نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه شخص ثالث خودرو سمند

بیمه شخص ثالث سمند

قطعا تمامی صاحبان خودرو سمند از اجباری بودن بیمه شخص ثالث سمند مطلع هستند. اتومبیل سمند از خودروهای داخلی محسوب می شود که در سال 1381 به بازار خودرو های ایرانی راه پیدا کرد. این خودرو بعنوان خودرو سواری، تاکسی و… استفاده می شود و کاربرد نسبتا بالایی دارد. با توجه به استحکام بالای اتومبیل سمند ، در پی سانحه تصادف ممکن است به اشخاص ثالث خسارت های مالی و جانی وارد شود؛ بیمه شخص ثالث می تواند با ارائه پوشش های مالی و جانی، بیمه گذار را در جبران خسارات وارده حمایت کند. با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی جامعه، پرداخت مبلغ بیمه شخص ثالث سمند به صرفه تر از جبران خسارات ناشی از تصادفات است.

پوشش‌های بیمه شخص ثالث سمند

بیمه گذار با تهیه بیمه ثالث سمند، فرصت استفاده از پوشش های بیمه شخص ثالث سمند را خواهد داشت. با وقوع سانحه تصادف شرکت بیمه برای جبران خسارت مالی بیمه شخص ثالث، به راننده مقصر کمک خواهد کرد. هر خسارت مالی ناشی از تصادفات مانند صدمات اتومبیل فرد ثالث،تا سقف تعیین شده در بیمه نامه، بر عهده بیمه گر خواهد بود. در صورت بروز آسیب های جانی برای اشخاص ثالث اعم از شکستگی، نقص عضو، فوت و…، شرکت بیمه موظف به پرداخت خسارت جانی بیمه شخص ثالث است. همچنین بیمه گذار با انتخاب پوشش حوادث راننده می تواند خسارت های جانی وارد شده به خودش را، تحت حمایت بیمه گر قرار بدهد؛ لازم به ذکر است استفاده از این پوشش در زمانی میسر است که بیمه گذار مقصر شناخته شود.

استثنائات پوشش‌های خسارت بیمه ثالث سمند

در برخی موارد بیمه گر هیچ مسئولیتی در جبران خسارت نخواهد داشت، استثنائات پوشش های خسارت بیمه ثالث سمند عبارت اند از:

بهترین بیمه شخص ثالث سمند

افراد مختلف معیار های متفاوتی در انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث سمند دارند. ممکن است ارزانترین قیمت بیمه شخص ثالث سمند، معیار بهترین بیمه نامه برای یک فرد باشد. توصیه می کنیم برای انتخاب بهترین بیمه خودرو سمند به موارد زیر توجه کنید:

بهترین بیمه شخص ثالث سمند

قیمت بیمه شخص ثالث سمند با تخفیف

یکی از عوامل موثر در مبلغ بیمه، درصد تخفیفات آن است. قیمت بیمه شخص ثالث سمند با تخفیف به دو صورت محاسبه خواهد شد:

محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث سمند

بیمه مرکزی سالیانه قیمت بیمه پایه را اعلام خواهد کرد، اما در محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث سمند فاکتورهای زیادی دخیل هستند و در افزایش یا کاهش قیمت بیمه شخص ثالث سمند موثر خواهند بود:

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث سمند

بیمه گذار می تواند در کنار مراجعه حضوری، خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث سمند را انجام دهد.

اطلاعات بیمه نامه قبلی، اتومبیل خود را در قسمت خرید بیمه شخص ثالث وارد کنید تا در اسرع وقت بیمه شخص ثالث سمند برای شما صادر گردد.خرید بیمه شخص ثالث خودرو اطلاعات بیمه شخص ثالث خودرو