نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه نامه شخص ثالث خودرو تندر 90

بیمه شخص ثالث تندر ال90

خودرو تندر 90 به دلیل شتاب بالا و استهلاک کم، طرفدار زیادی دارد. بیمه شخص ثالث تندر ال90 همانند بیمه ثالث خودروهای دیگر اجباریست؛ نداشتن آن عواقب جبران ناپذیری مثل توقیف خودرو، پرداخت جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث، جرایم راهنمایی و رانندگی و… برای راننده خواهد داشت. بیمه شخص ثالث خسارت های مالی و جانی وارد شده به اشخاص ثالث را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه جبران خواهد کرد. همچنین بیمه گذار با تهیه پوشش حوادث راننده، شرکت بیمه را موظف به جبران خسارت های جانی وارد شده به راننده مقصر خواهد کرد.

پوشش های بیمه شخص ثالث تندر ال 90

شرکت بیمه با دریافت حق بیمه شخص ثالث، پوشش های بیمه شخص ثالث تندر ال 90 را به بیمه گذار ارائه خواهد داد:

استثنائات پوشش های بیمه شخص ثالث تندر ال 90

استثنائات پوشش های بیمه شخص ثالث تندر ال 90، مواردی هستند که شرکت بیمه هیچ مسئولیتی در قبال آنها نخواهد داشت و بر عهده بیمه گذار می باشد:

بیمه نامه شخص ثالث خودرو تندر 90

محاسبه قیمت بیمه ثالث تندر ال ۹۰

قیمت بیمه ثالث خودرو ها متغیر است. فاکتورهای زیادی در محاسبه قیمت بیمه ثالث ال 90 دخیل هستند و بر افزایش یا کاهش قیمت بیمه نامه تاثیر دارند؛ برخی از این عوامل عبارتند از:

بهترین بیمه شخص ثالث تندر ال 90

معیار بیمه گذاران برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث تندر ال 90، متفاوت است. اما توصیه می کنیم بیمه نامه ای با سقف تعهدات بالا انتخاب کنید؛ تا در زمان جبران خسارت مجبور به پرداخت مابقی خسارت نشود. شرکت بیمه خسارت های مالی و جانی را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد و مابقی خسارت بر عهده بیمه گذار خواهد بود؛ بدیهی است پرداخت حق بیمه بیشتر، به صرفه تر از پرداخت خسارت می باشد.

خرید بیمه شخص ثالث تندر ال 90

در سال های گذشته بیمه گذاران برای خرید بیمه شخص ثالث تندر ال 90 به شرکت بیمه مراجعه می کردند اما امروز خرید بیمه شخص ثالث بصورت اینترنتی نیز میسر است؛ با تکمیل اطلاعات خودرو و بیمه نامه قبلی در صفحه خرید بیمه شخص ثالث، در کمتر از چند ساعت بیمه نامه شما صادر خواهد شد.

خرید بیمه شخص ثالث خودرو اطلاعات بیمه شخص ثالث خودرو