نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه نامه سفر کانادا

بیمه مسافرتی کانادا

اگر قصد سفر به کشور کانادا را دارید بهتر است در کنار ویزا، بیمه مسافرتی کانادا را تهیه کنید! در واقع این بیمه مسافرتی یکی از ملزومات سفر است؛ چرا که در هنگام بروز حوادث ناگهانی به شما کمک خواهد کرد. فرقی نمیکند شما برای مسائل کاری یا گردش سفر کنید اما ممکن است پیشامد های ناگهانی که شما قبل از سفر به آنها فکر نکرده اید، برای شما هزینه های گزافی را به وجود آورد. بطور مثال ممکن است با تغییرات آب و هوا، بیمار شوید و برای درمان در بیمارستان بستری شوید؛ در این شرایط بیمه سامان هزینه های درمان شما را پرداخت خواهد کرد. شرکت های بیمه با همکاری شرکت های کمک رسان مثل Mideast تمامی خسارت های به وجود آمده را برای شما جبران خواهند کرد؛ فقط کافیست قبل از سفر این بیمه نامه را تهیه کنید!

صدور بیمه مسافرتی محدودیت سنی نداشته و امکان تهیه آن در هر سنی برای شما مقدور است. اگر به صورت گروهی به کانادا سفر می کنید، می توانید پوشش های بیمه سفر کانادا را به صورت گروهی دریافت کنید. و اما انتخاب با شماست پرداخت حق بیمه ی مقبول و یا هزینه های سنگین در خارج از کشور؟

افراد واجد شرایط برای دریافت بیمه مسافرتی کانادا

تنها افراد واجد شرایط برای دریافت بیمه مسافرتی کانادا می توانند اقدام کنند. لیست این افراد به شرح زیر می باشد:

خدمات بیمه مسافرتی کانادا

بیمه گذار برای استفاده از خدمات بیمه مسافرتی کانادا، موظف است حق بیمه مسافرتی را به بیمه گر پرداخت کند. پوشش های بیمه مسافرتی کانادا عبارت اند از:

حوادثی که تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار نمی گیرند

در برخی موارد شرکت های بیمه، بیمه گذار را حمایت نخواهند کرد. حوادثی که تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار نمی گیرند، عبارت اند از:

مزایای بیمه مسافرتی سامان

مزایای بیمه مسافرتی کانادا

قطعا پس از آشنایی با مزایای بیمه مسافرتی کانادا، لحظه ای را برای خرید بیمه مسافرتی هدر نخواهید داد. مزایای بیمه مسافرتی سامان عبارت اند از:

مدت اعتبار بیمه مسافرتی کانادا

مدت اعتبار بیمه مسافرتی کانادا متغییر است؛ و بیمه گذار با توجه به شرایط سفر، مدت معینی را انتخاب می کند. بیمه گذار بعد از خرید بیمه مسافرتی 6 ماه الی یک سال مهلت داشته تا از کشور خارج شود. و از زمانی که مهر خروج روی پاسپورت آن زده شود اعتبار بیمه نامه سفر شروع خواهد شد. توجه داشته باشید سفر شما نباید بیشتر از 92 روز طول بکشد؛ و اگر پیش بینی می کنید که بیشتر از 92 روز است، بیمه مسافرتی بلند مدت 6 ماهه و یا یک ساله را تهیه کنید.

خرید بیمه مسافرتی با پوشش کرونا اطلاعات بیمه مسافرتی با پوشش کرونا