نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه لب تاب سامان

بیمه لب تاب 

اگر نگاهی به لیست قیمت لب تاب کنید متوجه خواهید شد عاقلانه ترین کار تهیه بیمه لب تاب می باشد. هر چقدر هم با احتیاط از لب تاب خود استفاده کنید، باز هم ممکن است بر اثر نوسانات برق و حوادث غیر قابل پیش بینی، لب تاب شما دچار آسیب شود. با توجه به نوسانات قیمت ها و شرایط اقتصادی جامعه در هنگام تعویض و تعمیر لب تاب، دچار فشار مالی زیادی خواهید شد. با تهیه بیمه تجهیزات الکترونیکی سامان، تمامی دستگاه های الکترونیکی من جمله لب تاب تحت پوشش این بیمه نامه قرار خواهند گرفت؛ در صورت بروز هر حادثه و صدمه شرکت بیمه تا سقف تعیین شده در بیمه نامه خسارت وارده را تقبل خواهد کرد.

خطرات تحت پوشش بیمه لب تاب

افراد جامعه با تهیه بیمه تجهیزات الکترونیکی، در هنگام بروز خطرات تحت پوشش بیمه لب تاب از سوی شرکت بیمه حمایت خواهند شد:

استثنائات بیمه لب تاب

در کنار تمامی پوشش های کاربردی این بیمه نامه، استثنائات بیمه لب تاب نیز وجود دارد؛ شرکت بیمه در قبال خسارت های زیر مسئولیتی نخواهد داشت:

بیمه نامه لب تاب سامان

مدت اعتبار بیمه نامه لب تاب

امکان استفاده از پوشش ها در مدت اعتبار بیمه نامه مقدور است؛ مدت اعتبار بیمه نامه لب تاب یک ساله است و در پایان اعتبار آن بیمه گذار می تواند برای تمدید بیمه لب تاب اقدام نماید. لازم به ذکر است بیمه گذار در مدت زمان بیمه نامه فقط یک بار می تواند از پوشش های بیمه نامه لب تاب استفاده کند.

فرانشیز بیمه لب تاب

شرکت بیمه برای جبران خسارت وارد شده مبلغی تحت عنوان فرانشیز بیمه لب تاب، از بیمه گذار دریافت خواهد کرد. در واقع شرکت بیمه بخش قابل توجهی از خسارت وارده را تقبل خواهد کرد و مابقی آن بر عهده بیمه گذار می باشد. مبلغ فرانشیز به نسبت میزان خسارت تعیین خواهد شد:

نحوه دریافت خسارت بیمه لب تاب

توصیه میکنیم قبل از بروز خسارت از نحوه دریافت خسارت بیمه لب تاب مطلع شوید. پس از بروز حادثه در اسرع وقت به شعبات اصلی بیمه مراجعه کرده، و با ارائه کارت شناسایی معتبر، اصل بیمه نامه، لب تاب و جعبه آن به شرکت بیمه خسارت وارد شده را اعلام نمایید. فرم های مربوطه را تکمیل کرده و از شرکت بیمه نامه ای مبنی بر تعمیر لب تاب دریافت کنید. سپس برای تعمیر لب تاب به مراکز تخصصی تجهیزات الکترونیکی مراجعه کنید. بیمه گذار در ابتدا هزینه های مربوط به تعمیر و تعویض قطعات لب تاب را پرداخت خواهد کرد و با ارائه فاکتور رسمی، داغی قطعات تعمیر شده به شرکت بیمه، خسارت وارد شده را تا 7 روز بعد دریافت خواهد کرد.

اطلاعات بیمه تجهیزات الکترونیک