نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه گوشی موبایل آیفون

بیمه گوشی موبایل آیفون

اگر هنوز برای تهیه بیمه گوشی موبایل آیفون مردد هستید، این مقاله را بخوانید! روزانه بطور میانگین حدود 160 تلفن همراه به سرقت می رود؛ این در حالیست که نیم بیشتری از سارقین موبایل شناسایی نخواهند شد. هر چقدر هم فرد محتاط و محافظه کاری باشید، در معرض سرقت موبایل قرار خواهید گرفت.

علاوه بر سرقت موبایل، خطرات احتمالی دیگری مانند شکستن ال سی دی، ضرب خوردگی، آب دیدگی و… برای موبایل آیفون وجود دارد.با توجه به وارداتی بودن برند آیفون در ایران، افراد جامعه هزینه های زیادی برای خرید گوشی آیفون پرداخت خواهند کرد. بدیهی است حفاظت از موبایل آیفون به یکی از دغدغه های مردم تبدیل شده است؛ چرا که برای تعمیرات موبایل باید هزینه های گرافی پرداخت کنند.

چرا گوشی شما نیاز به بیمه شدن دارد

با در نظر گرفتن خطرات احتمالی موبایل، می توانید بگوید چرا گوشی شما نیاز به بیمه شدن دارد؟

پاسخ این سوال روشن است! فرض کنید مدل گوشی شما آیفون 13 است، قیمت این مدل در بازار ایران با توجه به نوسانات قیمت دلار، بین 35 الی 41 میلیون تومان است. اگر ال سی دی تلفن شما آسیب ببیند برای تعمیر آن باید حداقل 10 میلیون تومان هزینه کنید. و یا فرض کنید تلفن همراه شما به سرقت برود.

بیمه موبایل جز یکی از بهترین بیمه تجهیزات الکترونیک می باشد. بیمه گوشی بیمه سامان 60% خسارت جزئی وارد شده به LSD و خسارت کلی سرقت موبایل را پرداخت خواهد کرد. با تهیه این بیمه نامه در هنگام بروز پیشامد های احتمالی، شرکت بیمه بیمه گذار را حمایت خواهد کرد؛ و به بیمه گذار برای جبران خسارات وارده فشار کمتری وارد خواهد شد. لازم به ذکر است پوشش های بیمه موبایل در همین دو مورد خلاصه نخواهد شد.

پوشش های بیمه موبایل آیفون

بیمه گذار با تهیه بیمه گوشی تحت حمایت پوشش های بیمه موبایل آیفون قرار خواهد گرفت:

شرایط بیمه گوشی آیفون

بیمه سامان شرایط بیمه گوشی آیفون را به گونه طراحی کرده است تا امکان تهیه بیمه نامه برای گوشی های نو و کارکرده وجود داشته باشد. در حال حاضر به روز ترین مدل های آیفون (13 و 13 پرومکس) نیز بیمه خواهند شد. بیمه گر مطابق با ارزش روز موبایل، تلفن همراه شما را بیمه می کند. برای آگاهی از شرایط عمومی بیمه موبایل کلیک کنید.

هزینه بیمه گوشی آیفون

99 درصد از مراجعین در رابطه با هزینه بیمه گوشی آیفون سوال می پرسند. قیمت بیمه گوشی برای هر موبایل متفاوت است؛ قیمت بیمه موبایل سامان به عواملی مثل تاریخ تولید موبایل، میزان سلامت گوشی همراه، ارزش روز موبایل و… بستگی دارد. برای تعیین قیمت دقیق بیمه موبایل، کافیست در صفحه استعلام بیمه موبایل، اطلاعات دقیق تلفن همراه خود را وارد کنید.

بیمه گوشی اپل

تفاوت گارانتی با بیمه گوشی موبایل آیفون در چیست

تفاوت گارانتی با بیمه گوشی موبایل آیفون در چیست؟ با وجود گارانتی و پشتیبانی های شرکت آیفون این سوال در ذهن اغلب بیمه گذاران به وجود خواهد آمد. شرکت آیفون در مدت معینی مشتریان خود را تحت حمایت گارانتی و پشتیبانی قرار خواهد داد. از گارانتی موبایل تنها برای رفع عیوب ذاتی موبایل استفاده می شود. خطراتی مثل آب خوردگی، سرقت، بلایای طبیعی، نوسانات برق و… تحت پوشش گارانتی قرار نخواهد گرفت. این در حالیست که افراد با تهیه بیمه موبایل می تواند در مقابل خطرات احتمالی ذکر شده ایمن گردند؛ مدت اعتبار این بیمه نامه یک ساله است و بیمه گذار می تواند هر سال برای تمدید بیمه موبایل اقدام کند.

چگونه گوشی موبایل خود را بیمه کنیم

قطعا پس از آگاهی از اهمیت بیمه موبایل خواهید پرسید، چگونه گوشی موبایل خود را بیمه کنیم؟ بیمه سامان شرایطی را برای بیمه گذاران فراهم کرده است تا بتوانند در هر لحظه و هر مکان بیمه موبایل را تهیه کنند. کافیست در صفحه خرید بیمه موبایل، اطلاعات دقیق گوشی همراه را خود را وارد کرده و در عرض یک ساعت بیمه گوشی موبایل را تهیه کنید.

برای خرید بیمه گوشی موبایل آیفون چه مدارکی احتیاج است ؟

برای خرید بیمه گوشی موبایل آیفون شما باید تصویر کارتن گوشی خود را به همراه تصویر فاکتور خرید گوشی را برای ما ارسال نمایید .

در صورتی که موبایل آیفون خریده باشم آیا خسارت شکست ال سی دی پرداخت میشه ؟

بله در صورتی که بیمه گوشی موبایل آیفون بخرید خسارت تعمیرات تا 80 درصد و سرقت و آسیب کلی تا 60 درصد پرداخت میشه.

اطلاعات بیمه تجهیزات الکترونیک خرید بیمه گوشی موبایل اطلاعات بیمه گوشی موبایل