Enamad logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه مسئولیت سامان چیست؟

بیمه مسئولیت سامان

تا حالا شده که ناخواسته به کسی خسارت وارد کنی؟ میدونستی مسئولیت خسارت حتی اگه ناخواسته باشه به عهده خودته؟ و میدونستی بیمه مسئولیت سامان اینجور مواقع چقدر می تونه بهت کمک کنه؟همه ی ما ممکنه توی موقعیت های اجتماعی، محل کار، زندگی روزمره و... کاری انجام بدیم که، صدمه ای به فرد دیگه ای وارد بشه! مثل پزشک جراحی که با یه اشتباه کوچک به بیمار خودش آسیب می رسونه! یا کارفرمایی که یکی از کارکنانش زمانی که مشغول کار هست دچار صدمه بشه! پزشک و کارفرما هر دو باید مسئولیت جبران خسارت وارد شده به اون فرد رو بپذیرند. اگه هر دوی اونها بیمه مسئولیت سامان رو تهیه کرده باشن خوب فشار کمتری رو متحمل میشن چرا که این بیمه نامه در جبران خسارت به شما کمک خواهد کرد. البته این بیمه نامه شما رو در موارد دیگه ای که حتی فکرش رو هم نمی کنی حمایت میکنه! بهت قول میدم پس از پایان مقاله برای تهیه بیمه مسئولیت سامان اقدام کنی!

انواع بیمه مسئولیت سامان:

این بیمه نامه در چهار نوع در اختیار شما بیمه گذار محترم است که با توجه به نیازتون می تونید یکی از آنها رو تهیه کنید:

بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان:

فرقی نمیکنه شما مدیر یه ساختمان اداری باشی یا پیمانکار پروژه های ساختمانی! قانون کار میگه اگه کارکنان زمانی که مشغول به کار هستن دچار صدمه بشن، کارفرما موظف است خسارت های جانی وارد شده به پرسنل رو جبران بکنه. از پرداخت هزینه های درمانی گرفته تا غرامت نقص عضو و فوت. کارفرما با تهیه این بیمه نامه، کارکنانش رو در مقابل خسارت های جانی ناشی از سهل انگاری، قصور نظارت، استفاده از وسایل غیر ایمنی و ضعف اقدامات ایمنی بیمه کند. بیمه سامان با در نظر گرفتن حوزه های کاری، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان را تحت سه عنوان متفاوت را در اختیار بیمه گذاران محترم گذاشته است:

بیمه نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان بازرگانی، خدماتی، صنعتی، اداری:

ممکنه یکی از پرسنل شما از پله های شرکت بیوفتد و بدنش دچار شکستگی بشه یا از نوسانات برق دچار برق گرفتگی بشه و حوادث غیر منتظره ی این چنینی... کارفرما با تهیه این بیمه نامه، زمانی که مشکلی رخ داد دیگه نگران جبران خسارت هایی که در آن نقشی نداشته نیست.

بیمه نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی

ساخت یه ساختمان هم دشواره و هم پرخطر! از گود برداری گرفته تا ساخت اسکلت و... که یه سهل انگاری کوچک باعث مشکلات و خسارت های زیادی میشه ممکنه کارکنان پروژه از ارتفاع سقوط کنن، بدنشون دچار شکستگی بشه و یا هنگام کار با دستگاه ها دچار نقص عضو بشن! که کارفرما با تهیه این بیمه نامه می تونه خسارات وارد شده رو جبران کنه!

بیمه نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان عمرانی

راه سازی، سد سازی، خطوط لوله و... از فعالیت های عمرانی است که فوق العاده پر ریسکه! اگه شما پیمانکار پروژه های عمرانی هستین و البته فردی محتاط، بهتون پیشنهاد می کنم قبل از شروع پروژه ها برای تهیه بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان اقدام کنید.

همه چیز راجب بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان

بیمه مسئولیت کارفرما چه مواردی رو تحت پوشش قرار میده؟

پوشش های اضافی بیمه مسئولیت کارفرما سامان:

موارد خارج از پوشش بیمه مسئولیت کارفرما سامان:

چند نکته پایانی راجب بیمه مسئولیت کارفرما

بیمه مسئولیت مدنی سامان:

درمورد مسئولیت مدنی چقدر میدونی؟ هر خسارت جانی و مالی که بر اثر فعالیت های روزمره ما به شخص دیگری وارد بشه و ضرر و زیانی برایش به همراه داشاه باشه رو مسئولیت مدنی میگن. بیمه مسئولیت سامان بیمه نامه ای تحت عنوان بیمه مسئولیت مدنی در اختیار شما گذاشته که اگه حین انجام فعالیت های روزمره بودید و به فرد دیگری خسارت وارد شد، شما رو حمایت میکنه. مثل مدیر یه باشگاه ورزشی که غیر عمد دستگاه های ورزشی غیر استاندارد رو در باشگاهش نگهداری میکنه و فردی حین استفاده از این دستگاه ها دچار آسیب میشه، بیمه مسئولیت سامان خسارت وارد شده به فرد ورزشکار رو پرداخت خواهد کرد.

همه چیز راجب بیمه مسئولیت مدنی سامان

انواع بیمه مسئولیت مدنی سامان:

پوشش های بیمه مسئولیت مدنی سامان:

موارد خارج از پوشش بیمه مسئولیت مدنی سامان :

چند نکته پایانی راجب بیمه مسئولیت مدنی:

بیمه مسئولیت سازندگان بنا سامان:

قطعا میدونی که هنگام گودبرداری ساختمان ممکنه دیوار ساختمان های مجاور نشست کنن و اما میدونستی شما باید خسارت وارد شده رو جبران کنی؟ هنگام ساخت آپارتمان خطرات زیادی وجود داره که کارکنان، اشخاص ثالث و همسایه ها رو تهدید میکنه. سازندگان ساختمان ها با تهیه بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه سامان خود را در مقابل خطرات و خساراتی که به کارکنان، اشخاص ثالث و... وارد میشه ایمن می کنن. بطوری که اگر خسارتی به شخصی وارد شد در صورتی که با رای قضایی سازنده بنا مقصر شناخته شد، بیمه ساختمان در جبران خسارت به شما کمک میکنه. این بیمه نامه بیشتر برای ساخت و ساز های شهری که پروانه ساخت دارن استفاده میشه.

همه چیز راجب بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه سامان

بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه سامان چه مواردی رو تحت پوشش قرار میده؟

مواردخارج از پوشش بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه سامان:

بیمه مسئولیت پزشکان و پیرا پزشکان سامان:

قطعا ضری المثل (اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم)! فکر کن یه پزشک با نیت مداوای بیمار دارویی رو تجویز میکنه و مصرف دارو باعث صدمه دیدن بیمار بشه. اینجاست که این ضذب المثل به حال پزشک صدق میکنه، چرا که باید خسارت وارد شده رو به بیمار پرداخت کنه. در چند سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا پزشکان فشار روحی و جسمی زیادی رو متحمل شدن و خوب طبیعیه که احتمال خطا و سهل انگاری در مداوای بیمار بیشتر بشه. با تهیه بیمه مسئولیت پزشکان سامان، اگه پزشکی به غیر عمد تجویز نادرستی داشت و یا در عمل جراحی خطایی رخ داد؛ بیمه سامان در جبران خسارت های وارد شده به بیمار او را حمایت میکنه.

همه چیز راجب بیمه مسئولیت پزشکان سامان

پوشش های بیمه مسئولیت پزشکان شامل چه مواردی است؟

موارد خارج از پوشش بیمه مسئولیت پزشکان سامان:

چند نکته پایانی راجب بیمه مسئولیت پزشکان:

اطلاعات بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان اطلاعات بیمه مسئولیت سازندگان ابنیه اطلاعات بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان اطلاعات بیمه مسئولیت مدنی