تکمیل درمان

مایلید برای هزینه های درمانی خود پس انداز کنید؟ بیمه تکمیلی درمان، سرمایه گذاری هدفمند شماست برای مواقعی که با پرداخت هزینه های درمانی رو به رو می شوید. این بیمه زیر مجموعه بیمه اشخاص است و در زمان بیماری، وقوع حادثه یا خسارت، هزینه های مربوط به خدمات درمان اعم از خرید دارو،عمل جراحی و ویزیت پزشکان و... را تا سقف تعهدات بیمه نامه پوشش میدهد.خوشبختانه می توانید این بیمه نامه را در دو نوع انفرادی و گروهی تهیه کنید.از آن جایی که این بیمه کارایی بالایی داشته و از حمایت کافی برخوردار بوده، اغلب متقاضیان می دانند که بیمه تکمیلی چیست؛ اما قصد داریم شما را با مزایا و پوشش های بیمه نامه تکمیلی آشنا کنیم تا با خیال آسوده نسبت به ثبت نام این بیمه اقدام نمائید.

(0)

معرفی بیمه تکمیل درمان

مایلید برای هزینه های درمانی خود پس انداز کنید؟ بیمه تکمیلی درمان، سرمایه گذاری هدفمند شماست برای مواقعی که با پرداخت هزینه های درمانی رو به رو می شوید. این بیمه زیر مجموعه بیمه اشخاص است و در زمان بیماری، وقوع حادثه یا خسارت، هزینه های مربوط به خدمات درمان اعم از خرید دارو،عمل جراحی و ویزیت پزشکان و... را تا سقف تعهدات بیمه نامه پوشش میدهد. در واقع بیمه تکمیلی، مکمل بیمه های پایه (تامین اجتماعی) است. این بیمه نامه هزینه خدمات درمانی که تحت پوشش بیمه پایه نیستند، را تقبل خواهد کرد. خوشبختانه می توانید این بیمه نامه را در دو نوع انفرادی و گروهی تهیه کنید. با توجه به رضایت و کاربرد بالای بیمه درمانی، کمتر کسی است که در رابطه با بیمه تکمیلی اطلاعاتی نداشته باشد؛ اما قصد داریم شما را با مزایا و پوشش های بیمه نامه تکمیلی آشنا کنیم تا با خیال آسوده نسبت به ثبت نام این بیمه اقدام نمایید.

تماس و مشاوره رایگان

انواع بیمه تکمیلی

بیمه سامان به منظور فراهم سازی رفاه بیشتر برای تمامی اقشار جامعه، بیمه تکمیلی درمان را در انواع مختلف ارائه می دهد، تا هم افراد مشاغل آزاد و هم افرادی که در ارگان ها مشغول به کار هستند، بتوانند از خدمات بیمه نامه درمان تکمیلی بهره مند شوند.

بیمه تکمیلی انفرادی

در حالی که فقط سه شرکت بیمه، بیمه تکمیلی انفرادی را ارائه می دهند؛ اما یکی از پر طرفدارترین بیمه های درمان تکمیلی است. امکان خرید این بیمه بصورت فردی برای متقاضیان بیمه وجود دارد؛ و هر فرد واجد شرایط می تواند از پوشش های بیمه تکمیلی استفاده کند. بیمه درمان تکمیلی انفرادی برای مشاغل آزاد و کسانی که در سازمان ها و ارگان های مختلف مشغول به کار نیستند، مناسب است. داشتن بیمه پایه (تامین اجتماعی) یکی از شروط اصلی بیمه تکمیلی می باشد. اما بیمه سامان برای ارائه پوشش های بیمه تکمیلی، وجود بیمه پایه را الزامی نکرده است.

