نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه آتش سوزی سامان چیست؟

بیمه آتشسوزی سامان چیست

با اینکه آمار آتش سوزی منازل مسکونی 57% رو به افزایش بوده، اما هنوز افرادی هستن که نمی دونن بیمه آتش سوزی سامان چیست؟ و چقدر می تونه بهشون کمک کنه! آتشسوزی یکی از قدیمی ترین حادثه هایی هست که می تونه در یه لحظه به سلامتی و سرمایه شما آسیب بزنه. امروزه استراتژی هایی مثل نصب سیستم های اعلام حریق و اطفای حریق در مقابل آتش سوزی وجود داره، با این حال آتشسوزی امری غیر قابل پیشگیری هست! پس باید طوری برنامه ریزی کنیم که در صورت وقوع این حادثه، خسارت کمتری به ما وارد بشه. با تهیه بیمه نامه آتشسوزی سامان اگه منزل، انبار، … شما دچار آتشسوزی شد، شرکت بیمه خسارت های وارد شده رو تا حد مجاز به شما پرداخت می کنه. این رو هم اضافه کنم که بیمه آتش سوزی سامان علاوه بر آتشسوزی حادثه های دیگه ای رو هم تحت پوشش قرار میده. برای آشنایی بیشتر با این بیمه نامه و پوشش های آن ادامه مقاله رو مطالعه کنید.

بیمه آتش سوزی سامان چه مواردی را تحت پوشش قرار میدهد

با تهیه این بیمه نامه، تحت پوشش های اصلی بیمه آتشسوزی سامان قرار می گیرید. که این پوشش ها شامل موارد زیر است:

چه موارد تحت پوشش بیمه آتشسوزی سامان قرار دارد؟

و پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی سامان چیست

برای دریافت پوشش های اضافی بیمه آتش سوزی سامان، مبلغ بیشتری پرداخت می کنید و در مقابل حوادث ذکر شده حمایت خواهید شد.

انواع بیمه اتشسوزی سامان

بیمه آتشسوزی منازل و مجتمع مسکونی سامان

بیمه آتش سوزی منازل و مجتمع مسکونی

تقریبا توی ذهن همه، خونه منطقه ای امن برای زندگی کردن هست! و از زمان قدیم همه برای به دست آوردنش تلاش میکنن.

اما با شرایط اقتصادی حال حاضر خیلی سخت میشه یه خونه تهیه کرد، پس طبیعیه بعد از به دست آوردنش، ازش خیلی محافظت کنی. بیمه منازل مسکونی سامان از سرمایه شما محافظت می کنه! زمانی که پیشامدی مثل آتش سوزی پیش بیاد و خسارتی به شما وارد بشه، شرکت بیمه مبلغی تا سقف تعیین شده در بیمه نامه به شما پرداخت می کنه. بیمه نامه ای تحت عنوان بیمه نامه طرح خانه امن سامان تهیه شده که تقریبا تمام آسیب های احتمالی رو تحت پوشش قرار میده. علاوه بر پوشش های اصلی بیمه آتشسوزی سامان، موارد دیگری تحت حمایت این طرح قرار گرفته:

پرداخت حق بیمه جزیی برای محافظت از سرمایه یا پرداخت هزینه های سنگین برای جبران خسارت بعد از بروز حادثه؟ بنظر شما با این تورم و شرایط اقتصادی کدام مقرون به صرفه تره؟

بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی سامان

مدیر و مدبر بودن کار هر کسی نیست! کارخانه ای که هدف مدیر آن فقط سود دهی هست یا کارخانه ای که مدیر آن در کنار سود دهی بقای کارخانه براش مهمه؟ بنظر شما کدوم بهتره؟ مدیری موفق هست که علاوه بر سود دهی و افزایش سرمایه خود به بقای کارخانه خود اهمیت بده، به همه پیشامد های احتمالی فکر میکنه و به گونه ای برنامه ریزی میکنه که در شرایط سخت و پیشامد های ناگوار، کمترین آسیب به سرمایه اش وارد بشه. با تهیه بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی سامان همه دارایی کارخانه شما اعم از: ساختمان، ماشین آلات، مواد اولیه، ابزارآلات، تجهیزات، اثاثیه و لوازم اداری در مقابل حوادث ذکر شده در قسمت های بالا، تحت حمایت قرار می گیره.

بیمه آتش سوزی مراکز غیرصنعتی سامان

حادثه ساختمان پلاسکو تهران رو یادتونه؟ تقریبا همه کسب و کار های اون ساختمان نابود شد و هیچ مقصری برای این حادثه پیدا نشد! ممکنه اینجور حادثه ها برای همه ما اتفاق بیوفته ولی قبل از بروز هر حادثه ای، بهتره براش برنامه ریزی کنیم تا فشار کمتری بهمون وارد بشه. میتوانید برای همه مراکز غیر صنعتی مثل فروشگاه، مجتمع تجاری، بیمارستان، تعمیرگاه و.... بیمه نامه آتشسوزی مراکز غیر صنعتی سامان رو تهیه کنید و سرمایه خود (بنا و ساختمان، تاسیسات، اثاثیه و حتی دکوراسیون داخلی) رو در مقابل حادثه های ذکر شده در قسمت های بالا پوشش دهید.

مزیت های بیمه آتش سوزی سامان چیست

استثنائات بیمه آتشسوزی سامان

چه حوادثی تحت پوشش بیمه آتشسوزی سامان قرار نمیگیرن

در صورت انجام هر کدام از موارد زیر توسط بیمه گذار، بیمه آتش سوزی باطل خواهد شد و حق بیمه پرداخت شده استرداد نخواهد شد

وظایف بیمه گذار در صورت بروز حادثه

عوامل موثر بر نرخ و قیمت بیمه اتشسوزی سامان

مدت اعتبار بیمه آتشسوزی سامان چقدر است

مدت اعتبار بیمه آتشسوزی سامان یک ساله هست، اما با درخواست بیمه گذار امکان تهیه بیمه نامه بصورت بلند مدت و همچنین کوتاه مدت نیز وجود دارد.

شرایط فسخ بیمه نامه آتش سوزی سامان

اگه بیمه گذار به هر دلیلی مایل به نگهداری بیمه نامه نباشه، می تونه بیمه نامه رو فسخ کنه. در این شرایط بیمه گر در با نظر گرفتن مدت اعتبار بیمه نامه، حق بیمه مدت سپری شده رو حساب کرده و مابتفاوتش رو به بیمه گذار پرداخت خواهد کرد.

و اگه بیمه گذار تخلفی انجام داد که بیمه گر با در نظر گرفتن قوانین، اجازه فسخ بیمه نامه رو داشته باشه، بیمه گر می تونه با اخطار 10 روزه بیمه نامه رو فسخ کنه و به بیمه گذار اعلام کنه.

مهلت پرداخت خسارت بیمه آتشسوزی سامان

بیمه گر موظف هست ظرف مدت 4 هفته پس از اعلام خسارت از جانب بیمه گذار، مبلغ خسارت را به او پرداخت کند.

بیمه سامان انتقال بیمه نامه آتشسوزی به مکان دیگر رو قبول می کنه

بله، در صورتی که شما در منزل جدیدی مستقر شدید و بیمه اتش سوزی سامان شما اعتبار داشت، میتونید با اعلام به شرکت بیمه و صدور الحاقیه بیمه نامه رو از مکان قبلی به مکان جدید انتقال دهید.

برای دریافت هزینه های درمانی از بیمه آتش سوزی سامان چه مدارکی لازم است

شرایط و نکات بیمه آتشسوزی سامان رو در اختیار شما گذاشتیم، هرچه دیر تر اقدام به خرید بیمه آتسشوزی سامان کنید این خود شما هستین که ضرر کردید

خرید بیمه آتش سوزی مسکونی، صنعتی و غیر صنعتی اطلاعات بیمه آتش سوزی مسکونی، صنعتی و غیر صنعتی