نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

خرید بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان

فرض نکنید! باور کنید؛ جایی هست که شما می توانید پولتان را سرمایه گذاری کنید و علاوه بر آن از پوشش های بیمه ای هم استفاده کنین. با خرید بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان یک تیر و دو نشون زدین.خیلی از ماها قسمتی از درآمدمون رو صرف هزینه های اضافی و غیرضروری می کنیم که واقعا جای فکر داره.به این فکر کنیم که اگر این بخش درآمدمون رو، هرچند کم و در حد توانمون برای حق بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان کنار بگذاریم. اگر به این پیشنهاد ما جواب مثبت بدین و اقدام کنین مطمئنا در نهایت این سرمایه گذاری ختم میشه به یه نفس عمیق راحت و لبخند رضایت.

خرید آنلاین استعلامات پرداخت آنلاین حق بیمه
خرید بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان

مزیت های بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان

اگر هنوز متقاعد نشدین که این بیمه، از همون فرصتایی هست که نباید از دستش بدین، حتما مزیت های بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان رو بخونین قطعا متفاعد میشین.خوب میدونیم که واقعا حتی تو این روزگار سخت با این تورم و گرانی بازهم هزینه های داریم که وقتی برمیگردیم و بهشون نگاه میکنیم میبینیم واقعا درست مدیریت نشدن و میشد با پولی که صرفشون کردیم، برای آینده بهتر پس اندازشون میکردیم.بریم سراغ امتیازایی که این بیمه داره:

- استفاده از پوشش های بیمه ای این بیمه نامه مثل پوشش های فوت، بازنشستگی، ازکارافتادگی، امراض خاص
- با سرمایه گذاری در این بیمه از سود سالیانه مربوط به این بیمه نامه می تونین استفاده کنین.
- علاوه بر خدمات بیمه ای، خدمات غیر بیمه ای مثل دریافت وام هم در این بیمه نامه در نظر گرفته شده.

 بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان

پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان

سرمایه فوت

پوشش سرمایه فوت بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان

در صورت فوت بیمه شده، مبلغی که در بیمه نامه تعیین شده، به ذینفع شخص فوت شده پرداخت می شود.

hosp
هزینه های پزشکی

پوشش هزینه های پزشکی ناشی از حادثه بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان

جبران هزینه های پزشکی که در اثر حادثه برای شخص بیمه شده ایجاد میشه بر عهده این پوششه، همچنین اگر شخص بیمه شده به دلیل وقوع حادثه فوت کنه، علاوه بر سرمایه فوت، سرمایه پوشش فوت بر اثر حادثه نیز به ذینفع شخص فوت شده پرداخت میشه.

Asset 29
از کار افتادگی

پوشش از کارافتادگی دائم در اثر حادثه بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان

طبق این پوشش، بیمه سامان موظفه که اگر بیمه شده به دلیل حادثه دچار ازکارافتادگی دائم چه به صورت کلی و چه به صورت جزئی بشه، تا سقف مشخص شده در بیمه نامه مبلغی رو تحت عنوان سرمایه از کارافتادگی دائم به بیمه شده پرداخت کنه . همچنین به بیمه گذار فرصت داده که اگر در اثر حادثه یا بیماری دچار از کارافتادگی کامل( دائم یا موقت) بشه، شرایط بیمه نامه تا 10 سال ادامه پیدا کنه بدون پرداخت حق بیمه از طرف بیمه شده؛ در واقع بیمه سامان خودش حق بیمه رو پرداخت میکنه.

Asset 28
معافیت و درآمد

پوشش درآمد از کارافتادگی کلی (دائم یا موقت) بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان

با داشتن این پوشش، اگر بیمه شده به خاطر بیماری یا حادثه، دچار از کارافتادگی کلی( دائم یا موقت) بشه، بیمه سامان مبلغی رو به عنوان درآمد به شخص بیمه شده پرداخت میکنه تازمانی که از کارافتادگی شخص برطرف بشه.

Asset 27
امراض خاص

پوشش امراض خاص بیمه عمر و سرمایه گذاری سامان

با این پوشش بیمه سامان متعهده که در صورت بروز بیماری های خاص مانند سکته قلبی ومغزی، جراحی قلب باز و دریچه قلب، سرطان ها و پیوند اعضای اصلی بدن، تا سقف سرمایه مشخص شده در بیمه نامه، مبلغ رو به صورت یکجا به بیمه شده پرداخت کنه.

