نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه پژو 206

بیمه بدنه پژو 206

اگر صاحب خودرو 206 هستید، با توجه به نوسانات قیمت قطعات خودرو، حتما بیمه بدنه پژو 206 را تهیه کنید. به دلیل شتاب بالا و کم مصرف بودن، خودرو 206 در نسل جوان خواهان زیادی دارد. شتاب بالا خودرو 206 موجب افزایش تصادف این اتومبیل شده است. با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی، بهترین راه تهیه بیمه بدنه پژو 206 می باشد. بیمه بدنه خودرو تمامی خسارت های وارده شده به بیمه گذار را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد. آیا پرداخت حق بیمه بدنه مقرون به صرفه تر از پرداخت هزینه گزاف قطعات خودرو نیست؟

خسارت های تحت پوشش بیمه بدنه 206

بیمه سامان پوشش های بیمه بدنه را به ازای حق بیمه های دریافتی ارائه میدهد. خسارت های تحت پوشش بیمه بدنه 206 به دو گروه تقسیم می شوند:

پوشش اصلی بیمه بدنه پژو 206

شرکت بیمه به هنگام بروز هر یک از خسارت های زیر به بیمه گذار کمک خواهد کرد و تا سقف تعیین شده در بیمه نامه خسارت وارده را جبران خواهد کرد:

پوشش های اضافی بیمه بدنه پژو 206

بیمه گذاران با پرداخت حق بیمه اضافه تر، در هنگام بروز هر یک از موارد زیر می توانند از بیمه بدنه سامان استفاده کنند:

استعلام بیمه بدنه پژو 206

استثنائات بیمه‌ بدنه اتومبیل 206

شرکت بیمه در برخی موارد بیمه گذار را حمایت نخواهد کرد. استثنائات بیمه بدنه اتومبیل 206 به شرح زیر می باشند:

استعلام قیمت بیمه بدنه پژو ۲۰۶

بیمه سامان برای رفاه حال بیمه گذاران، استعلام قیمت بیمه بدنه پژو 206 را بصورت آنلاین نیز انجام می دهد. کافیست در صفحه استعلام بیمه بدنه، اطلاعات بیمه نامه قبلی و خودرو خود را به صورت کامل وارد کرده و از مبلغ بیمه بدنه پژو 206 مطلع شوید.

عوامل موثر بر قیمت بیمه بدنه 206

همانطور که میدانید، نرخ بیمه بدنه پژو 206 متغیر است. عوامل موثر بر قیمت بیمه بدنه 206 عبارت اند از:

تخفیف بیمه بدنه 206

بیمه گذاران مبلغ کمتری برای خرید بیمه بدنه پرداخت خواهند کرد، اگر تخفیف بیمه بدنه 206 مشمول حال آنها بشود. تخفیفات بیمه ای به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم می شود. تخفیفات اصلی شامل تخفیفات خودرو صفر کیلومتر، خرید نقدی و تخفیف عدم خسارت می باشد. در صورتیکه بیمه شده از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکرده باشد، برای سال اول 25%، سال دوم 35%، سال سوم 45% و سال چهارم به بعد 60% به بیمه شده تخفیف عدم خسارت تعلق خواهد گرفت. تخفیفات فرعی نیز شامل تخفیف ارزش خودرو، مناطق آزاد، مناسبت ها و… می باشد.

خرید بهترین بیمه بدنه 206

بیمه گذاران برای خرید بهترین بیمه بدنه پژو 206، معیار های متفاوتی در نظر می گیرند. ممکن است معیار فردی برای انتخاب بهترین بیمه نامه، نرخ بیمه بدنه باشد در صورتی که فرد دیگر به دنبال بیمه نامه ای با کاملترین پوشش ها باشد. اما توصیه می کنیم هرگز به دنبال ارزانترین بیمه بدنه پژو 206 نروید؛ شرکت بیمه متناسب با حق بیمه های دریافتی، بیمه گذار را حمایت خواهد کرد. بدیهی است هرچه حق بیمه بیشتری پرداخت کنید، از پوشش های کاملتری استفاده خواهید کرد؛ و در هنگام بروز سانحه، شرکت بیمه تمامی خسارت وارد شده را پرداخت خواهد کرد.

خرید بیمه بدنه 206

در سال های گذشته بیمه گذاران برای خرید بیمه بدنه 206 به شرکت بیمه مراجعه می کردند. اما امروزه امکان تهیه بیمه بدنه بصورت آنلاین نیز وجود دارد. کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه، اطلاعات بیمه نامه قبلی و ماشین خود را وارد کرده تا ظرف مدت چند ساعت بیمه بدنه خودرو 206 شما صادر شود.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو