نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه پراید

بیمه بدنه پراید

با توجه به سهم قابل توجه خودرو پراید در بازار، تعداد بیمه بدنه پراید نیز به نسبت خودرو های دیگر بیشتر می باشد . خودرو پراید از سال 1372 توسط شرکت سایپا در ایران عرضه شده است. بر خلاف عیوب ایمنی اتومبیل پراید، تقاضای زیادی برای خرید این اتومبیل وجود دارد؛ زیرا به نسبت خودروهای دیگر قیمت مناسبی داشته و سوخت کمتری استفاده می کند. بیمه بدنه خودرو بیمه نامه ای کاملا اختیاری است. با در نظر گرفتن نوسانات قیمت و بحران های اقتصادی موجود، تهیه بیمه بدنه پراید کار عاقلانه ای می باشد. بیمه بدنه خسارت های احتمالی وارد شده به اتومبیل بیمه گذار را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد. انتخاب با شما پرداخت حق بیمه مناسب و یا پرداخت هزینه های گزاف تعمیرات و لوازم خودرو؟

پوشش های بیمه بدنه پراید

در قبال حق بیمه های پرداختی، پوشش های بیمه بدنه پراید را دریافت خواهید کرد:

پوشش های تکمیلی بیمه بدنه پراید

بیمه گذار می تواند با پرداخت حق بیمه اضافه تر از پوشش های تکمیلی بیمه بدنه پراید استفاده کند:

چه خسارت هایی تحت پوشش بیمه بدنه پراید قرار نمی گیرند

خرید بیمه بدنه پراید

استعلام قیمت بیمه بدنه پراید

اگر شما صاحب خودرو پراید هستید، برای استعلام قیمت بیمه بدنه پراید نیازی به مراجعه حضوری به شرکت بیمه نمی باشد. کافیست در صفحه استعلام بیمه بدنه اطلاعات خودرو و بیمه نامه قبلی خود را به درستی وارد کرده و از قیمت بیمه ماشین پراید مطلع شوید.

قیمت بیمه بدنه پراید

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، طبیعی است بیمه گذاران به دنبال ارزانترین قیمت بیمه بدنه پراید خواهند رفت. مبلغ بیمه بدنه پراید برای تمامی خودرو ها یکسان نمی باشد و به عواملی نظیر نوع و مدل خودرو، ارزش اتومبیل، میزان تعهدات مالی انتخاب شده توسط بیمه گر و تخفیف عدم خسارت در تعیین قیمت بیمه پراید تاثیر گذار خواهد بود.

تخفیف بیمه بدنه پراید

شرکت بیمه سامان برای بیمه گذاران محترم در هنگام خرید بیمه نامه جدید تخفیف بیمه بدنه پراید را لحاظ خواهد کرد. اگر بیمه گذار به صورت نقدی بیمه نامه را تهیه کنید مشمول تخفیفات نقدی خواهد شد. در صورتیکه بیمه گذار در سال قبل برای دریافت خسارت به شرکت بیمه مراجعه نکرده باشد، از تخفیفات عدم خسارت استفاده خواهد کرد؛ طوری که برای سال اول 25%، سال دوم 35%، سال سوم 45% و سال چهارم به بعد 60% به بیمه شده تخفیف داده می شود. تخفیف ویژه بیمه گذاران عمر و تشکیل سرمایه، تخفیف ویژه بیمه خانه امن سامان، تخفیف صفر کیلومتر نیز برخی از تخفیف های بیمه سامان می باشد.

بهترین بیمه بدنه پراید

برای هر بیمه گذار معیار های متفاوتی برای انتخاب بهترین بیمه بدنه پراید وجود دارد. ممکن است از نظر بیمه گذاری بهترین بیمه بدنه، ارزانترین بیمه بدنه پراید باشد؛ و از نظر بیمه گذار دیگری بیمه نامه ای با کاملترین پوشش ها بهترین بیمه نامه باشد. اما توصیه می کنیم به دنبال ارزانترین بیمه بدنه پراید نروید. پراید جز حادثه ساز ترین خودروهاست و خسارت مالی زیادی را به همراه دارد. شرکت بیمه متناسب با حق بیمه های پرداختی، خسارت های وارد شده را جبران خواهد کرد. در صورتی که خسارت وارد شده بیشتر از سقف تعهدات بیمه نامه باشد، بیمه گذار موظف به پرداخت مابقی خسارت می باشد. درنتیجه بهتر است بیمه شده بیمه نامه ای با حق بیمه بیشتر و پوشش های کامل تر تهیه کند

خرید بیمه بدنه پراید

در سال های گذشته برای خرید بیمه بدنه پراید باید به شرکت بیمه مراجعه می کردید. اما امروزه به صورت آنلاین نیز می توانید برای تهیه آن نیز اقدام کنید. کافیست در قسمت خرید بیمه بدنه پراید اطلاعات مربوط به بیمه نامه قبلی و خودرو خود را وارد کنید و بیمه نامه را به صورت اینترنتی خرید کنید.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو