نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه گوشی موبایل

تصور کنید که بیمه موبایل هنوز طراحی و ارائه نشده بود، موقع برگشت به اتومبیل شخصیتان متوجه می شوید شیشه شکسته و تلفن همراه شما که برای خرید آن مدت ها پس انداز کرده بودید دزدیده شده است.حتی دوست ندارید تصور کنید چون موبایل ما، همراه همیشگی برای انجام امور اینترنتی و آنلاین روزانه ی ماست.بیمه سامان بیمه نامه تجهیزات الکترونیک را به این منظور طراحی کرد تا برای عموم مردم این فرصت وجود داشته باشد تا خسارت احتمالی را به پشتیبانی بیمه سامان تأمین نمایند.با پرداخت مبلغ مقرون به صرفه ای، بیمه نامه برای شما تنظیم شده ومی توانید ازخدمات و پوشش هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم استفاده کنید.

کد تخفیف و خرید تمدید بیمه نامه محاسبه قیمت پوشش ها روش خرید خسارت بیمه موبایل
تصویر بیمه  لوازم الکترونیک سامان

خرید و استعلام بیمه گوشی موبایل

برای دریافت کد تخفیف 50 درصدی بیمه موبایل شماره همراه خود را وارد نمایید.

کد تخفیف خرید بیمه موبایل

کد تخفیف 50 درصدی برای شما :

محاسبه قیمت بیمه موبایل

با تکمیل فرم مبلغ سالانه حق بیمه برای گوشی موبایل خود را محاسبه کنید و در صورت تمایل بیمه نامه خود را با 75% تخفیف خرید نمایید.

  • شماره همراه
  • برند گوشی
  • قیمت گوشی موبایل
  • نوع پوشش سرقت

خرید آنلاین بیمه گوشی با 75% تخفیف

در حال حاضر علاوه بر اینکه می توانید بیمه گوشی خود را به صورت آنلاین خرید کنید، 75% تخفیف هم برای شما اعمال خواهد شد.بهتر است بدانید که فقط می توانید بیمه موبایل و تبلت های سیمکارتی را به صورت آنلاین تهیه کنید؛ برای تبلت های غیر سیمکارتی و لپ تاپ به صورت حضوری اقدام به خرید بیمه نامه نمائید.

خرید و استعلام آنلاین

مراحل خرید اینترنتی بیمه گوشی

1- وارد کردن اطلاعات اولیه خود

2- انجام تست سلامت گوشی

3- تکمیل اطلاعات مربوط به گوشی موبایل و مشاهده قیمت

4- ارسال تصاویر پشت و روی گوشی همراه با کد IMEI و دریافت بیمه نامه

* که با دیدن این کلیپ از روش خرید آنلاین بیمه نامه گوشی موبایل مطلع بشین.

خرید و استعلام

پوشش های بیمه گوشی موبایل

thef
سرقت با شکست حرز

بیمه سرقت گوشی

بیمه سرقت گوشی موبایل یا همان پوشش سرقت با شکست حرز یعنی سرقت موبایل از منزل، محل کار و یا ماشین با شکسته شدن شیشه، درب و قفل(به این منظور باید مدرکی از نیروی انتظامی و قضاییه دال بر این که از این مکان ها موبایل و یا لوازم الکترونیکی شما سرقت شده ارائه بشه وگرنه تحت پوشش قرار نمیگیره) بیمه سرقت گوشی آیفون و بیمه دزدی گوشی موبایل سامسونگ رو هم فراموش نکنید.

seil
آب خوردگی و نفوذ مایعات

پوشش آب خوردگی و نفوذ مایعات بیمه موبایل سامان

پوشش آب خوردگی همانند بیمه سرقت گوشی یکی دیگر از پوشش های مهم بیمه سامان می باشد.بعضی از گوشی های آیفون و سامسونگ ضد آب هستن امااین پوشش در صورتی که موبایل، تبلت و یا لپ تاپ شما درون آب بیفته و یا مایعی روی اون بریزه بیمه سامان براساس تعهدات بیمه نامه خسارت شما رو جبران میکنه.

thunder
نوسانات ولتاژ برق

پوشش نوسانات ولتاژ برق بیمه موبایل سامان

زیاد شنیدید که وقتی برق قطع و وصل میشه، یا وقتی توی اطرافتون با دستگاه های پر مصرف مثل دستگاه جوشکاری کار میکنن باعث ایجاد نوساناتی میشه که به موبایل و یا لوازم برقی آسیب میزنه، ولی وقتی موبایل و یا وسیله برقی رو با بیمه سامان بیمه کردی دیگه خیالت راحته.

