نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه حوادث انفرادی سامان با پوشش کرونا چیست؟

بیمه حوادث انفرادی سامان با پوشش کرونا چیست؟

بیمه حوادث انفرادی سامان چیست؟

اگه فرد عاقبت اندیشی هستی که با انتخاب هات شرایط رو تحت کنترل قرار میدی، بیمه حوادث انفرادی سامان بهترین گزینه برای توست! شما در طول روز ممکنه در شرایطی قرار بگیرید که برای شما حادثه ساز باشن. مثل رانندگی در جاده ی خطرناکی که ممکنه باعث تصادف بشه و خدایی نکرده فرد دچار صدمات شدید و یا نقص عضو بشه! ضرب المثل علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد رو همیشه آویزه گوشت کن! قبل از وقوع حادثه راه حلی برای حل آن پیدا کنید. این بیمه نامه اگه خدایی نکرده برای شما پیشامدی پیش بیاید مبلغی تا سقف سرمایه موجود در بیمه نامه رو به شما پرداخت خواهد کرد. درواقع با داشتن بیمه حوادث انفرادی سامان هنگام پیشامد پشتت گرمه!

همه چیز راجب بیمه حوادث انفرادی سامان:

چقدر در طول روز به حوادثی که می تونه برات اتفاق بیفته فکر می کنی؟ بیمه حوادث انفرادی چه جوری می تونه به تو کمک کنه؟ زمانی که برای فردی پیشامدی پیش بیاد و خدایی نکرده دچار صدمه، نقص عضو، ویا فوت بشه بیمه سامان مبلغی رو به فرد یا افراد خانواده پرداخت خواهد کرد. در واقع بیمه گذار مبلغی بعنوان حق بیمه به شرکت بیمه پرداخت خواهد کرد و در هنگام بروز حادثه، شرکت بیمه باتوجه به مقدار حق بیمه پرداخت شده، مبلغی به بیمه گذار پرداخت خواهد کرد.

بیمه حوادث انفرادی سامان شامل چه مواردی است؟

بیمه حوادث انفرادی سامان شامل چه مواردی است؟

پوشش های بیمه حوادث انفرادی سامان در دو بخش اصلی و فرعی دسته بندی شده اند. که شما با تهیه بیمه حوادث انفرادی امکان استفاده از پوشش های اصلی این بیمه نامه رو دارید و در صورت تمایل به دریافت پوشش های فرعی مبلغی بیشتر به شرکت بیمه پرداخت خواهید کرد.

پوشش های اصلی مواردی اعم از فوت، نقص عضو، از کار افتادگی را در بر میگرد.

و اما پوشش های فرعی بیمه نامه حوادث انفرادی سامان شامل هزینه های پزشکی، غرامت روزانه و غرامت بستری شدن است. زمانی که فرد پوشش های فرعی این بیمه نامه رو تهیه کرده باشه و در سانحه ای دچار صدمه و آسیب بشه، بیمه سامان هزینه های پزشکیش رو پرداخت خواهد کرد و چنانچه اعضای بدنش به صورت موقت از کار بیوفتد بیمه سامان مبلغی بعنوان غرامت روزانه به او پرداخت می کند.

بیمه حوادث انفرادی سامان با پوشش کرونا:

با توجه به شرایط فعلی و همه گیر شدن ویروس کووید 19، بیمه حوادث انفرادی سامان با پوشش کرونا شما رو در این شرایط حمایت خواهد کرد. سختی دوران کرونا به یک طرف و هزینه های درمان این بیماری طرف دیگه! هزینه های بالایی که اکثر مردم توانایی پرداختش رو ندارن و فشار زیادی رو متحمل میشن. بیمه سامان هزینه های درمان، نقص عضو، غرامت روزانه بستری و حتی فوت بر اثر مبتلا شدن به کرونا رو به بیمه گزار پرداخت خواهد کرد، اما به شرط رعایت شرایط زیر:

توجه کنید هزینه تست کرونا به عهده بیمه گذار هست.

دوره انتظار برای دریافت پوشش کرونا بیمه حوادث انفرادی سامان چقدر است؟

اول از همه بریم سراغ سوال دوره انتظار چیست؟

دوره انتظار فاصله زمانیست که در طول آن شرکت بیمه تعهدی به جبران خسارت وارد شده به بیمه گذار نداره.

که دوره انتظار برای پوشش کووید19 در بیمه حوادث انفرادی، 14 روز هست و در این مدت هزینه های درمان و غیره بر عهده بیمه گذار هست.

مزیت های بیمه حوادث انفرادی سامان چیست؟

شرایط صدور بیمه حوادث انفرادی سامان برای بیمه گذار چیست؟

طبقه بندی مشاغلی بیمه حوادث انفرادی سامان

عنوان شغلی یکی از عوامل موثر در پرداخت حق بیمه است. در طبقه بندی مشاغل بیمه نامه حوادث انفرادی، مشاغل با توجه به میزان خطری که فرد رو تهدید میکنه دسته بندی شده اند، و هر طبقه بندی از مشاغل حق بیمه متفاوتی رو پرداخت میکنن.

طبقه پنجم مشاغلی که فرد حتی با انجام فعالیت روزانه نیز در معرض خطر است مثل:کارگران معدن- تولیدکننده های مواد آتش زا

طبقه چهارم

مشاغلی که فرد بدون حفاظ با دستگاه های صنعتی و ماشین آلات استفاده میکنه و بیشتر از طبقه سوم در معرض خطر هستن مثل: آتشنشان ها - راننده های ماشین سنگین
طبقه سوم مشاغلی که فرد با رعایت نکات ایمنی از دستگاه های صنعتی و ماشین آلات استفاده میکنن و برای انجام این مورد باید متخصص و یا اطلاعات کافی داشته باشه مثل: کشاورزان - ماموران پمپ بزنین
طبقه دوم مشاغلی که فرد بدون استفاده از ماشین آلات صنعتی و کارهای دستی انجام میدن مثل: پزشک ها - بازاریاب ها - مهندسین ناظر
طبقه اول مشاغلی که امکان بروز حادثه و خطر برای خطر خیلی کمه مثل: مهندیس طراح -کارمند اداری و دفتری

طبقه بندی مشاغل بیمه حوادث انفرادی سامان

تفاوت بیمه مسافرتی سامان و بیمه حوادث انفرادی سامان در چیست؟

در واقع شما با تهیه بیمه نامه تحت هر عنوانی، خودتون رو در مقابل حوادث و اتفاق های ناگهانی ناگوار ایمن می کنید در نتیجه ماهیت همه بیمه نامه ها شبیه به هم هست.

شما زمانی که سفرهای خارج از کشور می روید با تهیه بیمه نام مسافرتی خودتون رو مقابل حوادث احتمالی ایمن می کنید و فقط زمانی می تونید از این بیمه استفاده کنید که خارج از مرز های ایران باشین. اما بیمه حوادث انفرادی شما رو در طول سفر های داخلی در مقابل حادثه ها حمایت خواهد کرد، همچنین پوشش های بیمه مسافرتی سامان با پوشش های بیمه بیمه حوادث انفرادی سامان متفاوت است.

نحوه دریافت خسارت از بیمه حوادث انفرادی سامان:

توجه داشته باشید در صورتی که مدارک و صحبت های بیمه گر صحت کامل نداشته باشه، بیمه گذار می تونه ضرر و زیان وارد شده به شرکت بیمه رو از مبلغ پرداختی خسارت کسر کنه.

مدت اعتبار بیمه حوادث انفرادی چقدر است؟

بعد از تهیه این بیمه نامه شما به مدت یکسال میتونید از پوشش هاش استفاده کنید. اما یکی از سئوال های مشترک بین تموم مراجعین اینه:

( می تونم بیمه حوادث انفرادی سامان رو با اعتبار کمتر از یکسال تهیه کنم؟)

بله امکان تهیه بیمه نامه حوادث انفرادی سامان با مدت کمتر از یکسال نیز وجود داره. مدت اعتبار بیمه نامه با حق بیمه رابطه مستقیمی داره درواقع هرچه مدت اعتبار بیمه نامه کمتر باشه، حق بیمه هم کمتر میشه!

خطرات اضافی بیمه حوادث انفرادی سامان شامل چه مواردی است؟

زمانی که شما بیمه حوادث انفرادی سامان رو تهیه می کنید، تحت پوشش های اصلی این بیمه نامه قرار میگیرد. همچنین شما می تونید با پرداخت مبلغ بیشتری تحت پوشش خطرات اضافی قرار بگیرید که این شامل موارد زیر است:

خطرات اضافی بیمه حوادث انفرادی سامان شامل چه مواردی است

چه مواردی تحت پوشش بیمه حوادث انفرادی قرار نمی گیرد؟

استثنائات بیمه حوادث انفرادی شامل مواردی است که در صورت وقوع، شرکت بیمه خسارات وارد شده رو تقبل نخواهد کرد.

چند نکته رو راجب بیمه نامه حوادث انفرادی سامان بدون:

برای خرید بیمه حوادث انفرادی سامان روی لینک کلیک کنید.

خرید بیمه حوادث انفرادی با پوشش کرونا اطلاعات بیمه حوادث انفرادی با پوشش کرونا