نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بهترین بیمه تکمیلی درمان برای زایمان

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

اگر تصمیم دارید صاحب فرزند شوید حتما این مقاله را بخوانید.انتخاب بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان یکی از مسائل مهم و تاثیرگذار بر سلامت مادر و فرزند و حفظ آرامش در این دوران پرماجراست؛ چرا که هزینه های زایمان و بارداری در حال افزایش هستند و یکی از مسائل دغدغه ساز برای خانواده هاست.با کمی دقت و تحقیق متوجه خواهید شد که بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه ایست که بهترین بیمه تکمیلی انفرادی را از جهت دوره انتظار، میزان فرانشیز، سقف پوشش ها برای زایمان در نظر گرفته است.

بهترین بیمه تکمیلی انفرادی برای زایمان

باور کنید که حتی بدون داشتن بیمه پایه (تامین اجتماعی، خدمات درمانی)، باز هم فرصت خرید بهترین بیمه تکمیلی انفرادی برای زایمان را دارید.از آن جایی که خیلی از افراد دسترسی به بیمه پایه و تکمیلی گروهی را ندارند، فشار زیادی بابت هزینه های زایمان و بارداری من جمله:

متحمل می شوند. بیمه سامان، بیمه نامه تکمیلی انفرادی را ارائه نمود. با تهیه این بیمه نامه، هزینه های ذکر شده را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه به بیمه سامان بسپارید و ذهن خود را درگیر نکنید.

موارد مهم در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

فرانشیز :

میزان سهمی که بیمه شده حین وقوع خسارت باید پرداخت کند فرانشیز بیمه نامه محسوب می شود.قطعا شما هم با پرداخت کم تر فرانشیز، موافق خواهید بود.بیمه سامان میزان 10% فرانشیز در بیمه نامه تکمیل درمان انفرادی در نظر گرفته است که هزینه های زایمان را پوشش میدهد.

مراکز طرف قرارداد :

در صورتیکه بیمه گذار برای درمان به مراکز طرف قرارداد مراجعه کند، فقط باید فرانشیز بیمه نامه را پرداخت کند و بیمه سامان موظف به پرداخت مابقی هزینه هاست. در غیر این صورت بیمه شده هزینه های درمانی خود را پرداخت کرده و سپس برای دریافت هزینه های مورد تعهد شرکت بیمه اقدام کند! بیمارستانهای طرف قرارداد بیمه تکمیلی سامان جز مراکز درمانی مجرب هستند و البته تعداد این مراکز در سراسر کشور قابل توجه است که بیمه شده با خیال راحت میتواند برای زایمان به هریکی از این مراکز مراجعه کند.

سقف پوشش ها :

یکی از مواردی که هنگام خرید بهترین بیمه تکمیلی زایمان باید توجه کنید، سقف پوشش هاست.بیمه سامان با در نظر گرفتن تمامی اقشار جامعه، طرح های متنوع با پوشش های مختلفی تهیه کرده است. برای راحتی بیشتر شما در انتخاب باید بگوییم که طرح های SME که به صورت آنلاین در اختیار متقاضیان قرار گرفته است، از پوشش های کامل تری برای زایمان برخوردار است. بیمه شده با پرداخت حق بیمه بیشتر می تواند از خدمات و پوشش های کامل تری استفاده کند و همچنین در زمان پرداخت هزینه های درمانی مبلغ کمتری پرداخت خواهد کرد. بدیهی است پرداخت حق بیمه بیشتر بهتر از پرداخت هزینه های گزاف درمانیست.

پوشش پاراکلینیکی:

بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه ایست که کاملترین پوشش پاراکلینیکی زایمان را به بیمه گذاران خود ارائه میدهد. در واقع تمامی هزینه های مربوط به موارد زیر را تقبل خواهد کرد:

چکاب الزامی

در برخی از شرکت های بیمه یکی از شرط ها برای تهیه بیمه تکمیلی درمان، انجام چکاپ، الزامی است. بیمه سامان انجام آزمایشات و چکاپ پزشکی را اجباری ندانسته و کافیست بیمه گذار پرسشنامه سلامت را تکمیل کند البته باید به این موضوع توجه کرد که اگر اطلاعات درستی در اختیار شرکت بیمه قرار ندهید، شرکت بیمه هزینه های مورد تعهد خود را تقبل نخواهد کرد.

شرایط بیمه تکمیل درمان برای زایمان

شرایط بیمه تکمیلی سامان برای زایمان

بیمه تکمیلی زایمان بدون دوره انتظار

یکی از شایعاتی که گاها در مورد بیمه زایمان تکمیلی شنیده ایم امکان تهیه بیمه تکمیلی زایمان بدون دوره انتظار است! در واقع امکان استفاده از پوشش زایمان بیمه نامه، در زمان دوره انتظار وجود ندارد و بیمه گذار بعد از سپری کردن این دوره می تواند تحت حمایت پوشش ها قرار بگیرد. بیمه تکمیلی سامان 9 ماه قطعی را برای پوشش زایمان، تعیین نموده است.دقت داشته باشد که این دوره انتظار برای هزینه های زایمان در نظر گرفته شده و باید سپری شود؛ اما برای جبران هزینه ویزیت، دارو، سونوگرافی و آزمایش از فردای همان روزی که بیمه نامه صادر شده قابل استفاده است. باید یادآوری کنیم که برای گروه های بالای 1000 نفر در صورتی که بیمه سامان موافقت نماید، دوره انتظار 9 ماهه پوشش زایمان حذف خواهد شد؛ در غیر اینصورت برای این گروه ها نیز دوره انتظار با مدت 9 ماه قطعی در نظر گرفته می شود.

اطلاعات بیمه تکمیل درمان خرید بیمه تکمیل درمان انفرادی و خانوادگی اطلاعات بیمه تکمیل درمان انفرادی و خانوادگی خرید بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی اطلاعات بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی