بهترین بیمه تکمیلی

بهترین بیمه تکمیلی

بنظر شما متقاضی بهترین بیمه تکمیلی به دنبال دریافت چه خدماتیست؟ بیمه نامه ای که حق بیمه کمی دریافت می کند یا پوشش های زیادی به بیمه گذار ارائه می دهد؟ برای تعیین اینکه کدام بیمه تکمیلی بهترین است، نظر افراد متفاوت است؛ چرا که معیارهای افراد با هم فرق می کند. در حالی که معیار اصلی اغلب افراد برای انتخاب بهترین بیمه تکمیلی قیمت ارزان بیمه نامه است، برخی دیگر عقیده دارند هیچ ارزانی بی حکمت نیست و برای خرید بیمه تکمیل درمان به معیار هایی مانند پوشش ها، سقف تعهدات، میزان رضایت بیمه گذاران و… اهمیت بیشتری می دهند. البته لازم است بگوییم لزوماً ارزانترین بیمه تکمیلی، بهترین بیمه نامه محسوب نخواهد شد. در واقع یکی از معیار های مهم تعیین کننده بهترین بیمه تکمیلی درمان، میزان پوشش های بیمه تکمیلی است؛ چرا که این پوشش ها بار سنگینی از هزینه های درمانی را از روی دوش شما برمی دارند. شرکت بیمه متناسب با حق بیمه دریافتی، پوشش های بیمه تکمیلی را در اختیار بیمه گذار قرار خواهد داد.فرانشیز یکی دیگر از عواملی است که برای افراد می تواند معیار تصمیم گیری در تعریف خوب بودن بیمه تکمیلی باشد.در ادامه به بررسی دقیق تر عواملی که به آن اشاره کردیم می پردازیم، تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

بررسی هفت معیار اصلی برای انتخاب بهترین بیمه تکمیلی

هفت معیار اصلی برای انتخاب بهترین بیمه تکمیلی، که به گزینش صحیح تمامی افراد کمک می کند؛ به شرح زیر می باشد:
 • طرح های مختلف ارائه شده توسط شرکت بیمه
 • تعداد پوشش های مختلف کاربردی بیمه تکمیلی درمان
 • میزان سقف تعهدات بیمه گر
 • مدت دوره انتظار بیمه تکمیلی
 • فرانشیز بیمه درمان تکمیلی
 • تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه گر
 • قیمت و حق بیمه تکمیلی

بهترین بیمه تکمیلی انفرادی

به نظر شما چه ویژگی هایی تعیین کننده بهترین بیمه تکمیلی انفرادی هستند؟ توصیه می شود هنگام خرید بیمه تکمیلی انفرادی به میزان کاربرد پوشش ها، سقف تعهدات بالا، قیمت مناسب، الزامی نبودن بیمه پایه و… توجه کنید. تنها سه شرکت بیمه هستند که بیمه تکمیلی انفرادی را در اختیار متقاضیان قرار میدهند. بیمه سامان یکی از شرکت های ارائه دهنده بهترین بیمه تکمیلی انفرادی است. یکی از شرط های دریافت بیمه تکمیلی درمان، وجود بیمه پایه (تأمین اجتماعی، خدمات درمانی) می باشد. خوشبختانه بیمه درمان انفرادی سامان این شرط را برای بیمه گذاران لغو کرده است. همچنین هر فرد با اختیار کامل میتواند تحت حمایت هر یک از پوشش های این بیمه نامه قرار بگیرد. بیمه شده میتواند حق بیمه اش را بصورت اقساط به بیمه گر پرداخت کند .فرانشیز این بیمه نامه 10% است و بیمه گذار در هنگام پرداخت هزینه های درمانی تنها 10% از آن را تقبل خواهد کرد و مابقی هزینه بر عهده شرکت بیمه می باشد.

بهترین بیمه تکمیلی خانواده

بیمه سامان معروف به بهترین بیمه تکمیلی خانواده از نظر فرانشیز، پرداخت حق بیمه و پوشش هاست. فرانشیز بیمه تکمیلی خانواده 10 درصد است. در خانواده محدودیتی برای تعداد افراد بیمه شده وجود ندارد. هر یک از اعضای خانواده می تواند طرح متفاوتی را انتخاب و حق بیمه جداگانه ای پرداخت کند. بیمه سامان برای خانواده های بالای 3 نفر که همگی از یک طرح استفاده میکنند، 15 % تخفیف در نظر گرفته است. لازم به ذکر است افرادی که کمتر 18 سال سن دارند، به همراه سرپرست خانواده بیمه خواهند شد و از یک طرح استفاده خواهند کرد. امکان پرداخت حق بیمه بصورت اقساط برای برخی از طرح ها نیز وجود دارد.

