نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه تبلت سامان

بیمه تبلت

با توجه به افزایش ارز و بحران های اقتصادی آیا تهیه بیمه تبلت کار عاقلانه ایست؟ امروزه تبلت ها به دلیل داشتن صفحه نمایش بزرگ، وزن و سایز مناسب مورد استقبال اغلب افراد قرار گرفته است؛ اما در صورت صدمه دیدن آن باید هزینه های زیادی برای تعمیرات پرداخت شود. بیمه سامان جز معدود شرکت های بیمه ایست که با ارائه بیمه تجهیزات الکترونیک، تبلت بیمه گذاران محترم را حمایت خواهد کرد. افراد جامعه با تهیه این بیمه نامه شرکت بیمه را موظف به جبران خسارت های وارد شده به تبلت اعم از شکستگی، ضرب خوردگی، سرقت و… خواهند کرد. بدیهی است پرداخت حق بیمه، مقرون به صرفه تر از پرداخت هزینه های تعمیرات و تعویض تبلت می باشد.

خطرات تحت پوشش بیمه تبلت

بیمه گذار با تهیه بیمه تبلت، در مقابل خطرات تحت پوشش بیمه تبلت حمایت خواهد شد. در صورت وقوع خطراتی مثل آبدیدگی، شکستگی، نوسانات برق، آتش سوزی، سرقت با شکست حرز، انفجار، القا الکتریکی و… شرکت بیمه خسارت های وارده را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد.

استثنائات بیمه تبلت ( موارد خارج از پوشش بیمه تبلت)

در کنار پوشش های این بیمه نامه، استثنائات بیمه تبلت نیز وجود دارد. شرکت بیمه در برخی موارد هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. موارد خارج از پوشش بیمه تبلت عبارت اند از:

فرانشیز بیمه تبلت

درواقع شرکت بیمه تمام خسارت وارده را برعهده نخواهد گرفت و بخشی از آن بعنوان فرانشیز بیمه تبلت بر عهده بیمه گذار می باشد. فرانشیز بیمه نسبت به میزان شدت خسارت وارد شده تعیین خواهد شد:

پوشش های بیمه تبلت سامان

پیگیری خسارت بیمه تبلت

بیمه گذار پس از صدمه دیدن تبلت خود باید برای پیگیری خسارت بیمه تبلت به شرکت بیمه مراجعه کند؛ با ارائه کارت شناسایی معتبر، اصل بیمه نامه، تبلت و جعبه آن خسارت وارد شده را به بیمه گر اعلام نماید. پس از تکمیل فرم های مربوطه نامه ای از شرکت بیمه دریافت کرده و برای تعمیر تبلت به مراکز تخصصی تعمیرات مراجعه نماید. هزینه تعمیرات را پرداخت کرده و حداکثر تا 10 روز پس از دریافت نامه، فاکتور رسمی و داغی قطعات تعمیر شده را به شرکت بیمه تحویل دهد. شرکت بیمه ظرف مدت 7 روز هزینه تعمیر تبلت را پس از کسر فرانشیز به حساب بیمه گذار واریز خواهد کرد. در صورت سرقت تبلت گزارش پلیس مبنی بر تایید سرقت با شکست حرز الزامیست در غیر این صورت بیمه گر هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

مدارک دریافت خسارت سرقت با شکست حرز

شرکت بیمه فقط سرقت با شکست حرز را جبران خواهد کرد و در قبال سرقت های کیف زنی و قابل زنی مسئولیتی ندارد. مدارک لازم برای دریافت خسارت سرقت با شکست حرز به شرح زیر می باشد:

  1. گزارش پلیس مبنی بر تایید وقوع سرقت با شکست حرز.
  2. ثبت در سامانه همیاب24 و ارائه پرینت آن به شرکت بیمه.
  3. جعبه و کلیه لوازم جانبی تبلت اعم از شارژر، قلم هوشمند و…
  4. انتقال رجیستری تبلت به مالکیت شرکت بیمه.

چند نکته طلایی بیمه تبلت

اطلاعات بیمه تجهیزات الکترونیک