0 | eye 146

بیمه مسافرتی شینگن

بیمه مسافرتی شینگن

اغلب افرادی که اطلاعاتی راجب بیمه مسافرتی شینگن ندارند؛ با توجه به نرخ دلار و بحران های اقتصادی، به سفر های اروپایی حتی فکر هم نمی کنند. چرا که برای درمان یک سرماخوردگی ساده در طول سفر، باید حداقل 30 میلیون تومان هزینه کنند. حال اگر به پیشامد های ناگهانی در طول سفر فکر کنید، متوجه خواهید شد که در صورت بروز حادثه، تمامی دارای خود را برای جبران خسارت وارده، از دست خواهید داد. باید به شما بگویم، با تهیه بیمه مسافرتی شینگن، دیگر هزینه های سنگینی برای جبران خسارات وارده پرداخت نخواهید کرد. بیمه مسافرتی ، همانند یک حامی، شما را در تمامی اتفاقات ناگوار تنها نخواهد گذاشت. اما نکته اصلی این بیمه نامه، الزامی بودن آن می باشد. در واقع برای گرفتن ویزای شینگن، داشتن بیمه مسافرتی الزامی است؛ و در صورت نداشتن آن، سفارتخانه ویزایی برای شما صادر نخواهد کرد.

ویزای شینگن

برای سفر به کشور های اروپایی، تهیه ویزای شینگن الزامی است. طبق پیمان شینگن مرز های برخی از کشورهای اروپایی برداشته شده و افراد بدون دریافت ویزای جداگانه برای هر کشور، تنها با داشتن ویزای شینگن، می توانند به این کشورها سفر کنند. این کشورها عبارتند از: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، آلمان، فرانسه، فنلاند، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس.

موارد تحت پوشش بیمه مسافرتی شینگن

بیمه گذاران با پرداخت حق بیمه مسافرتی، تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار خواهند گرفت. موارد تحت پوشش بیمه مسافرتی شینگن عبارت اند از:
 • پوشش هزینه‌های بستری
 • پرداخت هزینه های دندانپزشکی
 • پرداخت هزینه های مربوط به انتقال جسد بیمه‌گزار به کشور
 • پرداخت هزینه دارو
 • پرداخت هزینه های مشاوره حقوقی در صورت نیاز
 • انتقال یکی از افراد خانواده بیمه‌گزار به کشور مورد نظر
 • جبران خسارت تاخیر در پرواز هواپیما
 • جبران خسارت های ناشی از مفقود شدن مدارک شخصی

بهترین بیمه مسافرتی شینگن

افراد جامعه با توجه به شرایط خود، معیار های متفاوتی برای انتخاب بهترین بیمه مسافرتی شینگن دارند. گاهی فردی ارزانترین بیمه مسافرتی شینگن را تهیه کرده و از انتخاب خود راضی است؛ در حالی که فرد دیگری به دنبال بیمه نامه ای با بالاترین سقف تعهدات می باشد. اما بطور کلی برای تهیه بهترین بیمه مسافرتی، باید به میزان رضایت بیمه گذاران، قیمت بیمه مسافرتی، میزان پوشش های بیمه نامه، سقف تعهدات بیمه مسافرتی و… توجه کنید. برای اطلاعات دقیق تر پیشنهاد می کنیم بهترین بیمه مسافرتی را مطالعه کنید.

نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی شینگن

بهتر است قبل از سفر، با نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی شینگن آشنا شوید. در صورتی که در طول سفر دچار حادثه و پیشامدی شدید؛ ابتدا باید با شرکت کمک رسان خود تماس بگیرید و حادثه به وجود آمده را با آن در میان بگذارید. سپس با ارائه مدارکی چون اصل بیمه نامه، اصل گذرنامه و گزارش های مربوطه، خسارت وارد شده را از شرکت کمک رسان دریافت کنید.

قیمت بیمه مسافرتی شینگن

قیمت بیمه مسافرتی شینگن متغیر است، برخی از عوامل تاثیر گذار در قیمت بیمه مسافرتی به شرح زیر می باشند:
 • سن بیمه گذار: در بیمه سفر محدودیت سنی وجود ندارد اما هرچه سن بیمه گذار بیشتر باشد به مراتب قیمت بیمه نامه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • مدت زمان سفر: همانطور که میدانید اعتبار این بیمه نامه از زمانی که شما از کشور ایران خارج میشوید، شروع خواهد شد و شما با توجه به شرایط سفرتان مدت بیمه نامه را تعیین خواهید کرد. اما هرچه تعداد روزهای بیشتری در سفر باشید، قیمت بیمه نامه افزایش پیدا خواهد کرد.
 • سقف تعهدات: بیمه سامان برای انتخاب پوشش ها و تعهدات بیمه مسافرتی دست بیمه گذار را باز گذاشته است. هرچه سقف تعهدات بالاتری را انتخاب کنید بدیهی‌ست باید مبلغ بیشتری برای تهیه بیمه نامه پرداخت کنید.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی شینگن

بیمه سامان برای رفاه حال بیمه گذاران، علاوه بر مراجعه حضوری، خرید آنلاین بیمه مسافرتی شینگن را برای تمامی متقاضیان امکان پذیر کرده است. کافیست در قسمت خرید بیمه مسافرتی ، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده؛ تا در عرض چند ساعت بیمه مسافرتی سامان برای شما صادر گردد.

مقالات مرتبط

نحوه استعلام بیمه مسافرتی
146 eye
نحوه استعلام بیمه مسافرتی

ازنحوه استعلام بیمه مسافرتی بصورت آنلاین آگاه شوید تا در هر مکان و هر زمان را با تلفن همراه خود از قیمت و اعتبار بیمه سفر خود مطلع شوید

1402/9/8 - 1401/1/17
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا.
بیمه مسافرتی کانادا
146 eye
بیمه مسافرتی کانادا

بیمه مسافرتی کانادا در کنار اجباری بودنش با پشتیبانی 24 ساعته و سقف تعهدات 70000 یورویی دانشجویان، توریست ها و مسافران کاری را حمایت کرده تا سفری بدون نگرانی را تجربه کنید

1402/9/7 - 1401/1/17
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا.
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا
146 eye
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا

با تهیه بیمه مسافرتی با پوشش کرونا هزینه دوران قرنطینه کویید 19 بیمه گذار و هزینه ی بازگشت یکی از اعضای خانواده آن در صورت وجود شرایط نامطلوب را شرکت بیمه تقبل خواهد کرد

1402/9/4 - 1401/1/17
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا.
بیمه مسافرتی اتباع خارجی
146 eye
بیمه مسافرتی اتباع خارجی

بیمه مسافرتی اتباع خارجی تبعه خارجی و ایرانی های مقیم کشور های خارجی را در هنگام سفر به ایران در برابر پیشامدهای احتمالی حمایت خواهد کرد تا سفری بدون نگرانی را تجربه کنند

1402/9/8 - 1401/1/17
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا.
شرایط عمومی بیمه مسافرتی
146 eye
شرایط عمومی بیمه مسافرتی

شرایط عمومی بیمه مسافرتی سامان امکان تهیه بیمه سفر را برای تمامی سنین مقدور ساخته و تا زمانی که مهر خروج از کشور در پاسپورت زده نشود مدت اعتبار بیمه نامه شروع نخواهد شد

1402/9/7 - 1401/1/17
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا.
بهترین بیمه مسافرتی
146 eye
بهترین بیمه مسافرتی

با انتخاب بهترین بیمه مسافرتی سفری بدون استرس و نگرانی را تجربه کنید برای خرید بیمه مسافرتی میزان پوشش های بیمه نامه و سقف تعهدات و حق بیمه و غیره را در نظر بگیرید

1402/9/8 - 1400/7/18
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا.
نظرات و امتیازات
امتیاز شما به این پروژه

نظرات بیمه مسافرتی شینگن

پاسخ ها
  امتیاز شما به این پروژه