نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه سرقت گوشی همراه

بیمه سرقت گوشی

اگر تا به حال تجربه سرقت موبایل را نداشته اید، قطعا از اهمیت بیمه سرقت گوشی مطلع نیستید! با توجه به افزایش آمار نگران کننده سرقت تلفن همراه، بهترین انتخاب تهیه بیمه موبایل می باشد. در صورت دزدیده شدن تلفن همراهتان، بازیابی آن دشوار بوده و تقریبا امکان پذیر نمی باشد. با سرقت گوشی همراه، علاوه بر آنکه تمام اطلاعات خود را از دست میدهید؛ ضرر مالی زیادی نیز به شما وارد خواهد شد. در چنین شرایطی بیمه سرقت موبایل، در خرید تلفن همراه شما را حمایت خواهد کرد. در سال های قبل بیمه سامان سرقت موبایل بیمه گذار را تنها با شرط شکست حرز جبران می کرد. اما امروزه با ارائه طرح های متعدد جبران سرقت موبایل به هر علت نیز امکان پذیر می باشد.

سرقت با شکست حرز چیست

بیمه گر تنها در زمانی خسارت وارد شده را جبران خواهد کرد که سرقت موبایل با شکست حرز رخ دهد. شکست حرز در اصطلاحات بیمه ای به این معناست که سارق برای سرقت موبایل شما، به زور متوسل شود. بطور مثال با شکسته شدن مانعی مثل شیشه خودرو، قفل، پنجره و… گوشی همراه ربوده شود.

شرایط سرقت بیمه موبایل

بیمه سرقت موبایل با شکست حرز

مدارک لازم برای دریافت خسارت بيمه سرقت گوشي با شکست حرز

در صورت وجود شرط بیمه گر (سرقت با شکست حرز)، بیمه گذار می تواند با ارائه مدارک زیر برای دریافت خسارت بیمه سرقت تلفن همراه به شرکت بیمه مراجعه نماید:

سرقت کامل بیمه میشود یا شامل شرط و شروطی هنگام سرقت هست؟

بیمه سامان سرقت کامل تلفن همراه را تحت پوشش قرار می دهد؛ اما برای دریافت خسارت ارائه مدارک مبنی بر سرقت با شکست حرز الزامیست.

سرقت حرز یعنی چه نوع سرقتی؟

سرقت با شکست حرز یعنی سارق برای دزدیدن گوشی همراه شما مانعی را از سر راه خود بر دارد مثل شکست شیشه ها، قفل درب و…

بیمه سرقت موبایل چگونه است؟

بیمه دزدی گوشی، هنگام ربوده شدن تلفن همراه شما، خسارت وارد شده را پس از کسر فرانشیز به شما پرداخت خواهد کرد.

در زمانی که موبایل به سرقت میرود چگونه خسارت وارده جبران می گردد؟

در زمان سرقت موبایل شما باید کارتن گوشی خود را به همراه گزارش پلیس به اداره خسارت بیمه تحویل دهید تا خسارت شما توسط بیمه سرقت گوشی موبایل جبران شود.

اطلاعات بیمه تجهیزات الکترونیک خرید بیمه گوشی موبایل اطلاعات بیمه گوشی موبایل