نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه پژو 207

بیمه بدنه پژو 207

از آنجایی که تهیه بیمه بدنه اختیاریست، برخی از رانندگان برای تهیه بیمه بدنه پژو 207 اقدام نمی کنند. اما توجه داشته باشید داشتن این بیمه نامه خالی از لطف نیز نمی باشد. بیمه بدنه خودرو یکی از مهمترین بیمه نامه های اتومبیل است. می توان گفت این بیمه نامه مکمل بیمه شخص ثالث می باشد.

زمانی که در اثر سانحه تصادف، خودرو آسیب ببیند، فرد مقصر با استفاده از بیمه شخص ثالث، خسارت های وارد شده به اشخاص ثالث را جبران خواهد کرد. و در صورت داشتن بیمه بدنه می تواند خسارت های وارد شده به بدنه خودرو خود را از شرکت بیمه دریافت نماید. بیمه بدنه خودرو خسارات مربوط به بدنه اتومبیل و اموال خودرو را پرداخت خواهد کرد. پوشش تصادف تنها یکی از پوشش های این بیمه نامه است؛ در ادامه با پوشش های بیشتری آشنا خواهید شد.

بررسی پژو 207

پیشنهاد می کنیم با بررسی پژو 207، از اهمیت داشتن بیمه بدنه مطلع شوید. پژو 207 جز خودرو های لوکس و قیمت مناسب می باشد؛ از این رو پس از پژو 206، در نسل جوان خواهان زیادی دارد. پژو 207 بصورت فیس لیفت توسط شرکت ایران خودرو در بازار اتومبیل عرضه شده است. این خودرو در مدل های مختلف دنده ای، اتومات، هاچ بک، صندوقدار و… در بازار وجود دارد.

مخزن سوختی این خودرو 5 لیتر می باشد؛ و از شتاب نسبتا بالایی برخوردار است؛ سرعت این خودرو 190 کیلومتر بر ساعت می باشد. نمای پشت پژو 207 همانند خودرو 206 بوده؛ اما در عوض کابین و اتاق بزرگتری نسبت به پژو 206 دارد. در مقابل کیفیت، قطعات و هزینه تعمیرات، قیمت این خودرو نسبتا بالاست. از این رو بیمه سامان به شما پیشنهاد می کند بیمه بدنه سامان را تهیه کرده تا در مقابل خسارت های ناشی از تصادف، آتش سوزی، واژگونی و… ایمن گردید.

پوشش های بیمه بدنه پژو 207

بیمه گذار در مقابل حق بیمه های پرداختی، تحت حمایت پوشش های بیمه بدنه پژو 207 قرار می گیرد. پوشش های بیمه بدنه به دو گروه اصلی و فرعی تقسیم می شوند. تمامی بیمه گذاران با تهیه بیمه نامه میتوانند از پوشش های اصلی استفاده کنند؛ و برای تمامی بیمه شدگان یکسان است. اما برای استفاده از پوشش های اضافی بیمه نامه باید حق بیمه بیشتری پرداخت کنید.

پوشش های اصلی بیمه بدنه پژو 207

پوشش های اضافی بیمه بدنه پژو 207

استثنائات بیمه بدنه پژو 207

بیمه گر هنگام بروز برخی از خسارت ها بیمه گذار را حمایت نمیکند. استثنائات بیمه بدنه پژو 207 به شرح زیر می باشد:

قیمت بیمه بدنه پژو 207

قیمت بیمه بدنه پژو 207

قیمت نهایی بیمه بدنه برای هر خودرو، متفاوت است. در تعیین قیمت بیمه بدنه پژو 207 عوامل مختلفی تاثیر دارند. مدل خودرو، سال ساخت خودرو، میزان پوشش های انتخابی بیمه نامه، تخفیفات بیمه ای، ارزش اتومبیل و… موجب کاهش و یا افزایش قیمت بیمه بدنه پژو 207 خواهند شد.

پژو 207 متعارف است یا غیر متعارف؟

همانطور که گفتیم، مدل خودرو یکی از عوامل موثر بر تعیین قیمت بیمه نامه می باشد. دریافت خسارت برای خودروهای متعارف و غیرمتعارف متفاوت است. بطور کلی مدل های 1400 و دو سال قبل پژو 207، که قیمتشان بیشتر از 320 میلیون تومان است، جز خودرو های نامتعارف هستند. مدل های پایین تر که قیمتشان کمتر 320 میلیون تومان است، خودرو متعارف محسوب می شوند.

خسارت خودرو های متعارف همانند خودرو های عادی حساب می شود. اما صاحب خودرو نامتعارف، حداکثر تا 320 میلیون تومان می توانند از بیمه شخص ثالث فرد مقصر استفاده نماید؛ و برای دریافت مابقی هزینه ها باید از بیمه بدنه خودرو خود کمک بگیرد.

خرید بیمه بدنه پژو 207

بیمه گذاران می توانند در هر مکانی که هستند برای خرید بیمه بدنه پژو 207 اقدام کنند. شرکت بیمه سامان در کنار خرید حضوری، امکان خرید اینترنتی بیمه نامه را برای بیمه شدگان فراهم کرده است. کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه خودرو، اطلاعات بیمه نامه قبلی و اتومبیل خود را وارد کرده؛ و ظرف مدت یک ساعت بیمه نامه خودرو را تهیه کنید.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو