نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه جیلی

بیمه بدنه جیلی

اگر از قیمت سرسام آور قطعات و تعمیرات خودرو جیلی خسته شده اید، بیمه سامان بیمه بدنه جیلی را به شما پیشنهاد می کند. خودرو جیلی در کشور چین تولید شده و به ایران صادر می شود. به همین علت برای تعمیر و تعویض قطعات خودرو باید هزینه های گزافی را پرداخت کنید. در هنگام بروز سانحه ای مانند تصادف، بیمه شخص ثالث خسارت های وارد شده به اشخاص ثالث را پرداخت خواهد کرد. اما جبران خسارت های مالی وارد شده به راننده مقصر بر عهده وی می باشد. بهترین انتخاب، تهیه بیمه بدنه خودرو می باشد. بیمه بدنه خسارت های وارد شده به خودرو فرد مقصر را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد.

پوشش های بیمه بدنه جیلی

بیمه گذار با پرداخت حق بیمه بدنه، تحت حمایت پوشش های بیمه بدنه جیلی قرار خواهد گرفت. پوشش های بیمه بدنه به دو گروه اصلی و الحاقی تقسیم می شوند.

پوشش های اصلی بیمه بدنه جیلی

بیمه شده با تهیه بیمه بدنه، تحت حمایت پوشش های اصلی بیمه بدنه جیلی قرار خواهد گرفت. این پوشش برای تمامی بیمه گذار یکسان می باشد:

پوشش های اضافی بیمه بدنه جیلی

بیمه گذار با توجه به شرایط خود، با پرداخت حق بیمه اضافی می تواند از پوشش های اضافی بیمه بدنه جیلی استفاده نماید. با توجه به قیمت بالای قطعات خودرو جیلی، بهتر است پوشش های الحاقی را نیز تهیه کنید:

استثنائات پوشش های بیمه بدنه جیلی

در کنار پوشش های کاربردی بیمه بدنه، استثنائات پوشش های بیمه بدنه جیلی نیز وجود دارد. شرکت بیمه در برخی موارد بیمه گذار را حمایت نخواهد کرد. جبران خسارت های زیر با بیمه بدنه امکان پذیر نمی باشد:

قیمت بیمه بدنه جیلی

قیمت بیمه بدنه جیلی برای هر خودرو متفاوت است. عوامل موثر در تعیین نرخ بیمه بدنه عبارت اند از:

بطور کلی هر چه سال ساخت خودرو شما بیشتر باشد، حق بیمه بیشتری باید پرداخت کنید. به خودروهای 15 سال به بالا، مبلغ اضافه تری تحت عنوان کهنگی تعلق می گیرد.

اگر بیمه گذار در طول مدت بیمه نامه، از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکرده باشد تخفیف عدم دریافت خسارت را دریافت خواهد کرد. درصد تخفیف در سال اول 25%، سال دوم 35%، سال سوم 45% و سال چهارم به بعد 60% می باشد.

در صورتیکه بیمه گذار بیمه نامه را به صورت نقدی تهیه کند، تخفیف نقدی را دریافت خواهد کرد.

هرچه ارزش خودرو بیشتر باشد، بیمه گذار باید حق بیمه بیشتری پرداخت کند.

هر چه پوشش های بیشتری را انتخاب کنید، حق بیمه بیشتری را پرداخت خواهید کرد.

استعلام و خرید بیمه بدنه جیلی

بیمه گذاران در کنار خرید حضوری بیمه بدنه می توانند، استعلام و خرید بیمه بدنه جیلی را بصورت اینترنتی نیز انجام بدهند. کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه اطلاعات بیمه نامه قبلی و خودرو را بصورت دقیق وارد کرده تا ظرف مدت چند ساعت بیمه نامه شما صادر گردد.

آیا در صورت داشتن بیمه شخص ثالث، لازم است که بیمه بدنه هم خریداری شود؟

بیمه شخص ثالث، فقط خسارت‌های مالی و جانی که برای اشخاص ثالث رخ داده است را جبران می کند. اما شخص مقصر حادثه می‌تواند با استفاده از بیمه بدنه، خسارت‌های مالی که در اثر حادثه به خودروی او وارد شده است را جبران کند.

بیمه بدنه چه خسارت‌هایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟

خسارت های ناشی از آتش سوزی، تصادف، واژگونی، سقوط، برخورد اشیا با خودرو و… تحت حمایت بیمه بدنه قرار می گیرند.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو