نماد اعتبار الکترونیک logo-samandehi
شماره پشتیبانی بیمه سامان نمایندگی الماسی

09220418244

بیمه بدنه ام وی ام

بیمه بدنه ام وی ام

اگر صاحب خودرو MVM هستید، توصیه می کنیم حتما بیمه بدنه ام وی ام را تهیه کنید. ظاهر زیبا و امروزی این خودرو باعث افزایش طرفداران نسل جوان شده است. اما در کنار ظاهر شیک، از استحکام کمی برخوردار می باشد. هنگام تصادف، احتمال بروز خسارت های زیادی برای اتومبیل MVM وجود دارد. با در نظر گرفتن نوسانات قیمت قطعات این خودرو، ممکن است فشار زیادی در پرداخت هزینه تعمیرات و قطعات خودرو به شما وارد شود.

بیمه شخص ثالث در کنار خسارت های مالی و جانی وارد شده به اشخاص ثالث، خسارت های جانی راننده مقصر را تقبل خواهد کرد. بهتر است در کنار بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه ام وی ام X22 را تهیه کنید. بیمه بدنه خودرو خسارت های مالی وارده به راننده مقصر را تا سقف تعیین شده در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد. البته پوشش های بیمه بدنه MVM در اینجا تمام نخواهد شد؛ در ادامه با پوشش های اصلی و اضافی بیمه بدنه آشنا می شویم.

پوشش های بیمه بدنه ام وی ام

بیمه گذاران با تهیه بیمه بدنه، تحت پوشش های بیمه بدنه ام وی ام قرار خواهند گرفت. پیشنهاد میکنیم پوشش هایی با بالاترین سقف تعهدات مالی را انتخاب کنید؛ تا در هنگام بروز خسارت، بیمه گر بخش عمده ای از خسارت وارد شده را پرداخت کند. پوشش های بیمه بدنه ام وی ام X22 به گروه اصلی و اضافی تقسیم می شوند.

پوشش های اصلی بیمه بدنه ام وی ام

استفاده از پوشش های اصلی بیمه بدنه ام وی ام برای تمامی بیمه گذاران امکان پذیر می باشد. پوشش های اصلی بیمه نامه برای تمامی خودرو ها بصورت یکسان در نظر گرفته شده و بیمه گر خسارت های وارد شده را تا حد معینی تقبل خواهد کرد. این پوشش ها عبارت اند از:

پوشش های اضافی بیمه بدنه ام وی ام

استفاده از پوشش های اضافی بیمه بدنه ام وی ام برای بیمه گذاران کاملا اختیاری می باشد. هر فرد با توجه به شرایط خود، می تواند با پرداخت حق بیمه اضافه تر تحت حمایت پوشش های الحاقی بیمه بدنه در آید. پوشش های اضافی بیمه mvm530 به شرح زیر می باشد.

موارد خارج از پوشش بیمه بدنه ام وی ام

شرکت بیمه در برخی موارد بیمه گذار را حمایت نخواهد کرد. موارد خارج از پوشش بیمه بدنه ام وی ام به شرح زیر می باشند:

بیمه بدنه ام وی ام X22

انتخاب بهترین شرکت بیمه‌گر برای خرید بیمه بدنه

معیار های هر بیمه گذار برای تهیه بیمه بدنه متفاوت است. اما در انتخاب بهترین شرکت بیمه گر برای خرید بیمه بدنه بهتر است به میزان توانگری بیمه گر، تعداد مراکز دریافت خسارت در سراسر ایران، سقف تعهدات بیمه نامه، قیمت، میزان رضایت مشتریان دقت کنید. اما بطور کلی شرکت بیمه ای را انتخاب کنید که پوشش های کامل تر، سقف تعهدات بیشتری را در اختیار شما بگذارد.

نرخ و قیمت بیمه بدنه ام وی ام

با توجه به انواع خودرو mvm، نرخ و قیمت بیمه بدنه ام وی ام نیز متغیر است. عوامل موثر در تعیین قیمت بیمه بدنه ام وی ام عبارت اند از:

استعلام و خرید بیمه بدنه ام وی ام

شرکت بیمه سامان برای رفاه مشتریان محترم، استعلام و خرید بیمه بدنه ام وی ام را بصورت اینترنتی نیز انجام میدهد. کافیست در صفحه خرید بیمه بدنه، اطلاعات مربوط به بیمه نامه قبلی و خودرو را وارد کنید و در عرض چند دقیقه بیمه بدنه را برای اتومبیل ام وی ام خود تهیه کنید.

خرید بیمه بدنه خودرو اطلاعات بیمه بدنه خودرو