ما ارسال کنید