نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه سمند

بیمه بدنه سمند

حادثه خبر نمیکنه! احتمال وقوع هر اتفاق من جمله تصادف برای همه رانندگان وجود دارد. بیمه بدنه سمند بهترین راه حل برای جبران خسارت های ناشی از تصادفات می باشد. خودرو سمند به دلیل استحکام بالا و شتاب مناسب خواهان زیادی دارد؛ روزانه از ماشین سمند بعنوان خودرو سواری، تاکسی و… استفاده زیادی می شود. با توجه به کاربرد زیاد این خودرو، بدیهی است بیشتر در معرض وقوع پیشامد های ناگواری مثل تصادف می شود.

اگر یکبار هم برای تعمیرات اتومبیل خود، هزینه های گزافی پرداخت کرده باشید؛ قطعا خواهید پرسید بیمه بدنه سمند چیست؟ بیمه بدنه خودرو، بیمه نامه ای کاملا اختیاریست؛ اما داشتن آن عاری از لطف نمی باشد. بیمه بدنه ماشین سمند در هنگام بروز حوادثی مثل تصادف، سقوط، آتش سوزی و… بیمه گذار را حمایت خواهد کرد و خسارت های وارد شده را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت می کند.

پوشش‌های بیمه بدنه سمند

در قبال حق بیمه پرداختی به شرکت بیمه، پوشش های بیمه بدنه سمند را دریافت خواهید کرد. پوشش های بیمه بدنه به گروه اصلی و اضافی (الحاقی) تقسیم می شوند. پوشش های اصلی بیمه بدنه را با پرداخت حق بیمه بدنه دریافت خواهید کرد؛ اما بیمه گذار برای استفاده از پوشش های الحاقی باید حق بیمه اضافه تری پرداخت کند.

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه سمند

پوشش های اصلی بیمه بدنه سمند که برای تمامی بیمه گذار یکسان می باشد عبارت اند از:

پوشش‌های اضافی(الحاقی) بیمه‌نامه بدنه اتومبیل سمند

همانطور که گفتیم استفاده از پوشش های اضافی (الحاقی) بیمه نامه بدنه اتومبیل سمند برای بیمه گذارانی که مبلغ بیشتری پرداخت کرده باشند امکان پذیر است. این پوشش ها عبارت اند از:

استثنائات پوشش‌های بیمه بدنه سمند

در برخی موارد شرکت بیمه، بیمه گذار را حمایت نخواهد کرد. استثنائات پوشش‌های بیمه بدنه سمند عبارت اند از:

خرید بیمه بدنه سمند

محاسبه حق بیمه و قیمت بیمه بدنه سمند

توجه داشته باشید، در محاسبه حق بیمه و قیمت بیمه بدنه سمند موارد زیادی تاثیرگذار هستند برخی از آنها عبارت اند از:

مدل خودرو سمند:

ایران خودرو، سمند را در مدل های متفاوتی مثل EL، LX، XE، X7 و سورن به بازار عرضه کرده است. مدل خودرو سمند در تعیین قیمت بیمه نامه تاثیر گذار است. بطور مثال قیمت بیمه بدنه سمند سورن و قیمت بیمه بدنه سمند ال ایکس از یکدیگر متفاوت است.

سال ساخت خودرو سمند:

خودروهایی که بیشتر از 15 سال ساخت داشته باشند، باید مبلغ اضافه تری تحت عنوان کهنگی خودرو پرداخت کنند.

ارزش روز اتومبیل سمند:

ارزش روز خودرو بر قیمت نهایی بیمه نامه تاثیر گذار می باشد.

سقف تعهدات بیمه نامه:

بدیهی است هر چه بیمه گذار پوشش های بیشتری انتخاب کند، باید حق بیمه بیشتری پرداخت کند.

تخفیف عدم خسارت بیمه بدنه:

در صورتیکه بیمه شده از شرکت بیمه خسارتی دریافت نکرده باشد، برای سال اول 25%، سال دوم 35%، سال سوم 45% و سال چهارم به بعد 60% به بیمه شده تخفیف عدم خسارت تعلق خواهد گرفت.

تخفیف پرداخت نقدی بیمه بدنه:

اگر بیمه گذار بیمه نامه بدنه اتومبیل خود را بصورت نقدی تهیه کند، تخفیف خرید نقدی را دریافت خواهد کرد.

تخفیف خودرو صفر:

قیمت بیمه بدنه سمند صفر با خودرو های کارکرده متفاوت است .خودروهای سمند تا سه ماه پس از خروج از کارخانه، تخفیف خودرو صفر کیلومتر را دریافت خواهند کند.

استعلام و خرید بیمه بدنه سمند

شرکت بیمه سامان برای رفاه حال مشتریان، استعلام و خرید بیمه بدنه سامان را بصورت آنلاین نیز انجام میدهند. برای استعلام و خرید بیمه بدنه نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد؛ کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه سمند، اطلاعات خودرو و بیمه نامه قبلی را وارد کرده، از قیمت بیمه بدنه سمند مطلع شوید و ظرف مدت چند ساعت بیمه بدنه ماشین سامان را تهیه کنید.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو