نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه دنا 

بیمه بدنه دنا 

حادثه خبر نمی کند! توصیه می کنیم برای کاهش هزینه های تعمیرات خودرو دنا، بیمه بدنه دنا را تهیه کنید. خودرو دنا در سه مدل معمولی، پلاس و توربو پلاس توسط شرکت ایران خودرو تولید می شود. دنا به دلیل ظاهر زیبا، ایمن و مجهز، خواهان زیادی داشته؛ و نرخ فروش این اتومبیل روز به روز افزایش پیدا می کند. با توجه به افزایش قیمت خودرو و قطعات آن، بدیهی است هزینه تعمیرات و قطعات این اتومبیل افزایش می یابد. بیمه سامان با ارائه پوشش های بیمه بدنه خودرو، هزینه های خسارات وارده را کاهش می دهد. اما از آنجایی که تهیه بیمه بدنه اختیاریست، برخی افراد برای تهیه آن اقدام نمی کنند. انتخاب با شماست، پرداخت حق بیمه های مناسب و یا پرداخت هزینه های گزاف تعمیرات خودرو؟

پوشش های بیمه بدنه دنا

بیمه گذاران با تهیه بیمه بدنه ، پوشش های بیمه بدنه دنا را دریافت خواهند کرد. بیمه گر خسارات وارد شده را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه تقبل می کند. بیمه سامان به مشتریان خود پیشنهاد می کند، پوشش هایی با سقف تعهدات بالاتر را انتخاب کنند؛ تا در زمان بروز سانحه بیمه گر تعهدات کاملتری به بیمه گذار ارائه دهد. پوشش های بیمه بدنه به دو گروه اصلی و اضافی (الحاقی) تقسیم می شوند.

پوشش های اصلی بیمه بدنه دنا

پوشش های اصلی بیمه بدنه دنا برای تمامی بیمه گذاران یکسان می باشد. این پوشش ها عبارت اند از:

پوشش های اضافی بیمه بدنه دنا

بیمه گذاران با پرداخت حق بیمه بیشتر، تحت حمایت پوشش های اضافی بیمه بدنه دنا قرار خواهند گرفت. اگر چه تهیه این پوشش ها کاملا اختیاری است اما با توجه به نوسانات قیمت، تهیه آن واجب است. پوشش های الحاقی بیمه بدنه خودرو به شرح زیر می باشد:

موارد خارج از پوشش بیمه بدنه دنا

موارد خارج از پوشش بیمه بدنه بدنا به شرح زیر می باشد:

انتخاب بهترین شرکت بیمه‌گر برای خرید بیمه بدنه دنا

همواره اغلب مردم به دنبال انتخاب بهترین شرکت بیمه گر، برای خرید بیمه بدنه دنا هستند. بهتر است برای انتخاب بهترین شرکت بیمه به میزان توانگری بیمه گر، تعداد مراکز دریافت خسارت در سراسر کشور، سقف تعهدات، قیمت و میزان رضایت مشتریان دقت کنید. اما در مجموع بیمه گری با تعهدات بالا و کامل، گزینه مناسبی خواهد بود.

قیمت بیمه بدنه دنا

با توجه به مدل های مختلف این خودرو، قیمت بیمه بدنه دنا نیز متغیر است. عوامل موثر در تعیین قیمت بیمه بدنه دنا به شرح زیر می باشد:

همانطور که گفتیم دنا در سه مدل تولید می شود. قیمت بیمه بدنه دنا پلاس با قیمت بیمه بدنه دنا معمولی متفاوت است.

حق بیمه بدنه متناسب با سال ساخت خودرو افزایش پیدا خواهد کرد. برای خودرو های 15 سال به بالا مبلغی تحت عنوان کهنگی در نظر گرفته می شود.

در صورتیکه بیمه گذار از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکرده باشد، تخفیف عدم خسارت در بیمه نامه لحاظ خواهد شد. برای سال اول 25%، سال دوم 35%، سال سوم 45% و سال چهارم به بعد 60% تخفیف عدم دریافت خسارت در نظر گرفته می شود.

بیمه گذار می تواند با خرید نقدی بیمه بدنه، از تخفیف پرداخت نقدی استفاد کند.

قیمت خودرو دنا صفر با خودرو های کارکرده، متفاوت است. برای خودرو دنا صفر تا 3 ماه پس از خروج از کارخانه، این تخفیف لحاظ خواهد شد.

بیمه شده متناسب با پوشش های انتخابی، حق بیمه متفاوتی را پرداخت خواهد کرد. لازم بذکر است با انتخاب پوشش های بیشتر، حق بیمه بیشتر و تعهدات کاملتری را دریافت خواهد کرد.

استعلام و خرید بیمه بدنه دنا

امکان استعلام و خرید بیمه بدنه دنا، بصورت اینترنتی نیز وجود دارد؛ و نیازی به مراجعه حضوری مشتریان نمی باشد.کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه، اطلاعات مربوط به بیمه نامه قبلی و مشخصات خودرو را وارد کنید تا در عرض چند ساعت بیمه نامه شما صادر گردد.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو