نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بهترین بیمه تکمیلی درمان برای زایمان

بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

اگر تصمیم دارید صاحب فرزند شوید حتما این مقاله را بخوانید.انتخاب بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان یکی از مسائل مهم و تاثیرگذار بر سلامت مادر و فرزند و حفظ آرامش در این دوران پرماجراست؛ چرا که هزینه های زایمان و بارداری در حال افزایش هستند و یکی از مسائل دغدغه ساز برای خانواده هاست.با کمی دقت و تحقیق متوجه خواهید شد که بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه ایست که بهترین بیمه تکمیلی انفرادی را از جهت دوره انتظار، میزان فرانشیز، سقف پوشش ها برای زایمان در نظر گرفته است.

بهترین بیمه تکمیلی انفرادی برای زایمان

باور کنید که حتی بدون داشتن بیمه پایه (تامین اجتماعی، خدمات درمانی)، باز هم فرصت خرید بهترین بیمه تکمیلی انفرادی برای زایمان را دارید.از آن جایی که خیلی از افراد دسترسی به بیمه پایه و تکمیلی گروهی را ندارند، فشار زیادی بابت هزینه های زایمان و بارداری من جمله:

متحمل می شوند. بیمه سامان، بیمه نامه تکمیلی انفرادی را ارائه نمود. با تهیه این بیمه نامه، هزینه های ذکر شده را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه به بیمه سامان بسپارید و ذهن خود را درگیر نکنید.

موارد مهم در انتخاب بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

فرانشیز

میزان سهمی که بیمه شده حین وقوع خسارت باید پرداخت کند فرانشیز بیمه نامه محسوب می شود.قطعا شما هم با پرداخت فرانشیز کم تر، موافق خواهید بود.بیمه سامان میزان 10% فرانشیز در بیمه نامه تکمیل درمان انفرادی در نظر گرفته است که هزینه های زایمان را پوشش میدهد.

مراکز طرف قرارداد

در صورتیکه بیمه گذار برای درمان به مراکز طرف قرارداد مراجعه کند، فقط باید فرانشیز بیمه نامه را پرداخت کند و بیمه سامان موظف به پرداخت مابقی هزینه هاست. در غیر این صورت بیمه شده هزینه های درمانی خود را پرداخت کرده و سپس برای دریافت هزینه های مورد تعهد شرکت بیمه اقدام کند! بیمارستانهای طرف قرارداد بیمه تکمیلی سامان جز مراکز درمانی مجرب هستند و البته تعداد این مراکز در سراسر کشور قابل توجه است که بیمه شده با خیال راحت میتواند برای زایمان به هریکی از این مراکز مراجعه کند.

سقف پوشش ها

یکی از مواردی که برای خرید بیمه تکمیلی زایمان باید به آن توجه کرد، سقف پوشش هاست. سقف پوشش ها بسته به انفرادی یا گروهی بودن بیمه نامه تکمیلی زایمان و همچنین طرحی که انتخاب می کنید، متغیر است. به عنوان مثال اگر، بیمه نامه تکمیلی گروهی تهیه کنید می توانید از طرح های sme استفاده کنید. چنانچه قصد دارید، از بیمه نامه تکمیلی انفرادی استفاده کنید طرح های مختلفی نیز در نظر گرفته شده است.اما، بهترین طرح با بالاترین سقف پوشش برای بیمه نامه زایمان طرح افرا است که در ادامه به معرفی و بررسی امتیازهای ویژه آن می پردازیم.

پوشش پاراکلینیکی

بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه ایست که کاملترین پوشش پاراکلینیکی زایمان را به بیمه گذاران خود ارائه میدهد. در واقع تمامی هزینه های مربوط به موارد زیر را تقبل خواهد کرد:

چکاپ الزامی

در برخی از شرکت های بیمه یکی از شرط ها برای تهیه بیمه تکمیلی درمان، انجام چکاپ، الزامی است. بیمه سامان انجام آزمایشات و چکاپ پزشکی را اجباری ندانسته و کافیست بیمه گذار پرسشنامه سلامت را تکمیل کند البته باید به این موضوع توجه کرد که اگر اطلاعات درستی در اختیار شرکت بیمه قرار ندهید، شرکت بیمه هزینه های مورد تعهد خود را تقبل نخواهد کرد.

شرایط بیمه تکمیل درمان برای زایمان

شرایط بیمه تکمیلی سامان برای زایمان

دوره انتظار برای بیمه زایمان

یکی از سوالات پرتکرار متقاضیان بیمه زایمان این است که آیا امکان حذف دوره انتظار برای این بیمه وجود دارد؟ قبل از هر چیز باید بدانید که، در نظر گرفتن دوره انتظار برای بیمه زایمان با هدف خاصی صورت گرفته و به همین دلیل امری کاملا منطقی است.حتما می دانید که شرکت های بیمه ای خصوصی منابع مالی محدودی دارند و خدمات و پوشش هایی مانند زایمان نیز متقاضی زیادی دارد. اگر دوره انتظاری در کار نبود، شرکت های بیمه ای بدون در نظر گرفتن سود خود بیمه تکمیلی فوری برای زایمان را ارائه می دادند و پس از مدت کوتاهی با ورشکستگی روبرو می شدند و ادامه فعالیت برایشان مقدور نبود. در واقع دوره انتظار برای کاهش ریسک و پایین آوردن نسبت خسارت پوشش زایمان طراحی شده و در طول آن بیمه شده مجاز به استفاده از پوشش ها و کلوزهای زایمان نیست. بیمه شده می بایست تا پایان این دوره زمانی صبر کند و پس از گذراندن آن از خدمات بیمه زایمان استفاده کند.

بیمه تکمیلی زایمان بدون دوره انتظار

نوع بیمه نامه ای که تهیه می کنید، می تواند بر دوره انتظار آن تاثیر بگذارد. فقط در صورتی می توانید بیمه تکمیلی برای زایمان بدون انتظار را تهیه کنید که بیمه نامه گروهی بالای 1000 نفر ثبت کرده باشید و بیمه سامان نیز با حذف دوره انتظار موافقت نماید. اما متأسفانه این امکان برای بیمه نامه های انفرادی و خانواده وجود نداشته و بیمه شده موظف به سپری کردن دوره انتظار می باشد.

بهترین بیمه برای دوران بارداری

علاوه بر هزینه ای که برای زایمان پرداخت می کنید، قبل از آن باید به هزینه های زمان بارداری نیز فکر کرده باشید.با داشتن بیمه برای دوران بارداری سهم قابل توجهی از هزینه های زمان بارداری قابل جبران است. همانطور که می دانید برای چکاپ های این دوران از انواع آزمایشات و سونوگرافی ها و غربالگری های مختلف استفاده می شود و هزینه های آن نیز کم نیست.

انواع آزمایشاتی که در این دوره ضروری هستند عبارتند از:

با توجه به این که چک کردن سلامت مادر و جنین در دوران بارداری بسیار حائز اهمیت است، داشتن بیمه تکمیلی که این هزینه ها را پوشش دهد، می تواند بهترین بیمه برای دوران بارداری باشد.خوشبختانه با تهیه بیمه تکمیلی زایمان می توانید از بیمه دوران بارداری نیز استفاده کنید. یکی از دلایلی که بر بهترین بودن بیمه سامان اشاره دارد این است که نیازی به سپری کردن دوره انتظار برای جبران هزینه های دوران بارداری نیست.

اطلاعات بیمه تکمیل درمان خرید بیمه تکمیل درمان انفرادی و خانوادگی اطلاعات بیمه تکمیل درمان انفرادی و خانوادگی خرید بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی اطلاعات بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی