نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه مسافرتی اتباع خارجی

بیمه مسافرتی اتباع خارجی

تهیه بیمه مسافرتی اتباع خارجی برای تمامی اتباع خارجی که قصد سفر به کشور ایران را دارند؛ الزامی است. در واقع قصد ورود افراد به خاک ایران، اهمیتی ندارد؛ و فرقی نمی کند افراد برای مسائل کاری یا گردشگری وارد ایران میشوند؛ اما داشتن بیمه مسافرتی برای ورود به ایران الزامیست. این بیمه نامه علاوه بر اتباع خارجی، برای ایرانی های مقیم کشور های خارجی قابل استفاده می باشد. و ایرانی های مقیم کشور های دیگر، مانند اتباع خارجی، برای ورود به خاک ایران، باید بیمه مسافرتی را از قبل سفر، تهیه نمایند. اتباع خارجی با تهیه بیمه مسافرتی، در طول سفر، تحت حمایت شرکت بیمه قرار خواهند گرفت. در ادامه با پوشش های بیمه مسافرتی آشنا خواهیم شد.

پوشش های بیمه مسافرتی اتباع خارجی

اتباع خارجی که به کشور ایران سفر می کنند، با پرداخت حق بیمه مسافرتی، تحت پوشش های بیمه مسافرتی اتباع خارجی قرار خواهند گرفت.

استثنائات بیمه مسافرتی اتباع خارجی

شرکت های بیمه در برخی موارد بیمه گذار را حمایت نخواهند کرد؛ استثنائات بیمه مسافرتی اتباع خارجی عبارت اند از:

بیمه مسافرتی برای اتباع خارجی

شرایط عمومی بیمه نامه مسافرتی اتباع خارجی

بهتر است قبل از تهیه بیمه نامه با شرایط عمومی بیمه نامه مسافرتی اتباع خارجی آشنا شوید.

دریافت خسارت از بیمه مسافرتی برای اتباع خارجی

برای دریافت خسارت از بیمه مسافرتی اتباع خارجی، باید اول با شرکت های کمک رسان در کشور ایران تماس گرفته و حادثه به وجود آمده را اعلام کنید. سپس مدارک و اطلاعات شخصی مانند نام بیمه شده، شماره بیمه نامه، شماره تماس را در اختیار بیمه گر قرار میدهید و درخواست خود را به شرکت بیمه اعلام می کنید. پس از خدمات رسانی شرکت کمک رسان به فرد آسیب دیده، با ارائه کلیه مدارک مربوط به پرونده خود به دفتر مرکزی شرکت سامان، خسارت وارد شده را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه، از شرکت بیمه دریافت خواهید کرد.

خرید بیمه مسافرتی با پوشش کرونا اطلاعات بیمه مسافرتی با پوشش کرونا