نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه سرقت گوشی همراه

بیمه سرقت گوشی

با توجه به افزایش آمار نگران کننده سرقت موبایل، تهیه بیمه سرقت گوشی بهترین راه برای پیشگیری از خسارت های احتمالی است. هر چقدر فرد محتاط و محافظه کاری باشید، باز هم ممکن است موبایل شما به سرقت برود. مدت اعتبار این بیمه نامه یک سال است، اگر در این مدت موبایل شما دزدیده شود شرکت بیمه موظف به پرداخت خسارت وارد شده به بیمه گذار می باشد. در زمان پرداخت خسارت وارد شده، بیمه گذار موظف به پرداخت فرانشیز بیمه موبایل خواهد بود؛ فرانشیز سرقت موبایل 40% می باشد، درواقع بیمه شده 40% از کل غرامت وارد شده را پرداخت خواهد کرد و 60% مابقی بر عهده بیمه گر می باشد. لازم به ذکر است شرکت بیمه در زمانی خسارت وارده را تقبل خواهد کرد که سرقت با شکست حرز رخ داده باشد؛ در غیر این صورت بیمه گر هیچ مسئولیتی در قبال بیمه گذار نخواهد داشت. شکست حرز به این معنی است که سارق برای دزدیدن موبایل شیشه اتومبیل شما را بشکند و یا بیمه گذار دچار آسیب شود و حوادث این چنینی…

بیمه سرقت موبایل سامان چقدر برای شما می تواند مفید باشه؟

متاسفانه امروزه سرقت و دزدی موبایل روز به روز در حال افزایش است، این آمار با توجه به شرایط اقتصادی برای اغلب افراد جامعه ناخوشایند است . اگر گوشی شما دزدیده شود، هیچ گارانتی و یا سرویس پشتیبانی شما را حمایت نخواهد کرد؛ جز بیمه سرقت موبایل سامان . لازم به ذکر است؛ استفاده از بیمه سرقت تلفن همراه با وجود شرایط زیر برای بیمه گذار امکان پذیر می باشد:

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه سرقت گوشی با شکست حرز:

در صورت وجود شرط بیمه گر(سرقت با شکست حرز)، بیمه گذار می تواند با ارائه مدارک زیر برای دریافت خسارت به شرکت بیمه مراجعه نماید:

چند نکته پایانی

اطلاعات بیمه تجهیزات الکترونیک خرید بیمه گوشی موبایل اطلاعات بیمه گوشی موبایل