EARTH2
شکست به دلیل ضربه

پوشش شکست به دلیل ضربه بیمه گوشی موبایل سامان

یکی دیگه از دغدغه های مهم افرادی که با موبایل، تبلت و لپ تاپ بسیار سر و کار دارن و لوازم الکترونیکی خودشون رو زیاد جابجا و حمل میکنن، ضربه خوردن و یا شکستن این وسایل هست. بیمه سامان با بیمه نامه موبایل نگرانی هزینه های سنگین این نوع تعمیرات رو برای انواع موبایل مخصوصا گوشی آیفون و سامسونگ کم میکنه.

earthqu
بلایای طبیعی

پوشش بلایای طبیعی بیمه گوشی سامان

fire
آتش سوزی

پوشش آتش سوزی بیمه تلفن همراه سامان

enf
انفجار

پوشش انفجار بیمه تجهیزات الکترونیک سامان

سقف تعهدات بیمه گوشی موبایل

شرکت بیمه در قبال حق بیمه های دریافتی، سقف تعهدات بیمه موبایل سامان را به بیمه گذاران ارائه میدهد که این تعهدات به شرح زیر میباشند:

1- پرداخت هزینه مربوط به قطعات مورد نیاز و هزینه دستمزد تعمیرات

نکته : بیمه تجهیزات الکترونیکی سامان فقط یک بار هزینه تعمیرات رو قبول و پرداخت میکنه و مدت بیمه نامه هم 1 سال خورشیدی از زمان صدورش هست.

2- جبران خسارت کلی موبایل یا بقیه وسایل الکترونیکی، زمانی که مرکز تخصصی خدمات فنی تجهیزات الکترونیکی غیر قابل تعمیر بودنش رو تایید کنه.

3- جبران خسارت کلی موبایل و وسایل الکترونیکی، زمانی که سرقت از منزل، محل کار و ماشین همراه با شکستن در، قفل و شیشه صورت گرفته باشه.

* توجه داشته باشین که، این امکان وجود نداره اول دستگاه رو تعمیر کنین و بعد اقدام کنین برای صدور بیمه نامه تجهیزات الکترونیک

خرید و استعلام آنلاین

استثنائات بیمه موبایل

* در کنار پوشش ها، استثنائات بیمه موبایل سامان نیز وجود دارد که شرکت بیمه تعهدی نسبت به جبران آنها نداشته و بر عهده بیمه گذار می باشد. موارد خارج از پوشش بیمه موبایل سامان به شرح زیر می باشد:

شرح

مواردی که تحت پوشش گارانتی هستن مثل عیوب ذاتی تلفن همراه

خسارت و صدمات وارد شده به لوازم جانبی تلفن همراه من جمله باطری، هندرفیری، شارژر،گارد،….

کلیه خسارات وارد شده به تلفن همراه های غیر قانونی و قاچاق

صدمات وارد شده به تلفن همراه بر اثر تعمیرات نامناسب

خسارت های ایجاد شده در پی اختشاش، قیام، جنگ و…

عیوب ریجستری

خسارات وارد شده به نرم افزار ها و حافظه تلفن همراه

تمامی ایراد های ظاهری مثل خش خوردگی،پولیش و …

خسارت های عدم النفع

سرقت موبایل به صورت زورگیری و قاپ زنی

خسارت های عمدی که توسط بیمه شده و وابستگان وی به تلفن همراه وارد شوند.

صدمه های که قبل از صدور بیمه نامه به تلفن همراه وارد شده.

کارکرد دکمه اثر انگشت و فیس آیدی تلفن همراه قبل و بعد از صدور بیمه نامه

خسارت های وارد شده به گوشی همراهی که شماره سریال آن مخدوش شده.

هزینه تعمیرات انجام شده در مراکزی به غیر از مراکز معرفی شده توسط بیمه سامان.

فرانشیز بیمه موبایل

به سهم پرداختی شخص بیمه شده از مبلغ خسارت فرانشیز گفته میشود که در بیمه نامه گوشی موبایل، شدت خسارت وارد شده به تلفن همراه شما، به روی مبلغ فرانشیز بیمه موبایل تاثیر خواهد داشت و درواقع فرانشیز آن، عددی ثابت نیست و متغییر است. بطورکلی هرچه شدت خسارت بیشتر باشد، به مراتب فرانشیز بیشتری پرداخت خواهید کرد که شدت خسارت وارد شده توسط مراکز تخصصی تعیین میشود.
فرانشیز بیمه گوشی همراه به تفکیک خسارت ها به شرح زیر است:
خسارت جزئي (تعويض قطعه و تعميرات) : 20% و حداقل 1.000.000 ريال مي باشد.
خسارت جزئي تاچ و ال سي دي (تعويض قطعه و تعميرات) : 40% و حداقل 2.000.000 ريال مي باشد.
خسارت کلي (غيرقابل تعمير-Total Loss) : 30% قيمت روز دستگاه (در مقطع وقوع حادثه) يا قيمت مندرج در بيمه نامه، هر کدام کمتر باشد.
خسارت سرقت : 30% قيمت روز دستگاه (در مقطع وقوع حادثه) يا قيمت مندرج در بيمه نامه، هر کدام کمتر باشد.

نحوه پی‌گیری خسارات بیمه گوشی موبایل

هنگام بروز حادثه و خسارت، بیمه گذار می تواند برای دریافت خسارت بیمه موبایل خود، به شعبات اصلی بیمه سامان مراجعه کند؛ لازم به ذکر است نمایندگی های بیمه سامان هیچ مسئولیتی در قبال خسارت وارده به گوشی تلفن همراه شما، نخواهند داشت. در صورت نیاز بیمه گذار می تواند از طریق شماره تلفن 09220418244 با کارشناس شرکت بیمه ارتباط برقرار کند. شرکت بیمه سامان برای رفاه حال بیمه شدگان ثبت خسارت بیمه موبایل را به صورت آنلاین نیز مقدور ساخته است. الزامیست؛ قبل از تعمیر تلفن همراه، خسارت وارده توسط کارشناس بیمه سامان تایید شود، در غیر این صورت شرکت بیمه هیچ مسئولیتی در قبال صدمات موبایل بیمه گذار نخواهد داشت. پس از تایید خسارت توسط شرکت بیمه، بیمه گذار برای تعمیر موبایل خود به مراکز تعمیر مورد قبول شرکت بیمه، مراجعه کرده؛ و با تایید سلامت گوشی توسط کارشناسان بیمه، خسارت وارده تا سقف تعیین شده در بیمه نامه تا 72 ساعت بعد به حساب بیمه گذار واریز خواهد شد.

خرید و استعلام آنلاین

سوالات متداول بیمه گوشی موبایل سامان

لوگو بیمه سامان

بیمه موبایل چه برند هایی رو بیمه می کنه؟

لوگو بیمه سامان

بیمه موبایل سامان برای تمامی برند های موجود در ایران از جمله گوشی های سامسونگ، آیفون و ... بیمه نامه گوشی موبایل صادر می نماید

لوگو بیمه سامان

با بیمه موبایل، تب لت رو هم میشه بیمه کرد؟

لوگو بیمه سامان

بله، با بیمه موبایل سامان می تونین بیمه تب لت رو برای تبلت های سیم کارتی به صورت آنلاین تهیه کنید

مطالب مرتبط
بیمه سرقت گوشی

بیمه سرقت گوشی یکی از پوشش های بیمه موبایل است که در صورت سرقت موبایل شما برای جایگزین گوشی همراه حمایت می کند فراموش نکنید شرط اصلی استفاده از آن سرقت با شکست حرز می باشد

بیمه گوشی موبایل آیفون

بیمه گوشی موبایل آیفون هزینه های گزاف تعمیرات و خسارت های احتمالی برای موبایل آیفون شما را تا پنجاه درصد کاهش می دهد برای اطلاعات کاملتر از بیمه موبایل کلیک کنید

تفاوت بیمه موبایل و گارانتی چیست

تفاوت بیمه موبایل و گارانتی در پوشش های کاربردی بیمه موبایل است که گارانتی موبایل آنها را پشتیبانی نمی کند با مطالعه این مقاله از اهمیت و کاربرد بیمه گوشی موبایل مطلع خواهید شد

شرایط عمومی بیمه موبایل

یکی از شرایط عمومی بیمه موبایل ارائه کارتن به بیمه گر در هنگام دریافت خسارت می باشد حتما این مقاله را مطالعه کنید تا از تفاوت های این بیمه با گارانتی موبایل مطلع شوید


نظرات خود را برای ما ارسال کنید