نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه کیلومتری سامان بدنه

بیمه بدنه کیلومتری یا پیمایشی خودرو

بیمه بدنه کیلومتری یا پیمایشی همون بیمه بدنه خودرو هست با این تفاوت که شما بر اساس میزان حرکت خودرو برای بیمه بدنه، به شرکت بیمه سامان پول پرداخت میکنین.

همونطور که میدونین در بیمه نامه بدنه به صورت متوسط، پیمایش هر خودرو 15000 کیلومتر هست و این باعث میشه که شما چه 5000 کیلومتر رو رفته باشین و چه 15000 کیلومتر، هزینه کامل رو برای بیمه نامه بدنه خودرو پرداخت کنین؛ اما مثل همیشه بیمه سامان با راهکارهای مشتری مدارانه خودش طرح بیمه کیلومتری یا پیمایشی سامان رو طراحی کرده تا شما هزینه کیلومتری که ماشینتون پیمایش میکنه رو پرداخت کنین و این یعنی هزینه خیلی کمتر نسبت به بیمه بدنه عادی.

همه چیز راجب بیمه بدنه کیلومتری سامان

پوشش ها و طرح های بیمه بدنه کیلومتری سامان:

همونطور که گفته شد بیمه بدنه کیلومتری بر اساس کیلومتر طی شده توسط خودرو محاسبه میشه و بیمه سامان با ارائه سه طرح بیمه بدنه کیلومتری با پیمایش 5000 کیلومتر یا 8000 کیلومتر و یا 12000 کیلومتر، مشتریان خود را بر اساس میزان حرکت خودرو از پرداخت حق بیمه اضافی معاف کرده؛ همینطور به مشتری ها این امکان را میده که میزان کیلومتر درخواستی خودشون رو توی بیمه نامه ثبت کنن و به همون اندازه حق بیمه پرداخت کنن.

درخصوص پوشش های بیمه بدنه کیلومتری باید بگم که دقیقا همون پوشش های اصلی بیمه بدنه هست و حتی امکان اضافه کردن پوشش های اضافی هم درصورت درخواست مشتری وجود داره که برای خرید بیمه بدنه کیلومتری و دیدن تمام پوشش ها میتونین وارد صفحه بیمه بدنه خودرو بشید.

پوشش های اصلی بیمه بدنه کیلومتری سامان

به این نکته هم توجه داشته باشین که قبل از اتمام یا منقضی شدن بیمه نامه کیلومتری بدنه خودروتون نسبت به صدور مجدد اقدام کنین. درصورتی که نسبت به شارژ بسته اقدام نکنین و حادثه ای اتفاق بیفته، باید از قاعده نسبی پیروی کنین.

قاعده نسبی بیمه بدنه پیمایشی(کیلومتری) سامان

قاعده نسبی بیمه بدنه کیلومتری سامان

میزان خسارت قابل پرداخت بیمه بدنه کیلومتر به صورت زیر محاسبه میشه :

خسارت قابل پرداخت = (حق بیمه پرداختی/کل حق بیمه ای که بیمه گذار باید پرداخت میکرده) * خسارت کل

مزیت های بیمه بدنه پیمایشی(کیلومتری) سامان

بیمه بدنه کیلومتری سامان

بیمه بدنه کیلومتری سامان به دو روش زیر صادر میشه:

1- با دستگاه کیلومترشمار (دور ورز)

2- بدون دستگاه کیلومترشمار (دور ورز)

دستگاه دور ورز چیست؟

شما برای تهیه بیمه بدنه کیلومتری سامان می توانید از دو روش اقدام کنید، که یکی از آنها نصب دستگاه دور ورز یا دستگاه کیلومتر شمار هست. در بازدید اولیه شرکت بیمه این دستگاه را در خودرو شما نصب می کنه. نصب این دستگاه به منظور نضارت کیلومتر مصرفی شماست. زمانی که کیلومتر مصرفی شما رو به اتمام باشه، پیامکی به شما ارسال خواهد شد که برای تمدید بیمه بدنه کیلومتری سامان اقدام کنید و یا دستگاه را به شرکت بیمه عودت کنید.

مزایای تهیه بیمه بدنه کیلومتری سامان با دستگاه کیلومتر شمار(دستگاه دور ورز):

تهیه طرح کیلومتر مازاد:

اگه کیلومتر مصرفی شما هم قبل از پایان اعتبار بیمه بدنه کیلومتری سامان به اتمام می رسه، می تونی بسته 5000 کیلومتری طرح کیلومتر مازاد سامان رو تهیه کنی.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو