نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بهترین بیمه تکمیلی چیست؟

بهترین بیمه تکمیلی

بنظر شما متقاضی بهترین بیمه تکمیلی به دنبال چه خدماتیست؟ بیمه نامه ای که حق بیمه کمی دریافت می کند یا پوشش های زیادی به بیمه گذار ارائه می دهد؟ بیمه سامان در حال حاضر دارای 23طرح با حق بیمه و پوشش های متفاوتیست که بقول معروف دست بیمه گذار ر برای انتخاب باز میگذارد. طرح های بیمه تکمیلی و جدول حق بیمه سامان را مطالعه کنید تا اطلاعات کامل تری کسب کنید. متقاضی هرچه حق بیمه بیشتری پرداخت کند به مراتب از پوشش های کامل تری استفاده می کند. فرض کنید شخصی بیشترین حق بیمه را پرداخت کند و در آخر هنگام تسویه هزینه های درمانی مجبور به پرداخت بخشی از هزینه ها شود! به قول معروف قطعا در آن لحظه خون شخص به جوش خواهد آمد!! در نتیجه علاوه بر کلوز ها و حق بیمه، فرانشیز بیمه نامه هم مهم است. مواردی مثل تعداد مراکز طرف قرارداد، نحوه پرداخت حق بیمه، سقف تعهدات و... نیز وجود دارد که در واقع معیار های اصلی بیمه تکمیل درمان هستند، در ادامه اطلاعات کامل تری در رابطه با آنها کسب خواهید کرد.

بهترین بیمه تکمیلی انفرادی

بیمه سامان یکی از شرکت های ارائه دهنده بهترین بیمه تکمیلی انفرادی است، همانطور که اطلاع دارید تنها سه شرکت بیمه هستن که بیمه تکمیلی انفرادی رو در اختیار متقاضیان قرار میدهند. یکی از شرط های دریافت بیمه تکمیلی درمان وجود بیمه پایه (تامین اجتماعی، خدمات درمانی)که بیمه درمان انفرادی این شرط را برای بیمه گذاران لغو کرده است. همچنین هر فرد با اختیار کامل میتواند تحت حمایت هر پوشش از این بیمه نامه قرار بگیرد. بیمه شده میتواند حق بیمه اش را بصورت اقساط به بیمه گر پرداخت کند .فرانشیز این بیمه نامه 10% است و بیمه گذار در هنگام پرداخت هزینه های درمانی تنها 10% از آن را تقبل خواهد کرد و مابقی هزینه بر عهده شرکت بیمه می باشد.

بهترین بیمه تکمیلی خانواده

بیمه سامان معروف به بهترین بیمه تکمیلی خانواده از نظر فرانشیز، پرداخت حق بیمه و پوشش هاست. فرانشیز بیمه تکمیلی خانواده 10 درصد است. در خانواده محدودیتی برای تعداد افراد بیمه شده وجود ندارد. هر یک از اعضای خانواده می تواند طرح متفاوتی را انتخاب و حق بیمه جداگانه ای پرداخت کند. بیمه سامان برای خانواده های بالای 3 نفر که همگی از یک طرح استفاده میکنند، 15 % تخفیف در نظر گرفته است. لازم به ذکر است افرادی که کمتر 18 سال سن دارند، به همراه سرپرست خانواده بیمه خواهند شد و از یک طرح استفاده خواهند کرد. امکان پرداخت حق بیمه بصورت اقساط برای برخی از طرح ها نیز وجود دارد.

بهترین بیمه تکمیلی گروهی

برای شرکت های کوچک و استارت آپ هایی که افراد کمی در آن فعالیت میکنند، بیمه سامان بهترین بیمه تکمیلی گروهی است. اکثر شرکت های بیمه گروه های زیر 100 نفر رو تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار نمی دهند اما بیمه سامان با در نظر گرفتن شرایط ویژه ای گروه های زیر 50 نفر را هم بیمه خواهد کرد البته با پوشش های محدودتر! همچنین شرط سلامت یکی از شرط های شرکت بیمه در هنگام خرید بیمه تکمیلی سامان است، بیمه سامان شرط سلامت را برای مجموعه هایی که حداقل 15 نفر در آن مشغول به کار هستند و در واقع از طرف یک شرکت بیمه شده باشند، لغو خواهد کرد. دوره انتظار و فرانشیز برای سازمان های بالای 1000 نفر لغو خواهد شد و حق بیمه های همه کارکنان سازمان یکسان میشود.

بهترین بیمه تکمیلی برای مشاغل آزاد

اگر شغل آزاد دارید و به دنبال بهترین بیمه تکمیلی برای مشاغل آزاد هستید، به شما بیمه تکمیلی سامان رو معرفی میکنم. حتی اگر تحت پوشش هیچ بیمه نامه ای نباشید با پرداخت 18% حق بیمه بیشتر میتونید این بیمه نامه رو تهیه کنید. در انتخاب پوشش های این بیمه نامه هیچ محدودیتی وجود نداره. با تهیه این بیمه نامه میتوانید از تمامی پوشش های بیمه تکمیلی اعم از جراحی های جزئی و تخصصی، دندانپزشکی، زایمان،... استفاده کنید. همچنین اگر به صورت نقدی این بیمه نامه رو خرید کنید بیمه سامان به شما 10 درصد تخفیف نقدی خواهد داد.

بهترین بیمه تکمیلی برای مشاغل آزاد چیست

در آخر، از ما به شما نصیحت برای تهیه بهترین بیمه درمان، به نکات زیر توجه کنید تا از انتخاب خود پشیمان نشوید:

بطور کلی فرانشیز بیمه تکمیلی انفرادی و خانواده 10% و برای گروهی بین 10 الی 30% می باشد. برای آشنایی بیشتر فرانشیز بیمه تکمیلی سامان را مطالعه کنید.

دوره زمانی که شرکت بیمه هیچ یک از هزینه های درمانی بیمه گر را تقبل نخواهد کرد، برای هزینه های جراحی بین 3 الی 9 ماه و برای هزینه زایمان 9 ماه است. در حالی که در اکثر شرکت های بیمه، شرایط کاهش یا لغو دوره انتظار وجود ندارد بیمه سامان برای گروه های بالای 1000 نفر، با توافق طرفین، دوره انتظار را لغو خواهد کرد.

از قدیم گفتن نقد رو بگیر نسیه رو ول کن! اما از آنجایی که بیمه سامان قدرت خرید مراجعین را نیز در نظر گرفته است، امکان تهیه قسطی بیمه تکمیلی انفرادی و خانوادگی را مقدور ساخته است؛ بدین صورت که 1/3 مبلغ حق بیمه را بصورت نقد دریافت می کند و مابقی را طی 3 فقره چک 2 ماهه از بیمه گذاران دریافت خواهد کرد. با مطالعه حق بیمه تکمیلی سامان متوجه این شرایط ویژه خواهید شد.

شاید برای شما هم سوال باشد! که کدام مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه تکمیل درمان سامان هستند.کافیست مرکز درمانی مورد نظرتان را در لینک زیر جستجو نمایید.باید اشاره کنیم که بیمه سامان به منظور ایجاد رفاه بیشتر برای متقاضیان خود، سعی دارد تعداد مراکز، بیمارستان ها و درمانگاه های طرف قرارداد خود را بیش از پیش افزایش دهد.

سقف تعهدات:

سقف تعهدات مصداق بارز ضرب المثل هرچقدر پول بدی همون قدر آش میخوری است! در واقع هرچه حق بیمه بیشتری پرداخت کنید، تعهدات کاملتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت! اما شرکت سامان همه جوانب را نظر گرفته و طرح هایی را در اختیار بیمه گذاران قرار داده است و با پرداخت حق بیمه معین تعهدات کاملی دریافت میکنید.

اطلاعات بیمه تکمیل درمان خرید بیمه تکمیل درمان انفرادی و خانوادگی اطلاعات بیمه تکمیل درمان انفرادی و خانوادگی خرید بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی اطلاعات بیمه تکمیل درمان گروهی و شرکتی