بیمه تکمیلی خانواده

مشاغل آزاد و افرادی که در ارگان های مختلف مشغول به کار نیستند، می توانند بیمه تکمیلی خانواده را برای کاهش هزینه های درمان خود و خانواده شان تهیه کنند. بیمه تکمیلی درمان خانواده همان بیمه تکمیلی انفرادی است؛ با این تفاوت که می توانید افراد تحت تکفل من جمله: پدر، مادر، فرزند، همسر خود را تحت حمایت این بیمه نامه قرار دهید. بیمه سامان برای ثبت نامه بیمه تکمیلی خانواده، داشتن بیمه پایه را الزامی ندانسته و امکان خرید بیمه تکمیلی بدون داشتن بیمه تامین اجتماعی وجود دارد.

بیمه تکمیلی گروهی و شرکتی

بیمه تکمیلی گروهی و شرکتی برای سازمان و ارگان هایی طراحی شده که قصد دارند پرسنل خود را علاوه بر بیمه درمانی پایه، تحت پوشش بیمه تکمیلی گروهی نیز قرار دهند. خوب است بدانید با تهیه این بیمه نامه اعضای خانواده کارکنان نیز میتوانند از پوشش های این بیمه استفاده کنند.هر سازمان با توجه به تعداد پرسنل خود می تواند این بیمه نامه را با کلوزهای متفاوت تهیه کند.

پوشش های بیمه تکمیلی

بیمه گذار با پرداخت حق بیمه تکمیلی، پوشش های بیمه تکمیلی را دریافت خواهد کرد. پوشش بیمه تکمیلی سامان به دو گروه تقسیم می شوند:

پوشش هزینه های درمانی بیمه تکمیلی درمان
پوشش بیمارستانی بیمه تکمیلی

جبران هزینه های بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف و انواع سنگ شکن در بیمارستان و مرکز جراحی محدود Day care.

پوشش هزینه های عمل جراحی بیمه تکمیلی درمان
پوشش عمل های جراحی مهم بیمه تکمیلی

هزینه های 6 عمل اصلی قلب، مغز و اعصاب به استثناء دیسک ستون فقرات، کبد و ریه و پیوند کلیه و مغز و استخوان با احتساب بند یک جدول (با 3 ماه دوره انتظار) .

پوشش هزینه های پاراکلینیکی بیمه تکمیلی درمان
پوشش پاراکلینیکی بیمه تکمیلی سامان

پوشش پاراکلینیکی به دو گروه اول و دوم تقسیم می شود. اما بطور کلی بیمه سامان هزینه خدمات پاراکلینیکی من جمله سی تی اسکن، ماموگرافی، سونوگرافی، نوار مغز، آنژیوگرافی و… را تا سقف تعیین شده تقبل خواهد کرد.

پوشش هزینه های آزمایشگاهی بیمه تکمیلی درمان
پوشش خدمات آزمایشگاهی بیمه تکمیلی سامان

جبران هزینه های خدمات آزمایشگاهی به غیر از چکاپ و غربالگری شامل آزمایش های تشخیص پزشکی، پاتولوژی، آسیب شناسی، ژنتیک پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب .

پوشش هزینه های آمبولانس بیمه تکمیلی درمان
پوشش آمبولانس بیمه تکمیلی سامان

هزینه آمبولانس مشروط به بستری شدن بیمه شده در مراکز درمانی و یا نقل و انتقال بیمار به سایر مراکز تشخیصی - درمانی طبق دستور پزشک معالج .

پوشش هزینه های زایمان بیمه تکمیلی درمان
پوشش زایمان بیمه تکمیلی سامان

تعهد بیمه گر برای هزینه زایمان شامل فقط فرزند اول الی سوم بیمه شده با 9 ماه دوره انظار می باشد .

پوشش هزینه های ویزیت و دارو بیمه تکمیلی درمان
پوشش ویزیت و دارو بیمه تکمیلی سامان

تعهد بیمه گر برای هزینه های ویزیت و دارو (بر اساس فهرست داروهای مجاز کشور صرفاً مازاد بر سهم بیمه گر اول ) و خدمات اورژانس در موارد غیر بستری.

