نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

نحوه استعلام بیمه مسافرتی سامان

نحوه استعلام بیمه مسافرتی

برای اطلاع از قیمت های بیمه سفر با نحوه استعلام بیمه مسافرتی آشنا شوید! بیمه سامان برای رفاه حال شما، خدمات غیر حضوری و آنلاین را به شما بیمه گذار محترم ارائه می دهد. با وارد کردن اطلاعات اندکی مانند نام و نام خانوادگی، کدملی، شماره پاسپورت و… در کمتر از یک دقیقه، بصورت آنلاین از قیمت بیمه مسافرتی مناسب شرایطتان آگاه شوید.

طرز استعلام بیمه سفر

کنترل اعتبار

بیمه سامان برای بیمه شدگان کنترل اعتبار بیمه نامه را بصورت آنلاین نیز انجام خواهد داد. اگر در طول سفر مدت اعتبار بیمه نامه را فراموش کردید نگران نباشید؛ کافیست وارید سایت si1633.com شوید و با وارد کردن اطلاعات مربوطه در قسمت استعلام بیمه مسافرتی، اعتبار بیمه نامه خود را چک کنید.

تمدید اعتبار بیمه مسافرتی

مسلما اگر یکبار از این بیمه نامه استفاده کرده باشید، مجددا برای تمدید اعتبار بیمه مسافرتی اقدام خواهید کرد. چراکه با پوشش های کامل این بیمه در طول سفر هیچ نگرانی نخواهید داشت. همیشه به این نکته توجه کنید که امکان تمدید و خرید بیمه نامه در طول سفر برای بیمه گذار وجود ندارد، و پس از پایان سفر می توانید مجدد بیمه مسافرتی را تهیه کنید. با وارد کردن اطلاعات شخصی در قسمت خرید بیمه مسافرتی سایت si1633.com، بصورت آنلاین بیمه نامه خود را تمدید کنید.

خرید بیمه مسافرتی با پوشش کرونا اطلاعات بیمه مسافرتی با پوشش کرونا