مزایای سرمایه گذاری بیمه عمر:

  1. پرداخت سود سالیانه حاصل از سرمایه‌گذاری
  2. پرداخت سود حاصل از سرمایه‌گذاری به صورت مشارکت در منافع علاوه بر نرخ سود علی‌الحساب.
  3. امکان سپرده‌گذاری اولیه و واریزهای متعدد خارج از قسط به منظور افزایش سرمایه گذاری.
  4. پرداخت وام به بیمه‌گذار معادل ۹۰ درصد اندوخته ، بدون نیاز به معرفی ضامن و یا دریافت وثایق ملکی
  5. امکان افـزایش حـق بیمـه متناسب با توانایی پرداخت بیمـه‌گذار به صورت سالانه به منظور مقابله با تورم.
  6. امکان پـرداخت کل مبلغ سـرمایه‌گذاری به صـورت یـک‌جا در پـایـان دوره به بیمه‌گذار .
  7. امکان تبدیل بیمه‌نامـه به بیمـه مسـتمری (بازنشـستگی) در پـایـان مدت قرارداد.

چند نکته کوتاه درباره بیمه عمر:

بدلیل برخورداری از پوشش های بیمه ای، در صورت بازخرید بیمه نامه زیر ۶ سال ، مبلغ دریافتـی کمتـر از مجموعـه مبلغ پرداختـی می باشـد پس همـواره این بیمـه نامـه را با دیدی بلندمدت مثلاً برای ۲۰ سال انجام دهید تا در کنار برخورداری از پوشش های بیمـه ای بتوانید از مزیت های سرمایه گذاری این بیمه نامه نیز استفاده کنید. وقتی به بیمه نیاز ندارید آن را خریداری کنید چون وقتی به بیمه نیاز پیدا میکنید هیچ شرکتی شما را بیمه نمی کند. اکثر مردم بعد از بیماری یا اتفاق ناگوار به کارشـناس بیمه می گویند “الان نمی شود کاری برایش کرد؟” جواب مشخص است : “حالا خیـلی دیر است.” سعی کنید حتی الامکان روش پرداخـت سالیانه(نقدی) را انتخاب نمایید تا میـزان سوددهـی بیمه نامه شما افزایـش یابد. البته که امکان پرداخـت حق بیمـه به صـورت بازه های زمانی شش ماهه ، چهارماهه و سه ماهه نیز وجود دارد. حداقـل مبلغ سالیانه بیمه عمر ۱۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال می باشد . واضح است که هرچه این مبلغ افزایش یابد میزان پوشش های بیمه ای و اندوخته بیمه نامه نیز افزایـش می یابد. از آنجایی که این بیمـه نامه دارای پوشـش های بیمـه ای فوق العـاده ای می باشد، شایسته است که در صورت امکان برای همه اعضای خانـواده تان این بیمه نامه را تهیـه کنید ولی اولویت با سرپرست خانواده می باشد. عواملی همچون روش پرداخت، سن بیمـه شده، سابقه بیماری، شغل (کم ریسک یا پرریسـک) و عواملـی از این قبیـل می توانـد در میـزان سوددهی بیمـه نامه ، تاثیـر داشته باشد.

راهنمای پرداخت آنلاین حق بیمه عمر

مطالب مرتبط
تبلیغات دروغ در بیمه عمر

تبلیغات دروغ در بیمه عمر بیمه گذار را از واقعیت دور کرده و توقع وی را بالا برده بیمه سامان نکات ریز و درشت بیمه عمر را برای شما بازگو خواهد کرد تا انتخاب درستی داشته باشید

مزایای بیمه عمر

از مزایای بیمه عمر می توان به دریافت سود تضمینی دریافت وام و سرمایه گذاری بلند مدت اشاره کرد برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مزیت های بیمه عمر و سرمایه گذاری کلیک کنید

بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان

داشتن بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان برای دوران پیری شما از واجباته! اگه هنوز این بیمه نامه رو تهیه نکردی بهت پیشنهاد میکنم این مقاله رو مطالعه کنی چراکه بعد از آشنایی با مزیت های این بیمه پشیمون میشی که چرا زودتر این بیمه رو تهیه نکردی.


نظرات خود را برای ما ارسال کنید