پوشش هزینه های دندان پزشکی بیمه تکمیلی درمان
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی سامان

جبران هزینه های دندانپزشکی (به جز ایمپلنت، ارتودنسی، دندان مصنوعی و جراحی لثه) به شرط عکس قبل و بعد درمان .

پوشش هزینه های نازایی بیمه تکمیلی درمان
پوشش نازایی بیمه تکمیلی سامان

نازایی و ناباروری شامل اعمال جراحی مرتبط IUI، ZIFT، GIFT ، میکرواینجکشن و IVF منظور می گردد با 9 ماه دوره انتظار.

پوشش رفع عیوب انکساری چشم بیمه تکمیلی درمان
پوشش رفع عیوب انکساری چشم بیمه تکمیلی سامان

شامل لیزیک، لازک در صورتی که به تشخیص پزشک معتمد بیمه گر، درجه نزدیک بینی، دوربینی، آستیگمات یا جمع قدر مطلق نقص بینایی هرچشم (درجه نزدیک بینی یا دوربینی به علاوه نصف آستیگمات) 3 دیوپتر یا بیشتر باشد، در غیر اینصورت غیر قابل پرداخت می باشد .

پوشش هزینه های سمعک بیمه تکمیلی درمان
پوشش سمعک بیمه تکمیلی سامان

بین 3 تا 9 ماه دوره انتظار .

پوشش هزینه های جراحی سرپایی بیمه تکمیلی درمان
پوشش جراحی های مجاز سرپایی بیمه تکمیلی سامان

هزینه مانند شکستگی ها، گچ گیری، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، تخلیه کیست و لیزر درمانی به استثناء، رفع عیوب دید چشم .

استثنائات بیمه تکمیلی

اگر خسارت وارد شده جز خدمات خارج از تعهد بیمه درمان تکمیلی باشد، شرکت بیمه هیچ مسئولیتی در قبال بیمه گذار نخواهد داشت.

استثنائات بیمه تکمیلی به شرح زیر می باشند:
 • ترک اعتیاد
 • سقط جنین
 • عقیم سازی
 • جراحی های زیبایی (مگر در مواردی که بیمه شده در طول مدت بیمه، بر اثر حادثه دچار مشکلات زیبایی شود)
 • درمان عیوب مادرزادی
 • هزینه های درمان بر پیشامد های مربوط به جنگ، اغتشاش، قیام و...
 • جراحی لثه
 • چکاپ پزشکی

تفاوت را احساس خواهید کرد وقتی مزایای بیمه تکمیلی سامان را بدانید

مزیت بیمه تکمیل درمان سامان
 • امکان خرید بیمه تکمیلی انفرادی یا خانواده وجود دارد
 • امکان انتخاب طرح ها و پوشش های متنوع
 • استفاده از تخفیفات بیمه ای متنوع
 • امکان خرید نقد و اقساط
 • خرید بیمه تکمیلی با حداقل میزان فرانشیز
 • خرید بیمه تکمیلی بدون داشتن بیمه پایه (تامین اجتماعی)

شرایط کلی بیمه تکمیلی سامان

شرایط کلی بیمه تکمیلی سامان با توجه به انواع مختلف بیمه نامه تکمیل درمان، متفاوت است.

شرایط بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده
 • سن بیمه شده اصلی باید بین 18 الی 70 سال باشد.
 • داشتن بیمه پایه (تامین اجتماعی) الزامی نمی باشد.
 • امکان استفاده از پوشش های بیمه تکمیلی خانواده برای فرزند پسر تا سن 22 سالگی و فرزند دختر تا سن 18 سالگی میسر است. البته دختران مجرد 18 سال به بالا و پسران بالای 22 سال مشغول به تحصیل، تحت تکفل والدین محسوب می شوند.
 • بیمه سامان 23 طرح با حق بیمه های متفاوت به بیمه گذاران ارائه داده است. امکان انتخاب طرح و پوشش های متفاوت برای بیمه گذاران وجود دارد.
 • هر عضو خانواده که تحت حمایت بیمه درمان تکمیلی قرار دارند، موظف به پرداخت حق بیمه جداگانه می باشند.
 • امکان استفاده از تمامی پوشش های بیمه تکمیلی برای افراد دارای سابقه بیماری امکان پذیر نمی باشد.
 • برای استفاده از پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده، گذراندن دوره انتظار الزامیست.
شرایط کلی بیمه درمان تکمیلی گروهی
 • تمامی کارکنان سازمان باید تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی با شماره کارگاه آن سازمان باشند.
 • برای گروه های بالای 200 نفر، ارسال لیست بیمه تامین اجتماعی الزامی بوده و نیازی به تکمیل پرسشنامه سلامت نمی باشد. همچنین امکان انتخاب پوشش ها برای کارکنان وجود دارد.
 • در صورت فوت بیمه شده اصلی، استفاده از خدمات بیمه تکمیلی برای اعضای خانواده متوفی با پرداخت حق بیمه، امکان پذیر است.
 • برای استفاده از پوشش های بیمه تکمیلی گروهی، گذراندن دوره انتظار الزامیست.
 • اگر کارکنان یک سازمان کمتر از 1000 نفر باشند، حداکثر سن بیمه شده 60 سال بوده؛ و بیمه گذارن 60 الی 70 سال باید 50% حق بیمه بیشتر پرداخت کنند. برای افراد بالای 70 سال نیز حق بیمه دو برابر محاسبه خواهد شد.
 • اگر کارکنان یک سازمان بالای 1000 نفر باشند، محدودیت سنی برای تمامی پرسنل لغو شده و حق بیمه های یکسانی پرداخت خواهند کرد.
 • بیمه سامان به شرکت های کوچک و استارت آپ نیز با شرایط و طرح های بیمه ای متفاوت خدمات بیمه تکمیلی را ارائه می دهد. برای اطلاع بیشتر از طرح های SME بیمه تکمیلی سامان کلیک کنید.

نحوه پرداخت حق بیمه تکمیلی

یکی از موارد مهمی که اکثر متقاضیان می خواهند بدانند، نحوه پرداخت حق بیمه تکمیلی است. بیمه سامان 15 طرح با پوشش ها و حق بیمه های متفاوت ارائه داده که بیمه شده می تواند این طرح ها رو بصورت آنلاین یا آفلاین خریداری کند. بیمه گذار حق بیمه طرح های آنلاین را باید بصورت نقدی پرداخت کند که البته 10% تخفیف نقدی به شخص تعلق خواهد گرفت. اما طرح های آفلاین را میتواند بصورت اقساط پرداخت کند.

شرایط پرداخت اقساط حق بیمه تکمیلی سامان به شرح زیر است:
 • ⅓ کل مبلغ حق بیمه پرداخت و مابقی در 3 فقره چک به فاصله 2 ماه به 2 ماه و یا 6 فقره چک به فاصله 1 ماه به 1 ماه تسویه شود.
 • اقساط باید حداکثر ظرف مدت 6 ماه تسویه شود.
 • امکان پرداخت اقساط به مدت 12 ماه برای شرکت هایی که بیمه تکمیلی تهیه کرده اند مقدور است که البته باید ⅓ آن بصورت نقدی پرداخت کنند.

خسارت بیمه تکمیلی درمان

روند دریافت خسارت بیمه تکمیلی درمان نسبت به مراکز درمانی که بیمه گذار برای معالجه به آن مراجعه کرده است، متفاوت می باشد.

مراجعه به مراکز طرف قرارداد شرکت بیمه:

اگر برای درمان به مراکز طرف قرارداد بیمه سامان مراجعه کنید، با اعلام کد ملی بیمه شده به پذیرش مرکز درمانی، می توانید از پوشش های بیمه تکمیلی درمان تا سقف تعیین شده در بیمه نامه استفاده کنید و فقط موظف به پرداخت فرانشیز بیمه نامه هستید.

مراجعه به مراکز غیر طرف قرارداد:

اگر به مراکزی به غیر از مراکز طرف قرارداد مراجعه کردید؛ پس از پرداخت هزینه های درمانی به نمایندگی شرکت بیمه مراجعه کرده و مدارک مبنی بر درمان بیمه شده را به بیمه گر ارائه دهید. شرکت بیمه پس از کسر فرانشیز، خسارت وارده را به حساب بیمه گذار واریز خواهد کرد.

پیشنهاد میکنم برای دریافت اطلاعات کاملتر نحوه دریافت خسارت بیمه تکمیلی را مطالعه کنید.

مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی سامان

برای دریافت شماره تماس و نشانی مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی سامان کلیک کنید.

فرانشیز بیمه درمان تکمیلی

در پرداخت هزینه های درمان به میزان سهمی که شخص بیمه شده موظف به پرداخت آن است، فرانشیز بیمه تکمیلی گفته می شود. فرض کنید که هزینه های درمان شخصی 1/000/000 تومان برآورد شود و فرانشیز در بیمه نامه 10% ثبت شده باشد؛ پرداخت مبلغ 100/000 تومان از این 1/000/000 تومان به عهده شخص بیمه شده است و مابقی هزینه های درمان بر عهده شرکت بیمه گر خواهد بود. میزان فرانشیز بیمه تکمیلی طبق شرایط مندرج در بیمه نامه تعیین می شود که در بیمه تکمیلی انفرادی این میزان 10% و در بیمه تکمیل درمان گروهی 10%، 20% و یا 30% است.

تماس و مشاوره رایگان

دوره انتظار در بیمه تکمیلی

یکی از مواردی که در هنگام خرید بیمه نامه باید به آن توجه کنید، دوره انتظار در بیمه تکمیلی است. شرکت بیمه برای اطمینان از صحت سلامت بیمه گذاران، گذراندان دوره انتظار را برای افراد الزامی کرده است. در این مدت بیمه گر مسئولیتی در قبال هزینه های درمانی بیمه گذار نخواهد داشت. برای مثال دوره انتظار پوشش عمل جراحی 3 ماه است؛ و امکان استفاده از این پوشش برای بیمه گذار پس از مدت ذکر شده میسر می باشد. مدت زمان دوره انتظار با توجه به پوشش ها و نوع بیمه نامه تکمیلی بین 3 الی 9 ماه متغیر است. در بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده، دوره انتظار پوشش های جراحی و بستری 3 ماه و پوشش زایمان 9 ماه می باشد. دوره انتظار در بیمه تکمیلی گروهی بر اساس تعداد کارکنان سازمان تعیین می شود. به طوری که دوره انتظار پوشش زایمان برای گروه های کمتر از 500 نفر، 9 ماه و برای گروه های 500 الی 1000 نفر، 6 ماه می باشد. لازم به ذکر دوره انتظار برای گروه های بالای 1000 نفر حذف خواهد شد.

تفاوت انواع بیمه تکمیلی

در حالیکه انواع بیمه تکمیلی به منظور کاهش هزینه های درمانی تمامی اقشار جامعه، طراحی و ارائه می شوند؛ اما تفاوت هایی نیز دارند. در واقع پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی با پوشش های بیمه تکمیلی گروهی یکسان می باشد؛ اما قیمت بیمه تکمیلی انفرادی نسبت به بیمه تکمیلی گروهی بیشتر است. با آنکه بیمه تکمیلی خانواده، همان بیمه تکمیلی فردی است؛ اما پوشش های کمتری نسبت به بیمه تکمیلی شرکتی دارد. برخی از بیمه گذاران تصور می کنند، با پرداخت حق بیمه توسط سرپرست خانواده، امکان استفاده از پوشش های بیمه تکمیلی درمان برای اعضای خانواده وجود دارد. اما لازم به ذکر است پرداخت حق بیمه به صورت جداگانه برای هر یک از افراد ضروری است.

