نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه پژو پارس

بیمه بدنه پژو پارس

صاحب خودرو پژو پارس هستید و هنوز بیمه بدنه پژو پارس را تهیه نکرده اید؟ با گذشت 22 سال از تولید خودرو پارس، به دلیل کم مصرف بودن و وجود فضای کافی، هنوز هم یکی از اتومبیل های پرطرفدار می باشد. اما همواره تمامی صاحبان این خودرو، با مشکلاتی نظیر کیفیت پایین و گرانی قطعات خودرو، جلوبندی ضعیف و… رو به رو هستند.

بیمه بدنه خودرو، بیمه نامه ای اختیاری است که بودن آن خالی از لطف نمی باشد. بیمه بدنه خسارت های غیر قابل جبران بیمه شخص ثالث خودرو را جبران خواهد کرد. در واقع خسارت های وارد شده به اتومبیل فرد مقصر را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه تقبل می کند. با تهیه این بیمه نامه خودرو شما در برابر صدمات ناشی از آتشسوزی، تصادف، سقوط و… ایمن خواهد شد.

پوشش های بیمه بدنه پژو پارس

بیمه گذاران با تهیه بیمه بدنه تحت حمایت پوشش های بیمه بدنه پژو پارس قرار خواهند گرفت. پوشش های بیمه بدنه به دو گروه اصلی و اضافی (الحاقی) تقسیم می شوند. پوشش های اصلی برای تمامی بیمه گذاران یکسان می باشد. اما برای استفاده از پوشش های اضافی باید حق بیمه بیشتری پرداخت کنید. تهیه پوشش های اضافی بیمه بدنه کاملا اختیاری است؛ اما در این شرایط اقتصادی، انتخاب آنها به تمامی بیمه گذاران پیشنهاد می شود.

پوشش های اصلی بیمه بدنه پژو پارس

پوشش های اضافی بیمه بدنه پژو پارس

خسارت هایی که تحت پوشش بیمه بدنه پژو پارس نیستند

بیمه بدنه در کنار پوشش ها، استثنائاتی نیز دارد. خسارت هایی که تحت پوشش بیمه بدنه پژو پارس نیستند :

بهترین بیمه بدنه پژو پارس

بیمه گذاران معیار های متفاوتی برای انتخاب بهترین بیمه بدنه پژو پارس دارند. اما توصیه می شود برای انتخاب بهترین بیمه گر به مواردی مثل: سقف تهدات بیمه گر، قیمت بیمه نامه، تعداد شعب شرکت بیمه در سراسر ایران، میزان رضایتمندی مشتریان، میزان توانگری بیمه گر و… توجه کنید.

اغلب افراد ارزانترین بیمه بدنه را انتخاب می کنند. اما با توجه به نوسانات قیمت خودرو و قطعات، بیمه نامه ای با پوشش کامل تهیه کنید؛ تا در بروز حادثه شرکت بیمه تعهدات کاملتری را به شما ارائه دهد. در غیر این صورت بیمه گر خسارات وارده را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد؛ و مابقی بر عهده بیمه گذار می باشد.

قیمت بیمه بدنه پژو پارس

محاسبه نرخ و قیمت بیمه بدنه پژو پارس

هزینه بیمه بدنه پارس متغیر است. عوامل تاثیر گذار در محاسبه نرخ و قیمت بیمه بدنه پژو پارس به شرح زیر می باشند:

استعلام و خرید بیمه بدنه پژو پارس

بیمه سامان برای رفاه حال بیمه گذاران، استعلام و خرید بیمه بدنه پژو پارس را به صورت آنلاین نیز انجام می دهند. کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه اطلاعات بیمه نامه قبلی و خودرو را بصورت دقیق وارد کرده تا ظرف مدت چند ساعت بیمه نامه شما صادر گردد.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو