نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

جریمه دیر کرد بیمه شخص ثالث

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث 1401

بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث خودرو و موتور سیکلت از 27 تیرماه تا 15 مردادماه 1401

یکی از پیامدهای تمدید نکردن بیمه ثالث خودرو، پرداخت جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث است. حتی اگر هیچ استفاده ای از خودروتان ندارید، تهیه بیمه نامه شخص ثالث برای آن اجباریست. اگر بیمه گذار تمدید بیمه نامه را به تعویق بیندازد در زمان تهیه مجدد بیمه نامه، علاوه بر حق بیمه جدید موظف به پرداخت جریمه تمدید نکردن بیمه شخص ثالث است. بیمه گذار تنها در دو حالت می تواند این جرایم را پرداخت نکند:

جریمه پرداخت نکردن بیمه ثالث ماشین برای خودرو ها متفاوت است. عوامل مانند نوع کاربری خودرو، تعداد سیلندرها، ظرفیت بار ماشین و… در تعیین مبلغ جریمه موثر است. جریمه دیرکرد به صورت روزشمار محاسبه خواهد شد و حداکثر جریمه 365 روز معادل یک سال است؛ بطوریکه فرقی نمی کند در تمدید بیمه نامه شما یک یا دو سال وقفه افتاده است و حداکثر جریمه یک سال می باشد. لازم به ذکر است جریمه دیرکرد بیمه نامه شخص ثالث هیچ تاثیری در تخفیفات بیمه ای شما نخواهد داشت.

جرایم دیرکرد بیمه نامه شخص ثالث

بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث خودرو و موتور سیکلت از 27 تیرماه تا 15 مردادماه 1401

حتما کنجکاو هستید تا در مورد بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث خودرو و موتور سیکلت بیشتر بدانید! این طرح بخشودگی که به تازگی و از تاریخ 27 تیرماه تا پایان روز 15 مردادماه 1401 قابل اجرا شده است؛ با هدف کمک به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه امروزی و اقشار تحت فشار، در نظر گرفته شده است. طی این مدت جرائم مربوط به وسایل نقلیه موتوری که بیمه نامه شخص ثالث فعال نداشته و یا نسبت به تمدید آن اقدام نکرده اند، بخشیده می شود.بهتر است بدانید؛ تمامی دارندگان وسایل نقلیه موتوری، موتور سیکلت ها و ماشین آلات کشاورزی، تنها با خرید بیمه نامه ثالث یک ساله، از پرداخت جرائم معاف خواهند شد.خوشبختانه کلیه مالکین خودروهای شخصی و موتورسیکلت ها، می توانند به صورت آنلاین در جهت تمدید و تهیه بیمه نامه شخص ثالث اقدام نمایند.کافیست در این بازه زمانی، تاریخ تمدید بیمه نامه را دقیقا همان روزی که نسبت به تهیه آن اقدام کرده اند، اعلام نمایند.در صورتی که خودرو یا موتورسیکلت شما به دلیل عدم تمدید بیمه شخص ثالث به پارکینگ منتقل شده است، الان بهترین فرصت است تا از بخشودگی صد در صد این طرح بهره مند شوید.میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09220418244 تماس حاصل نمایید.

خرید بیمه شخص ثالث خودرو اطلاعات بیمه شخص ثالث خودرو