بهترین بیمه تکمیلی گروهی

برای شرکت های کوچک و استارت آپ هایی که افراد کمی در آن فعالیت می کنند، بیمه سامان بهترین بیمه تکمیلی گروهی است. اکثر شرکت های بیمه گروه های زیر 100 نفر را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار نمی دهند اما بیمه سامان با در نظر گرفتن شرایط ویژه ای گروه های زیر 50 نفر را هم بیمه خواهد کرد؛ البته با پوشش های محدودتر! همچنین شرط سلامت یکی از شرط های شرکت بیمه در هنگام خرید بیمه تکمیلی گروهی سامان است، بیمه سامان شرط سلامت را برای مجموعه هایی که حداقل 15 نفر در آن مشغول به کار هستند و در واقع از طرف یک شرکت بیمه شده باشند، لغو خواهد کرد. دوره انتظار و فرانشیز برای سازمان های بالای 1000 نفر لغو خواهد شد و حق بیمه های همه کارکنان سازمان یکسان میشود.

بهترین بیمه تکمیلی برای مشاغل آزاد

اگر شغل آزاد دارید و به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای مشاغل آزاد هستید، به شما بیمه تکمیلی انفرادی سامان را معرفی میکنم. حتی اگر تحت پوشش هیچ بیمه نامه ای نباشید، با پرداخت 18% حق بیمه بیشتر میتوانید این بیمه نامه را تهیه کنید. در انتخاب پوشش های این بیمه نامه هیچ محدودیتی وجود ندارد. با تهیه این بیمه نامه میتوانید، از تمامی پوشش های بیمه تکمیلی اعم از جراحی های جزئی و تخصصی، دندانپزشکی، زایمان و... استفاده کنید. همچنین اگر به صورت نقدی این بیمه نامه را خرید کنید، بیمه سامان به شما 10 درصد تخفیف نقدی نیز خواهد داد.

طرح افرا، بهترین طرح بیمه تکمیلی سامان

اگر به دنبال بهترین طرح بیمه تکمیلی سامان هستید، به شما طرح افرا را پیشنهاد می دهیم.چرا که با کمی مقایسه متوجه سقف بالای پوشش های متنوع این طرح نسبت به سایر طرح ها خواهید شد.یک طرح کامل با سقف تعهدات بالا، برای رسیدگی به هزینه های درمانیست و حتی برای پوشش زایمان نیز بسیار کاربرد دارد.علاوه بر هزینه های زایمان که شامل پاراکلینیکی، آزمایشگاهی، غربالگری ، ویزیت و دارو خود عمل زایمان هم هست؛ هزینه های درمان نازایی را نیز پوشش می دهد. می توانید با خیال آسوده به درمان بیماری خود بپردازید و نگران هزینه های آن نباشید.

بهترین بیمه تکمیلی از نظر مردم

بهترین بیمه تکمیلی از نظر اکثر متقاضیان بیمه تکمیلی، بیمه نامه ای با قیمت پایین و پوشش های کامل است. شاید بارها ضرب المثل هم خدا را میخواهد هم خرما را، شنیده باشید. ضریب خسارت شرکت بیمه با دریافت هزینه کم در قبال پوشش های کامل، به صد خواهد رسید؛ از این رو بیمه سامان با ارائه حق بیمه و طرح های بیمه تکمیلی متفاوت، امکان خرید بهترین بیمه تکمیلی درمان را میسر کرده است.

عموما به مواردی مانند: ارائه خدمات آنلاین، میزان توانگری بیمه گر، سرعت بیمه گر در جبران خسارت، ارائه پوشش های کاربردی زایمان و دندانپزشکی و… در تعیین بیمه تکمیلی منتخب، دقت می شود.

بهترین بیمه تکمیلی از نظر تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد

در دسترس بودن مراکز درمانی طرف قرارداد نیز، یکی از معیار های مهم برای انتخاب بیمه تکمیلی است. هرچه بیمه گر با مراکز درمانی بیشتری قرارداد داشته باشد، دسترسی به مراکز طرف قرارداد بیشتر خواهد بود. در برخی از مراکز درمانی من جمله بیمارستان، آزمایشگاه، کلینیک و… با ارائه کارت ملی، امکان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی بصورت آنلاین وجود دارد؛ که وجود عقد قرارداد با چنین مراکزی، یکی از مزیت های بزرگ شرکت بیمه می باشد.

لازم به ذکر است، امکان دریافت هزینه ها پس از درمان در مراکزی که با شرکت بیمه قرارداد ندارند، وجود دارد. اما معالجه در مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیلی سامان موجب صرفه جویی در هزینه و زمان بیمه گذار خواهد شد.

لازم به ذکر است چنانچه، به مراکز درمانی مراجعه کنید که با شرکت بیمه سامان قرارداد ندارند، فقط کافیست، اصل فاکتور هزینه ها و اصل مدارک پزشکی خود را به شرکت بیمه سامان ارائه نمائید تا هزینه های درمانی پس از کسر کسورات به خدمتتان عودت داده شود.

بهترین بیمه تکمیلی از نظر دوره انتظار

استفاده از پوشش های بیمه تکمیلی، پس از گذراندن دوره انتظار بیمه تکمیلی، جز شرایط بیمه تکمیلی می باشد. بیمه گر برای اطمینان از وضعیت سلامت بیمه گذار، سپری کردن دوره انتظار را برای عموم بیمه گذاران الزامی می داند. اما برخی از شرکت های بیمه دوره انتظار بیمه تکمیلی درمان کمتری برای پوشش ها در نظر گرفته اند.

بیمه سامان برای خدمات جراحی، بستری دوره انتظار 3 ماهه و برای خدمات زایمان دوره انتظار 9 ماهه را در نظر گرفته است. لازم به ذکر است مدت دوره انتظار در بیمه تکمیلی گروهی سامان متغیر است.

بهترین بیمه تکمیلی به لحاظ پوشش‌ها

همانطور که گفتیم پوشش های بیمه تکمیلی، یکی از فاکتور های اصلی است که در هنگام خرید بیمه تکمیلی باید به آن توجه کنید. شرکت بیمه متناسب با حق بیمه های پرداختی، پوشش های متفاوتی را به بیمه گذار ارائه خواهد داد. بیمه سامان با در نظر گرفتن طبقات مختلف جامعه، طرح های متنوع با پوشش ها و حق بیمه های متفاوت، در اختیار بیمه گذاران قرار می دهد. متقاضی می تواند طرح متناسب با شرایط خود را، از بیمه سامان تهیه کرده و تحت پوشش شرکت بیمه قرار بگیرد. طرح های بیمه تکمیلی و جدول حق بیمه سامان را مطالعه کنید تا اطلاعات کامل تری کسب کنید.

بهترین بیمه تکمیلی برای دندانپزشکی

اگر بیمه پایه داشته باشید؛ شرکت های بیمه، هزینه خدمات پایه دندانپزشکی مانند کشیدن دندان، ترمیم دندان و… را تقبل خواهند کرد. با این حال پرداخت هزینه های سنگین دندانپزشکی برای اغلب افراد دشوار است. چرا که بیمه پایه هزینه های تمامی خدمات دندان را بر عهده نخواهد گرفت. بیمه سامان با ارائه 10 طرح با سقف تعهدات متفاوت، هزینه های درمان دندان بیمه گذار را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد.

در اغلب شرکت های بیمه، برای استفاده از پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی، چکاپ اولیه الزامیست. اما بیمه سامان انجام چکاپ اولیه را قبل از تهیه بیمه نامه الزامی نکرده است.

در آخر، از ما به شما نصیحت برای تهیه بهترین بیمه درمان، به نکات زیر توجه کنید تا از انتخاب خود پشیمان نشوید:
 • بهترین بیمه تکمیلی برای دندانپزشکی

  بطور کلی فرانشیز بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده 10% و برای گروهی بین 10 الی 30% می باشد. برای آشنایی بیشتر فرانشیز بیمه تکمیلی سامان چیست را مطالعه کنید.

 • شرایط پرداخت حق بیمه

  از قدیم گفتن نقد رو بگیر نسیه رو ول کن! اما از آنجایی که بیمه سامان قدرت خرید مراجعین را نیز در نظر گرفته است، امکان تهیه قسطی بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی را مقدور ساخته است؛ بدین صورت که 1/3 مبلغ حق بیمه را بصورت نقد دریافت می کند و مابقی را طی 3 فقره چک 2 ماهه از بیمه گذاران دریافت خواهد کرد. با مطالعه حق بیمه تکمیلی سامان متوجه این شرایط ویژه خواهید شد.

مقالات مرتبط

طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان
2336 eye
طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان

شرکت بیمه سامان طرح های SME بیمه تکمیلی را برای کاهش هزینه های درمانی کارکنان به کسب و کارهای کوچک که کمتر از پنجاه نفر در آن مشغول به کار هستند ارائه می کند

1402/9/8 - 1400/12/18
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست
2336 eye
پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست

پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی جز پوشش های پرکاربرد است با انتخاب این آن در برابر بیماری های نهفته در بدن که با انجام آزمایش قابل تشخیص هستند حمایت خواهید شد

1402/9/8 - 1400/12/17
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی
2336 eye
راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی

با مطالعه راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی از مراحل ثبت خسارت بیمه تکمیل درمانی تا استعلام خسارت بیمه درمان تکمیلی و نکات طلایی خسارت بیمه نامه مطلع شوید

1402/9/8 - 1400/11/27
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
فرانشیز بیمه تکمیلی چیست
2336 eye
فرانشیز بیمه تکمیلی چیست

اگر با فرانشیز بیمه تکمیلی آشنا نیستید کلیک کنید فرانشیز بخشی از خسارت است که بیمه گذار موظف به پرداخت آن می باشد مبلغ فرانشیز بیمه متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد

1402/9/7 - 1400/9/8
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان
2336 eye
بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان هستی؟ پس به مواردی مثل فرانشیز و مراکز طرف قرارداد و پوشش ها حتی پاراکلینیکی و سقف تعهدات و دوره انتظار توجه کن

1402/9/8 - 1400/12/3
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی
2336 eye
بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی

بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی سوال متقاضیان است که با مطالعه تفاوت بیمه تکمیلی و بیمه عمر از آن مطلع خواهید شد هر دو بیمه نامه با هدف مشترک خدمات متفاوتی را ارائه می دهند

1402/9/8 - 1401/9/20
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی
2336 eye
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی یکی از کاربردی ترین پوشش های بیمه تکمیلی است این پوشش بیمه تکمیلی هزینه خدمات دندان پزشکی که تحت بیمه پایه نیستند را تقبل خواهد کرد

1402/9/8 - 1401/9/22
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو
2336 eye
بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو

با کمک بهترین بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو معده هزینه جراحی عمل خود را کاهش دهید البته بیمه سامان تنها بیمه گذاران بیمه تکمیلی گروهی را در برابر این هزینه ها حمایت می کند

1402/9/7 - 1401/12/16
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه تکمیل درمان.
طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان
2336 eye
طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان

شرکت بیمه سامان طرح های SME بیمه تکمیلی را برای کاهش هزینه های درمانی کارکنان به کسب و کارهای کوچک که کمتر از پنجاه نفر در آن مشغول به کار هستند ارائه می کند

1402/9/8 - 1400/12/18
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست
2336 eye
پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست

پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی جز پوشش های پرکاربرد است با انتخاب این آن در برابر بیماری های نهفته در بدن که با انجام آزمایش قابل تشخیص هستند حمایت خواهید شد

1402/9/8 - 1400/12/17
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
جدول حق بیمه  و طرح های بیمه تکمیلی
2336 eye
جدول حق بیمه  و طرح های بیمه تکمیلی

با مشاهده جدول حق بیمه و طرح های بیمه تکمیلی متوجه میشوید امکان تهیه بیمه نامه با هر شرایط مالی برای بیمه گذار مقدور بوده و در قبال حق بیمه های کم تعهدات مطلوبی دریافت میکنند.

1402/9/7 - 1400/12/14
بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی
2336 eye
راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی

با مطالعه راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی از مراحل ثبت خسارت بیمه تکمیل درمانی تا استعلام خسارت بیمه درمان تکمیلی و نکات طلایی خسارت بیمه نامه مطلع شوید

1402/9/8 - 1400/11/27
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
فرانشیز بیمه تکمیلی چیست
2336 eye
فرانشیز بیمه تکمیلی چیست

اگر با فرانشیز بیمه تکمیلی آشنا نیستید کلیک کنید فرانشیز بخشی از خسارت است که بیمه گذار موظف به پرداخت آن می باشد مبلغ فرانشیز بیمه متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد

1402/9/7 - 1400/9/8
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان
2336 eye
بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان هستی؟ پس به مواردی مثل فرانشیز و مراکز طرف قرارداد و پوشش ها حتی پاراکلینیکی و سقف تعهدات و دوره انتظار توجه کن

1402/9/8 - 1400/12/3
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی
2336 eye
بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی

بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی سوال متقاضیان است که با مطالعه تفاوت بیمه تکمیلی و بیمه عمر از آن مطلع خواهید شد هر دو بیمه نامه با هدف مشترک خدمات متفاوتی را ارائه می دهند

1402/9/8 - 1401/9/20
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی
2336 eye
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی یکی از کاربردی ترین پوشش های بیمه تکمیلی است این پوشش بیمه تکمیلی هزینه خدمات دندان پزشکی که تحت بیمه پایه نیستند را تقبل خواهد کرد

1402/9/8 - 1401/9/22
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان
2336 eye
طرح های SME بیمه تکمیلی گروهی سامان

شرکت بیمه سامان طرح های SME بیمه تکمیلی را برای کاهش هزینه های درمانی کارکنان به کسب و کارهای کوچک که کمتر از پنجاه نفر در آن مشغول به کار هستند ارائه می کند

1402/9/8 - 1400/12/18
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست
2336 eye
پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی چیست

پوشش هزینه های پاراکلینیکی در بیمه تکمیلی جز پوشش های پرکاربرد است با انتخاب این آن در برابر بیماری های نهفته در بدن که با انجام آزمایش قابل تشخیص هستند حمایت خواهید شد

1402/9/8 - 1400/12/17
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان
2336 eye
بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان

به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای زایمان هستی؟ پس به مواردی مثل فرانشیز و مراکز طرف قرارداد و پوشش ها حتی پاراکلینیکی و سقف تعهدات و دوره انتظار توجه کن

1402/9/8 - 1400/12/3
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی
2336 eye
راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی

با مطالعه راهنمای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی از مراحل ثبت خسارت بیمه تکمیل درمانی تا استعلام خسارت بیمه درمان تکمیلی و نکات طلایی خسارت بیمه نامه مطلع شوید

1402/9/8 - 1400/11/27
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
فرانشیز بیمه تکمیلی چیست
2336 eye
فرانشیز بیمه تکمیلی چیست

اگر با فرانشیز بیمه تکمیلی آشنا نیستید کلیک کنید فرانشیز بخشی از خسارت است که بیمه گذار موظف به پرداخت آن می باشد مبلغ فرانشیز بیمه متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد

1402/9/7 - 1400/9/8
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
جدول حق بیمه  و طرح های بیمه تکمیلی
2336 eye
جدول حق بیمه  و طرح های بیمه تکمیلی

با مشاهده جدول حق بیمه و طرح های بیمه تکمیلی متوجه میشوید امکان تهیه بیمه نامه با هر شرایط مالی برای بیمه گذار مقدور بوده و در قبال حق بیمه های کم تعهدات مطلوبی دریافت میکنند.

1402/9/7 - 1400/12/14
بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی
2336 eye
بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی

بیمه عمر بهتر است یا بیمه تکمیلی سوال متقاضیان است که با مطالعه تفاوت بیمه تکمیلی و بیمه عمر از آن مطلع خواهید شد هر دو بیمه نامه با هدف مشترک خدمات متفاوتی را ارائه می دهند

1402/9/8 - 1401/9/20
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی
2336 eye
پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی

پوشش دندانپزشکی بیمه تکمیلی یکی از کاربردی ترین پوشش های بیمه تکمیلی است این پوشش بیمه تکمیلی هزینه خدمات دندان پزشکی که تحت بیمه پایه نیستند را تقبل خواهد کرد

1402/9/8 - 1401/9/22
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی. بیمه تکمیل درمان.
تفاوت بیمه تکمیلی sos و بیمه سامان
2336 eye
تفاوت بیمه تکمیلی sos و بیمه سامان

تفاوت بیمه تکمیلی کمک رسان و بیمه تکمیلی سامان در فرانشیز و تعرفه و سقف تعهدات و تخفیفات و دوره انتظار و محدودیت سنی آنها می باشد برای اطلاعات دقیق تر کلیک کنید

1402/9/8 - 1401/12/15
بیمه تکمیل درمان.
بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو
2336 eye
بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو

با کمک بهترین بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو معده هزینه جراحی عمل خود را کاهش دهید البته بیمه سامان تنها بیمه گذاران بیمه تکمیلی گروهی را در برابر این هزینه ها حمایت می کند

1402/9/7 - 1401/12/16
بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی. بیمه تکمیل درمان.
نظرات و امتیازات
امتیاز شما به این پروژه

نظرات بهترین بیمه تکمیلی

پاسخ ها
  امتیاز شما به این پروژه