لینک های مفید

استعلام خسارت ثبت آنلاین خسارت مراکز درمانی طرف قرارداد

مقالات مرتبط

طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان
737 چشم
طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان

شرکت بیمه سامان طرح های SME بیمه تکمیلی را برای کاهش هزینه های درمانی کارکنان به کسب و کارهای کوچک که کمتر از پنجاه نفر در آن مشغول به کار هستند ارائه می کند

1402/9/8 - 1400/12/18
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست
480 چشم
پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست

پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی جز پوشش های پرکاربرد است با انتخاب این آن در برابر بیماری های نهفته در بدن که با انجام آزمایش قابل تشخیص هستند حمایت خواهید شد

1402/9/8 - 1400/12/17
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بهترین بیمه تکمیلی
2335 چشم
بهترین بیمه تکمیلی

اگر در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی مردد هستید کلیک کنید در این مقاله با در نظر گرفتن تمامی جوانب به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین بیمه نامه را برای درمان انتخاب کنید

1402/9/8 - 1400/12/4
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان
657 چشم
بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان هستی؟ پس به مواردی مثل فرانشیز و مراکز طرف قرارداد و پوشش ها حتی پاراکلینیکی و سقف تعهدات و دوره انتظار توجه کن

1402/9/8 - 1400/12/3
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی
697 چشم
راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی

با مطالعه راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی از مراحل ثبت خسارت بیمه تکمیل درمانی تا استعلام خسارت بیمه درمان تکمیلی و نکات طلایی خسارت بیمه نامه مطلع شوید

1402/9/8 - 1400/11/27
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
فرانشیز بیمه تکمیلی چیست
482 چشم
فرانشیز بیمه تکمیلی چیست

اگر با فرانشیز بیمه تکمیلی آشنا نیستید کلیک کنید فرانشیز بخشی از خسارت است که بیمه گذار موظف به پرداخت آن می باشد مبلغ فرانشیز بیمه متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد

1402/9/7 - 1400/9/8
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
جدول حق بیمه  و طرح های بیمه تکمیلی
1366 چشم
جدول حق بیمه  و طرح های بیمه تکمیلی

با مشاهده جدول حق بیمه و طرح های بیمه تکمیلی متوجه میشوید امکان تهیه بیمه نامه با هر شرایط مالی برای بیمه گذار مقدور بوده و در قبال حق بیمه های کم تعهدات مطلوبی دریافت میکنند.

1402/9/7 - 1400/12/14
بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی
288 چشم
بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی

بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی سوال متقاضیان است که با مطالعه تفاوت بیمه تکمیلی و بیمه عمر از آن مطلع خواهید شد هر دو بیمه نامه با هدف مشترک خدمات متفاوتی را ارائه می دهند

1402/9/8 - 1401/9/20
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی
2128 چشم
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی یکی از کاربردی ترین پوشش های بیمه تکمیلی است این پوشش بیمه تکمیلی هزینه خدمات دندان پزشکی که تحت بیمه پایه نیستند را تقبل خواهد کرد

1402/9/8 - 1401/9/22
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
تفاوت بیمه تکمیلی sos و بیمه سامان
6499 چشم
تفاوت بیمه تکمیلی sos و بیمه سامان

تفاوت بیمه تکمیلی کمک رسان و بیمه تکمیلی سامان در فرانشیز و تعرفه و سقف تعهدات و تخفیفات و دوره انتظار و محدودیت سنی آنها می باشد برای اطلاعات دقیق تر کلیک کنید

1402/9/8 - 1401/12/15
بیمه تکمیل درمان.
بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو
373 چشم
بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو

با کمک بهترین بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو معده هزینه جراحی عمل خود را کاهش دهید البته بیمه سامان تنها بیمه گذاران بیمه تکمیلی گروهی را در برابر این هزینه ها حمایت می کند

1402/9/7 - 1401/12/16
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه تکمیل درمان.
نظرات و امتیازات
امتیاز شما به این پروژه

نظرات تکمیل درمان

پاسخ ها