نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه نامه شخص ثالث خودرو 405

بیمه شخص ثالث پژو 405

پژو 405 جز خودروهای قدیمی و شناخته شده است؛ از این رو بیمه شخص ثالث پژو 405 متقاضی زیادی دارد. اتومبیل پژو 405 به عنوان تاکسی، ماشین های دولتی، خودرو شخصی کاربرد قابل توجهی داشته؛ بدیهی است هر چه میزان استفاده از یک اتومبیل بیشتر باشد آمار تصادف آن بیشتر خواهد بود. با تهیه بیمه شخص ثالث، شرکت بیمه خسارات های ناشی از تصادف که به اشخاص ثالث وارد می شود را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد. داشتن بیمه ثالث اتومبیل اجباریست و نداشتن آن غرامت های زیادی به همراه خواهد داشت.

چه مواردی تحت پوشش بیمه شخص ثالث پژو 405 قرار می گیرند؟

با توجه به اجباری بودن این بیمه، چه مواردی تحت پوشش بیمه شخص ثالث پژو 405 قرار می گیرند؟ پوشش مالی بیمه ثالث، خسارت مالی های وارده به اشخاص ثالث، مثل جبران هزینه تعمیرات خودرو را جبران خواهد کرد. و پوشش جانی بیمه شخص ثالث هزینه های درمان، شکستگی، نقص عضو، فوت افراد ثالث را تقبل خواهد کرد. توجه داشته باشید شرکت بیمه برای جبران غرامت تا سقف ذکر شده در بیمه نامه، به بیمه گذار خواهد کرد و مابقی هزینه ها بر عهده بیمه گذار است. توصیه میکنیم در زمان تهیه بیمه نامه پوشش مالی بالایی را انتخاب کرده تا از تعهدات کامل تری استفاده کنید.

پوشش های بیمه شخص ثالث پژو 405

قیمت بیمه شخص ثالث پژو 405

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، بیمه گذاران به دنبال ارزانترین قیمت بیمه شخص ثالث پژو 405 خواهند رفت. بیمه مرکزی ابتدای هر سال قیمت بیمه پایه را تعیین خواهد کرد. شما می توانید از این لینک قیمت به روز بیمه شخص ثالث پژو 405 را مشاهده و خرید نمایید؛ اما موارد زیادی در تعیین نرخ بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ دخیل خواهند بود:

تخفیف بیمه شخص ثالث پژو 405

برای بیمه گذاری که سالی بدون تصادف و خسارت داشته باشند، تخفیف بیمه شخص ثالث پژو 405 لحاظ خواهد شد. اگر بیمه گذار در مدت اعتبار بیمه نامه برای دریافت خسارت به شرکت بیمه مراجعه نکرده باشد، در هنگام تمدید بیمه می تواند از تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث استفاده نماید. هرچه تعداد سال های بدون خسارت بیمه گذار بیشتر باشد به مراتب درصد تخفیف نیز بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است امکان انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث وجود دارد، برای اطلاعات کاملتر شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث را مطالعه کنید.

بهترین بیمه شخص ثالث پژو 405

برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث 405 باید به مواردی مثل سطح توانگری، تعداد مراکز پرداخت خسارت، میزان رضایتمندی بیمه گذاران، سقف تعهدات مالی، میزان تخفیفات و… شرکت بیمه مورد نظر توجه کنید. لازم به ذکر است ارزانترین بیمه نامه، بهترین بیمه شخص ثالث نخواهد بود؛ چرا که شرکت بیمه هنگام وقوع حادثه متناسب با حق بیمه های دریافتی، بیمه گذار را حمایت خواهد کرد؛ و زمانیکه خسارت وارده به افراد زیاد باشد شرکت بیمه تا سقف تعیین شده در بیمه نامه، بیمه گذار را حمایت می کند و جبران مابقی خسارت بر عهده بیمه گذار خواهد بود. به همین خاطر بهترین بیمه شخص ثالث بیمه نامه ایست که کاملترین میزان پوشش مالی را در اختیار بیمه گذار قرار بدهد.

خرید بیمه شخص ثالث پژو 405

در سال های قبل خرید بیمه شخص ثالث پژو 405 به صورت حضوری انجام می شد اما امروزه شرکت های بیمه برای رفاه بیمه گذاران خرید بیمه شخص ثالث را بصورت اینترنتی نیز انجام می دهند. کافیست بیمه گذار در قسمت خرید بیمه شخص ثالث اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و مراحل فرآیند صدور بيمه شخص ثالث را سپری کند.

خرید بیمه شخص ثالث خودرو اطلاعات بیمه شخص ثالث خودرو