نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه نامه شخص ثالث پژو 206

بیمه شخص ثالث پژو 206

دارندگان خودرو 206 موظف به تهیه بیمه شخص ثالث پژو 206 هستند. پژو 206 به دلیل ظاهر اسپرتش خواهان زیادی دارد؛ در کنار فاکتور های ایمنی خودرو، شتاب نسبتا بالای آن مورد استقبال نسل جوان قرار گرفته است. اما بدیهی است سرعت بالا منجر به تصادف و خسارت های جبران ناپذیر می شود. بیمه شخص ثالث بیمه نامه ای اجباریست که خسارت های مالی و جانی ناشی از سانحه تصادف را جبران خواهد کرد. لازم به ذکر است نداشتن این بیمه نامه بازتاب های زیادی مثل توقیف خودرو، پرداخت جرایم و…برای راننده اتومبیل به دنبال خواهد داشت.

پوشش های بیمه شخص ثالث ۲۰۶

رانندگان پژو 206 با تهیه بیمه ثالث، پوشش های بیمه شخص ثالث 206 را دریافت خواهند کرد:

پوشش های بیمه شخص ثالث 206

استثنائات بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

بیمه گر در قبال برخی خسارت ها مسئولیتی نخواهد داشت. استثنائات بیمه شخص ثالث پژو 206 عبارت اند از:

سقف تعهدات بیمه شخص ثالث پژو 206

قبل از تهیه بیمه نامه به سقف تعهدات بیمه شخص ثالث پژو 206 توجه نماید. بیمه گذار متناسب با حق بیمه پرداختی، تعهداتی را از شرکت بیمه دریافت خواهد کرد؛ بدیهی است هر چه مبلغ حق بیمه پرداختی شما بیشتر باشد از تعهدات کاملتری بهره مند خواهید شد. بصورت کلی حداقل و حداکثر پوشش مالی بیمه شخص ثالث خودرو 206 به ترتیب 20 و 400 میلیون تومان می باشد اما برای اطلاعات دقیق تر لینک زیر را باز کنید.

سقف خسارت بیمه شخص ثالث چیست؟

محاسبه نرخ و قیمت بیمه ثالث ۲۰۶

بیمه مرکزی هر سال نرخ بیمه پایه را اعلام می کند اما برای محاسبه نرخ و قیمت بیمه ثالث 206 فاکتور های زیادی وجود دارد که در کاهش و افزایش قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ موثر هستند. کاربرد ، مدل، سال ساخت، تیپ پژو 206 در تعیین حق بیمه آن اهمیت خواهد داشت. در صورتیکه بیمه گذار دارای تخفیف عدم خسارت باشد، متناسب با سال هایی که از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکرده از تخفیف بیمه ثالث استفاده خواهد کرد. همچنین با افزایش میزان پوشش مالی بیمه شخص ثالث، حق بیمه پرداختی بیمه گذار افزایش پیدا خواهد کرد. مدت اعتبار بیمه نامه نیز در تعیین قیمت بیمه ثالث 206 تاثیر گذار خواهد بود و پیشنهاد شرکت بیمه به مراجعین خود، بیمه شخص ثالث بلند مدت (یک ساله) می باشد.

استعلام بیمه شخص ثالث پژو 206

در سال های قبل بیمه شده برای استعلام بیمه شخص ثالث پژو 206، باید به نمایندگی بیمه مراجعه می کرد اما امروزه استعلام بیمه ثالث به صورت آنلاین نیز انجام خواهد شد. کافیست در قسمت استعلام بیمه شخص ثالث، اطلاعات اتومبیل و بیمه نامه قبلی خود را وارد کنید و از قيمت بيمه شخص ثالث ٢٠٦ مطلع شوید.

خرید بیمه شخص ثالث خودرو اطلاعات بیمه شخص ثالث خودرو