نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه پژو 405

بیمه بدنه پژو 405

زمانی که صحبت از بیمه های ماشین یا اتومبیل می شود، بیمه سامان به صاحبان پژو 405، بیمه بدنه پژو 405 را توصیه می کند. خودرو پژو 405 در سال 1369 در ایران توسط شرکت ایران خودرو وارد بازار اتومبیل شده است. این اتومبیل در گذر زمان کیفیت اولیه خود را از دست داده؛ اما در میان خودرو های موجود در بازار اتومبیل کاملا اقتصادی می باشد؛ زیرا قطعات ارزان تری نسبت به خودروهای دیگر دارد. تهیه بیمه بدنه خودرو اختیاری می باشد اما داشتن آن عاری از لطف نیست. بیمه بدنه سامان خسارت و صدمات احتمالی بر اثر تصادف، سقوط، آتش سوزی و… را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه تقبل خواهد کرد. بدیهی است با این نوسانات قیمت، تهیه بیمه بدنه اتومبیل مقرون به صرفه تر از جبران صدمات اتومبیل می باشد.

پوشش های بیمه بدنه پژو 405

در قبال حق بیمه های پرداختی، تحت حمایت پوشش های بیمه بدنه پژو 405 قرار خواهید گرفت. پوشش های بیمه بدنه به دو دسته تقسیم می شوند:

پوشش اصلی بیمه بدنه پژو 405:

با تهیه بیمه بدنه خودرو، امکان استفاده از پوشش اصلی بیمه بدنه پژو 405 برای تمامی بیمه گذاران وجود دارد. پوشش های اصلی بیمه نامه عبارت اند از:

پوشش اضافی بیمه بدنه پژو 405:

بیمه گذاران با پرداخت حق بیمه اضافه تر، می توانند از پوشش اضافی بیمه بدنه پژو 405 استفاده کنند. پوشش های اضافی بیمه بدنه عبارت اند از:

استثنائات پوشش های بیمه بدنه خودروی 405

بیمه گر در برخی موارد بیمه گذار را حمایت نخواهد کرد. استثنائات پوشش های بیمه بدنه خودرو 405 به شرح زیر می باشند:

استعلام هزینه بیمه بدنه پژو 405

مراجعین محترم می توانند بدون مراجعه حضوری، برای استعلام هزینه بیمه بدنه پژو 405 اقدام نمایند. کافیست در صفحه استعلام بیمه بدنه اطلاعات بیمه نامه قبلی و اتومبیل خود را وارد کرده و از نرخ بیمه بدنه پژو 405 مطلع شوید.

قیمت بیمه بدنه پژو 405

قیمت بیمه بدنه پژو 405

هزینه بیمه بدنه پژو 405 برای خودرو های متفاوت متغیر است. قیمت بیمه بدنه پژو 405 به عوامل زیادی مثل مدل و سال ساخت اتومبیل، تخفیفات بیمه ای، میزان تعهدات انتخاب شده، ارزش اتومبیل و…بستگی دارد. بیمه سامان به بیمه گذاران توصیه می کند در هنگام تهیه بیمه نامه بیشترین میزان پوشش مالی را انتخاب کرده، تا در هنگام بروز خسارت از بیشترین تعهدات بیمه نامه استفاده کنند.

تخفیف بیمه بدنه پژو 405

یکی از موارد تاثیرگذار در مبلغ بیمه بدنه، تخفیف بیمه بدنه پژو 405 می باشد. این تخفیفات به دو گروه اصلی و فرعی تقسیم می شوند. تخفیفات اصلی شامل تخفیف خودروهای صفر کیلومتر، تخفیف خرید نقدی بیمه نامه و تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه می باشد. بیمه گذار به ازای هر سالی که خسارتی دریافت نکرده باشد، از شرکت بیمه تخفیف دریافت خواهد کرد؛ برای سال اول 25%، سال دوم 35%، سال سوم 45% و سال چهارم به بعد 60% به بیمه شده تخفیف عدم خسارت تعلق خواهد گرفت. تخفیفات فرعی نیز شامل تخفیف ارزش خودرو، مناطق آزاد، مناسبت ها و… می باشد.

خرید بهترین بیمه بدنه برای پژو 405

بیمه گذاران برای خرید بهترین بیمه بدنه برای پژو 405، معیار های متفاوتی در نظر می گیرند. ممکن است معیار فردی برای انتخاب بهترین بیمه نامه، نرخ بیمه بدنه باشد. در صورتی که فرد دیگر به دنبال بیمه نامه ای با کاملترین پوشش ها باشد. توصیه می شود در هنگام خرید بیمه بدنه به مواردی مثل سقف تعهدات بیمه نامه، مدت پرداخت خسارت، تخفیفات بیمه ای و … توجه کنید.

ارزانترین بیمه بدنه پژو 405

هرگز به دنبال ارزانترین بیمه بدنه پژو 405 نروید. بیمه گذار در قبال حق بیمه های پرداختی، پوشش های بیمه بدنه را دریافت خواهد کرد. بدیهی است هرچه حق بیمه بیشتری پرداخت کنید، از پوشش های کاملتری استفاده خواهید کرد. شرکت بیمه خسارات وارد شده را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد و در صورتی که خسارت وارد شده بیشتر از سقف پوشش ها باشد، مابقی خسارت بر عهده بیمه گذار خواهد بود.

خرید اینترنتی بیمه بدنه پژو 405

امکان خرید اینترنتی بیمه بدنه پژو 405 برای بیمه گذاران وجود دارد. کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه اطلاعات بیمه نامه قبلی و خودرو را بصورت دقیق وارد کرده تا ظرف مدت چند ساعت بیمه نامه شما صادر گردد.

در حال حاضر این امکان وجود دارد که شما بتوانید شرکت بیمه خود را تغییر دهید. در چنین شرایطی بعد از این‌ که اعتبار بیمه‌ نامه بدنه قبلی شما تمام شد، می‌توانید بیمه‌نامه بدنه جدید خودروی خود را از شرکت دیگر و مورد نظرتان، خریداری نمایید. در این‌ صورت همان‌قدر از تخفیف‌ها نیز شامل حال شما خواهد شد.

در شرایط فعلی، خودروهایی که بیش‌ از ۱۰ سال از تولید و یا مونتاژ قطعات آن‌ها گذشته‌ است، در هنگام بیمه بدنه، به‌ ازای هر سال اضافی، میزان ۵ درصد به نرخ بیمه آن‌ها اضافه خواهد شد.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو