نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه تیبا ۲

بیمه بدنه تیبا ۲

بر خلاف بیمه شخص ثالث، تهیه بیمه بدنه تیبا 2 کاملا اختیاریست. اما بیمه سامان به شما طرفداران تیبا پیشنهاد می کند در کنار بیمه شخص ثالث، برای تهیه بیمه بدنه خودرو نیز اقدام کنید. تیبا 2 از پلتفرم های به روز تولید شده؛ این خودرو در مدل های مختلف SX، SL، LX، EX به بازار ارائه می شود. تجهیزات و قابلیت های به روز آن سبب جلب توجه نیم بیشتری از افراد جامعه شده است. با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات قیمت قطعات خودرو، بدیهی است در صورت بروز هر خسارتی به خودرو، برای جبران آن خسارت هزینه های سنگینی را متحمل خواهید شد. اما در صورت داشتن بیمه بدنه تیبا 2 خسارت های مالی وارد شده به خودرو شما، تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد شد. در ادامه با شرایط، پوشش ها و قیمت بیمه بدنه تیبا آشنا خواهید شد.

پوشش های بیمه بدنه تیبا 2

بیمه گذار با پرداخت حق بیمه، تحت حمایت پوشش های بیمه بدنه تیبا 2 قرار خواهد گرفت. انتخاب دلخواه پوشش های بیمه بدنه برای بیمه گذار امکان پذیر است؛ لازم به ذکر است مبلغ حق بیمه پرداختی متناسب با پوشش های انتخاب شده می باشد. هرچه میزان پوشش های بیمه نامه بیشتر باشد، تعهدات کاملتری را از شرکت بیمه دریافت خواهید کرد. پوشش های بیمه بدنه به دو گروه تقسیم می شوند:

پوشش های اصلی بیمه بدنه تیبا دو

تمامی بیمه گذاران با پرداخت حق بیمه بدنه، پوشش های اصلی بیمه بدنه تیبا دو را دریافت خواهند کرد. پوشش های اصلی برای همه افراد یکسان می باشد:

پوشش های اضافی بیمه بدنه تیبا دو

بیمه گذار باید برای استفاده از پوشش های اضافی بیمه بدنه تیبا دو، حق بیمه اضافه تری پرداخت کند. لازم به ذکر است استفاده از پوشش های اضافی کاملا اختیاریست. پوشش های اضافی بیمه بدنه عبارت اند از:

خساراتی که تحت پوشش بیمه بدنه تیبا 2 نیستند

خساراتی که تحت پوشش بیمه بدنه تیبا 2 نیستند عبارت اند از:

نرخ و قیمت بیمه بدنه تیبا دو

نرخ و قیمت بیمه بدنه تیبا دو برای تمامی خودرو های تیبا یکسان نمی باشد. برخی از عوامل موثر در تعیین قیمت بیمه بدنه تیبا دو به شرح زیر می باشند:

هر چه سال ساخت خودرو بیشتر باشد، با توجه به افزایش میزان ریسک خودرو، حق بیمه بیشتری به اتومبیل تعلق خواهد گرفت. برای خودرو های 15 سال به بالا مبلغی تحت عنوان کهنگی در نظر گرفته می شود.

اگر بیمه گذار در طول اعتبار بیمه نامه از شرکت بیمه خساراتی دریافت نکرده باشد، در هنگام تمدید بیمه نامه، تخفیف عدم خسارت برای آن لحاظ خواهد شد. برای سال اول 25%، سال دوم 35%، سال سوم 45% و سال چهارم به بعد 60% تخفیف عدم خسارت به بیمه گذار تعلق خواهد گرفت.

در صورتیکه بیمه گذار بیمه نامه را بصورت نقدی تهیه کند، برای بیمه گذار تخفیف نقدی در نظر گرفته خواهد شد.

برای خودرو های صفر تا 3 ماه پس از خروج از کارخانه، تخفیف خودرو صفر لحاظ خواهد شد.

حق بیمه بدنه متناسب با میزان پوشش های انتخاب شده، افزایش پیدا خواهد کرد. بدیهی است با تهیه پوشش های کاملتر، تعهدات کاملتری از شرکت بیمه دریافت خواهید کرد.

مبلغ حق بیمه پرداختی متناسب با ارزش خودرو افزایش یا کاهش پیدا می کند.

استعلام و خرید بیمه بدنه تیبا2

شرکت بیمه سامان برای رفاه مشتریان محترم، استعلام و خرید بیمه بدنه تیبا 2 را بصورت آنلاین نیز انجام میدهد. کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه، اطلاعات بیمه نامه قبلی و خودرو را وارد کنید و در عرض چند دقیقه بیمه بدنه را برای اتومبیل خود تهیه کنید.

آیا در صورت داشتن بیمه شخص ثالث، لازم است که بیمه بدنه هم خریداری شود؟

در بیمه شخص ثالث خسارت‌های مالی و جانی که برای اشخاص ثالث اتفاق می‌افتد، توسط شرکت بیمه جبران می‌شود. بنابراین شخص مقصر حادثه می‌تواند با استفاده از بیمه بدنه، خسارت‌های مالی که در اثر حادثه به خودروی او وارد شده است را جبران کند.

بیمه بدنه چه خسارت‌هایی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟

جبران خسارت های ناشی از تصادف، سقوط، واژگونی، آتشسوزی و… جز پوشش های اصلی بیمه بدنه خودرو می باشد. بیمه گذار می تواند بصورت کاملا اختیاری از پوشش های اضافی بیمه بدنه نیز استفاده کند.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو