نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه تندر ال 90

بیمه بدنه تندر ال 90

حتماً می دانید؛ بیمه شخص ثالث خودرو خسارت وارده به مقصر را جبران نمیکند. اما بیمه بدنه تندر ال 90% تمامی خسارت های وارد شده به راننده مقصر را بر عهده خواهد گرفت. لازم به ذکر است بیمه بدنه خودرو کاملا اختیاریست و نداشتن آن عواقبی به همراه نخواهد داشت. اما داشتن آن نیز خالی از لطف نمی باشد؛ چرا که با توجه به اوضاع اقتصادی جامعه و افزایش باورنکردنی قیمت قطعات خودرو،در صورت نداشتن بودجه، در پرداخت هزینه های خودرو حتما با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. با پرداخت حق بیمه مناسب از پوشش های بیمه بدنه تندر ال 90 استفاده کنید و دیگر نگران هزینه تعمیرات خودرو نباشید.

پوشش های بیمه بدنه L90

بیمه گذاران در قبال حق بیمه های پرداختی، پوشش های بیمه بدنه L90 را دریافت خواهند کرد. توجه داشته باشید؛ هرچه میزان پوشش های انتخابی شما بیشتر باشد، شرکت بیمه تعهدات کامل تری به شما ارائه خواهد داد. پوشش های بیمه بدنه خودرو به دو گروه زیر تقسیم می شوند.

پوشش های اصلی بیمه بدنه ال 90

تمامی بیمه گذاران با پرداخت حق بیمه، از پوشش های اصلی بیمه بدنه ال 90 استفاده می کنند:

پوشش های اضافی بیمه بدنه خودروی L 90

بیمه گذاران بصورت کاملا اختیاری می توانند با پرداخت حق بیمه اضافه تر، پوشش های اضافی بیمه بدنه L 90 را دریافت کنند:

پوشش های بیمه بدنه تندر ال 90

مواردی که تحت پوشش بیمه بدنه ماشین تندر L90 نیست

فرقی نمی کند خودروی شما تندر ال 90 است یا پژوی 206،شرکت بیمه در برخی موارد بیمه گذار را حمایت نخواهد کرد. مواردی که تحت پوشش بیمه بدنه نیست، عبارت اند از:

نرخ و قیمت بیمه بدنه ال 90

قیمت بیمه بدنه خودرو ها متغییر است؛ عوامل موثر بر نرخ و قیمت بیمه بدنه ال 90 عبارت اند از:

استعلام و خرید بیمه بدنه تندر ال 90

بیمه سامان برای رفاه حال بیمه گذاران، استعلام و خرید بیمه بدنه تندر ال 90 را به صورت آنلاین نیز انجام می دهند. کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه اطلاعات بیمه نامه قبلی و خودرو را بصورت دقیق وارد کرده تا ظرف مدت چند ساعت بیمه نامه شما صادر گردد.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو